HABER

İstedikleri şarkıyı çalmadı, tecavüz ettiler

Afyonkarahisar’da 2007 yılında 3 şahıs, istedikleri parçayı çalmayan yerel radyoyu basarak 2 erkek çalışanı etkisiz hale getirip, ormana kaçırdıkları DJ’ye tecavüz etti.

İstedikleri şarkıyı çalmadı, tecavüz ettiler

28 yıl hapis cezasına çarptırılan zanlılardan Ö.Ç., Tekirdağ’da sahte kimlikle yakalandı.Edinilen bilgiye göre olay, 2007 yılında Afyonkarahisar’da meydana geldi. Ö.Ç. (20), M.A. (25) ve İ.G. (26), Afyonkarahisar’da yayın yapan bir yerel radyondan telefonla bir şarkı istedi. İsteklerinin çalınmaması üzerine radyoyu basan 3 şahıs, 2 erkek çalışanı bıçakla etkisiz hale getirerek, sandalyeye bağladı. Radyonun bayan DJ’yi N.D.’yi otomobille kaçıran 3 şahıs, N.D.’ye ormanlık alanda tecavüz etti. N.D.’nin cep telefonu ve paralarını da gasp eden 3 zanlı, olaydan sonra kaçarak izlerini kaybettirdi.

Firardaki 3 kişi, Afyonkarahisar 1. Ağır Ceza Mahkemesi’nde yargılandı. Mahkeme Ö.Ç.’yi 28 yıl, M.A. ve İ.G.’yi ise 41’er yıl hapse mahkum etti. M.A. cezası kesinleştikten kısa bir süre sonra polis tarafından yakalanarak, cezaevine konuldu. Ö.Ç.’nin Tekirdağ’da olduğu bilgisini alan asayiş şube infaz büro amirliği dedektifleri, şahsı yakalamak için çalışma başlattı. A.K. adına düzenlenen kimlikle bir iş yerinde çalıştığı bilgisini alan polis ekipleri, iş yerine baskın düzenledi. Sağlık kontrolünden geçirildikten sonra emniyete götürülen Ö.Ç., ifade vermeyerek susma hakkını kullandı. Ö.Ç., emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edilecek.Hakkında 41 yıl kesinleşmiş hapis cezası bulunan İ.G.’yi ise arama çalışmaları devam ediyor. (İHA)

haberler

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 13 yorum
saçma salak yasalarla uğraşın içerdeki pkklıları çıkartmakla, yasalarda reform yaptım diyin, faile yeni ulaşın, ceza komik olsun ağırlaştırılmış müebbet yerine 41 yıl onunda 3 te 1 yatacak. Sokayım böyle düzene.. İDAM gelsin artık
40 yıl göz boyamadan başka bir şey değil,10 sene yatsın ben kafamı keserim.Cezalar caydırcı değil,idam şart
PKK,lı teröristlere İDAM istemeyenler nedense cinsellikte idam isterler anlamak zor. Adam hanımından boşanıyor Boşadıktan sonra zorla yatıyor onunla tecavüz ettin diyerek adamı asacaklar, ama 15000 askerimizi şehit edenler masum olarak yaşayacaklar
böylesine adi suçlulara idam bile az. kıyma makinesinden geçirip inşaat firmalarının yere kazık çakmak için makineyle açtığı deliğe atıp üstüne beton dökeceksin ki bişeye yarasın. yoksa sapıkların akıllanacağı yok.
Geri Dön