HABER

İşte ünlü olmanın bedeli

Her gün ekranlarda hayranlıkla izlediğimiz sanatçılar bugünlere gelmek için çok fedakarlık yaptı. Kimi kocasından ayrıldı, kimi çocuk sahibi olamadı.

SEZEN AKSU
Minik Serçe, ünlü olmadan önce ikinci evliliğini Ali Aksu ile yaptı. Aksu, akademik kariyer yapmak için yurtdışına gitmek isteyince Sezen Aksu çok sevdiği kocasından ayrılmak zorunda kaldı. Çünkü Minik Serçe o sıralar Unkapanı'ndan plak teklifi almıştı. Sonunda Ali Aksu Kanada'ya gitti ve istediği gibi başarılı bir akademik kariyer yaptı. Sezen Aksu da hepimizin Minik Serçe'si oldu.

AJDA PEKKAN
Süperstar unvanını alan Ajda Pekkan, 40 yıldır zirvede. Başından iki evlilik geçen Pekkan'ın yıllardır tek hayali bir çocuk sahibi olmaktı. Ancak hayatındaki erkekler Pekkan'ın sanat hayatını bırakmasını istemişti. Şarkı söylemekten asla vazgeçmeyen süperstar, her fırsatta en büyük fedakarlığının çocuk yapmamak olduğunu dile getiriyor.

IRMAK ÜNAL
Usta tiyatrocu Cihan Ünal, Amerika'da evli olan kızının boşanıp Türkiye'ye dönmesini onaylamıyordu. Ancak, San Fransisco'da oyunculuk eğitimi alan Irmak Ünal, Türkiye'ye dönüp dizilerde oynamak istiyordu. İçindeki oyunculuk ateşi nedeniyle kafasına koyduğunu yapan Ünal, 'Hayatımda çok sevdiğim babamı karşıma almak pahasına kendi yolumu çizmek en büyük fedakalığımdır' diyor.

KADİR İNANIR
Türk Sineması'nın yakışıklı jönü bunca yıl Yeşilçam'a emek verdi. Usta oyuncu, pek çok gönül ilişkisi yaşamasına rağmen bir türlü evlenemedi. İnanır, şöhreti, başarıyı yakalamasına rağmen en büyük fedakarlığının evlenmemek olduğunu söylüyor.

YILMAZ ERDOĞAN
Ünlü oyuncu liseyi bitirdiği yıl girdiği üniversite sınavında birinci tercihi olan İstanbul Teknik Üniversitesi İnşaat Bölümü'nü kazandı. Ancak içinde tiyatro sevgisi hızla yeşeriyordu. Ve üniversitenin ikinci yılında tiyatro sevgisi ağır basınca okulunu yarım bıraktı.

NURSELİ İDİZ
Usta oyuncu şöhret olmak için verdiği tavizleri şöyle anlatıyor. 'Biz sanatçılar her zaman göz önündeyiz. İnsanlar bizim nereye kiminle gittiğimizi, ne yiyip içtiğimizi hep merak eder. Basın sürekli peşimizdedir. Yaşam felsefemizden değil ama özgürlüğümüzden ciddi fedakarlıklar yapıyoruz'.

YASEMİN ERGENE
'Doktorlar' dizisinde izlediğimiz oyuncu Yasemin Ergene, şöhret olmadan önce bir erkek dergisine fotoğraf çektirmişti. 'Aşk Oyunu' dizisinde oynamaya başlayınca verdiği röportajların birinde Ergene şöyle dedi: 'O fotoğraflar daha sonra çok başımı ağrıttı, ailemi üzdü. O yaptığımdan büyük pişmanlık duyuyorum."

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Geri Dön