HABER

İşte teröristin vurulma anı

İşte teröristin vurulma anı

Kartepe adlı deniz otobüsünü kaşıran teröristin kaptan köşkünde vurulma anı böyle görüntülendi

İzmit- Karamürsel seferini yapmak üzere 18 yolcu, 4 mürettebat ve 2 stajyer personel ile İzmit Körfezi'ne açılan Kocaeli Büyükşehir Belediyesi'ne ait 'Kartepe' adlı deniz otobüsünü kaçıran teröristin kaptan köşkünde vurularak öldürüldüğü o an götüntülendi.
[ ****](http://haber.mynet.com/sen-kurt-ben-de-cerkez-hepimiz-biriz-602063-guncel/)
[** **](http://haber.mynet.com/mensur-guzel-cenazesi-diyarbakira-getirildi-602168-guncel/)
Yaşanan korku dolu dakikalarda 5.35 te camın üzerinden tırmanarak deniz otobüsüne çıkan sat komandoları birkaç saniye içinde kaptan köşkünde yerini aldı.
Baskına kaptan köşkünde yakalanan terörist ise o an üst salona kaçtı. Orada da komandolara yakanan terörist ellerini kaldırarak cama yaslandı. Teröristin belindeki bomba düzeneğini gösterdiği an ise sonu oldu

[İşte teröristin vurulma anı](http://haber.video.mynet.com/detay/Iste_teroristin_vurulma_ani/1369781/ "İşte teröristin vurulma anı") | [video.mynet.com](http://video.mynet.com "http://video.mynet.com")
**![](https://imgrosetta.mynet.com/file/1371977/640xauto.jpg)PKK'lı kıyafetiyle fotoğrafları ortaya çıktı**
Kocaeli'nde deniz otobüsünü kaçıran Mensur Güzel'in dağda PKK'lı kıyafetiyle çekilmiş fotoğrafları ortaya çıktı.
Mensur Güzel 1984'te Kulp'in Ayhan köyünde dünyaya geldiği, 1992 yılında köylerinin yakılmasıyla birlikte göç İzmir'e göç ettikleri öğrenildi.
Güzel'in askerliğini yaptığı sırada firar ettikten sonra örgüte katıldığı ve silahlı, bombalı eğitim aldığı bildirildi. Güzel'in dağda çekilmiş fotoğrafı örgüte yakın internet sitelerinde yayınlandı.
Diyarbakır'da toprağa verilecek olan Güzel için kent merkezinde olağanüstü güvenlik önlemleri alındı.

Geri Dön