HABER

İster renkli ister beyaz çamaşırlarınızı tertemiz yapan en iyi sıvı deterjan çeşitleri

Çamaşır makinenize kirli çamaşırlarınızı yerleştirdiniz, sıra geldi deterjanı koymaya ama hangi deterjanı koyacağınıza karar veremediniz mi? "Sıvı deterjan mı toz deterjan mı kullanmalıyım? Sıvı deterjan makinede nereye konur? Sıvı deterjan nasıl kullanılır?" Elbette bu soruların cevaplarını düşünürken kafanız karışmış olabilir. Neyse ki bu kafa karışıklığını giderecek harika bir liste hazırladık! Peki, en iyi sıvı çamaşır deterjanı öneri listesini incelemeye ne dersiniz?

İster renkli ister beyaz çamaşırlarınızı tertemiz yapan en iyi sıvı deterjan çeşitleri

Giysilerinizi temizlemesinin yanında bir çamaşır deterjanından ne beklersiniz? Tabii ki en zorlu lekeleri bile çıkarmasını, güzel kokmasını, parlaklık sağlamasını ve bakım yapmasını! Tercihler kişiden kişiye değişse de bazı beklentiler herkes için ortak oluyor. Son dönemlerde ise deterjanların toz formundan çok sıvı formu tercih ediliyor. Hem renkliler hem beyazlar için üretilen sıvı deterjanların yanı sıra sadece siyah renkli giysilere yönelik geliştirilen sıvı deterjanlar da bulunuyor. Öyleyse farklı özellikleri ile en iyi sıvı deterjanları keşfetmeye ne dersiniz?

1. Kötü kokulara son veren Febreze Etkili Ariel Sıvı Çamaşır Deterjanı'nı mutlaka deneyin!


2

Sepette %10'a varan indirimler kazanmak için tıklayın!

Stresli bir günün ardından ter kokan giysilerinizi bazen çöpe atma isteği duyuyor olabilirsiniz. Haklısınız çünkü giysileriniz yıkanıp temizlense dahi bazen kötü kokular giysilerinizin içine nüfuz edebilir. Ariel Febreze Etkili Sıvı Çamaşır Deterjanı, giysilerinizi iyi temizlemenin yanında ter ve vücut kokusu gibi kötü kokulara neden olan lekeleri çıkarır ve çamaşırlarınızın ferah kokmasını sağlar. Düşük sıcaklıktaki yıkamalarda dahi leke çıkarma özelliğine sahip deterjanı renkli çamaşırlarınızın yanında beyazlarınızda da kullanabilirsiniz. Böylece kıyafetlerinizde etkili bir temizlik elde edebilirsiniz. Bu ürünün plastik kullanımını azaltma amacıyla kapaksız olarak satıldığını ve çevreye duyarlı bir ürün olduğunu bilmenizde de fayda var.

Ariel Febreze Etkili Sıvı Çamaşır Deterjanı'nı satın almak için tıklayın.

2. Hem renkliler hem beyazlar için Bingo Renkli & Beyaz Sıvı Deterjan'ı tercih edin!


3

Renkliler için ayrı, beyazlar için ayrı deterjan kullanmaya üşenenlerdenseniz Bingo Renkli & Beyaz Sıvı Deterjan tam size göre. Bu ürün sayesinde bir taşla iki kuş vurma deyimini gerçekleştirmeniz mümkün. Tek deterjanla tüm renkli ve beyaz çamaşırlarınızın lekelerinden arınması ve derinlemesine temizlenmesi, size büyük kolaylık ve ekonomik açıdan da avantaj sağlar. Bingo Renkli & Beyaz Sıvı Deterjan, özel formülü sayesinde beyazlarınızın parlaklığını, renklilerinizin de canlılığını korur.

Bingo Renkli & Beyaz Sıvı Deterjan'ı buradan daha detaylı olarak inceleyebilir ve güvenle satın alabilirsiniz!

3. Beyazlarınızın ilk günkü gibi göz kamaştırmasını istiyorsanız Peros Beyazlar için Sıvı Deterjan tam size göre!


4

Beyaz giyince sizi de bir ferahlık ve huzur hissi kaplıyor mu? Ama hemen ardından beyazlarınız kirlenmesin ve lekelenmesin diye strese mi giriyorsunuz? Öyleyse endişelenmenize gerek yok. Artık gönül rahatlığıyla beyazlarınızı giyebilirsiniz. "Beyazlar için en iyi sıvı deterjan hangisi?" diye merak ediyorsanız beyaz giysilerinizi güçlü formülü ile derinlemesine temizleyecek Peros Beyazlar için Sıvı Deterjan'ı denemenizi öneririz. Ürün, yeni nesil 7'li enzim teknolojisi sayesinde lekeleri kolayca çıkartır. Üstelik giysilerinizin daha sonra leke tutmasını da engeller. İçerdiği polimerler sayesinde beyaz giysilerdeki en önemli sorunlardan biri olan grileşmenin de önüne geçer. Peros Beyazlar için Sıvı Deterjan bu özellikleri sayesinde beyaz giysilerinizde adeta kalkan görevi görür.

Peros Beyazlar için Sıvı Deterjan'ı buradan inceleyebilir ve satın alabilirsiniz.

4. Çamaşırlarınızın gül bahçesi gibi kokmasını sağlayacak Persil Power Jel Gülün Büyüsü


5

En iyi sıvı deterjanların hepsi temizlemeyi, leke çıkarmayı ve giysilerinizi korumayı vadeder. Persil Power Jel Gülün Büyüsü ise tüm bunların yanında giysilerinizin gül bahçesi gibi kokmasını sağlar. Güçlü ve etkin formülü sayesinde az miktarda kullanımı bile giysilerinizi kir ve lekelerden kolayca arındırır. Persil Power Jel Gülün Büyüsü'nün formülündeki ColdZyme adlı madde; lekelerin düşük sıcaklıkta, hatta 20 derecede bile yok olmasını sağlar. Giysilerinizdeki lekelerin üzerine direkt olarak döküp beklettiğinizde de etki gösterir. Jel formunda olduğu için deterjanı çamaşır makinenizin yıkama haznesine koyabilirsiniz.

En iyi sıvı çamaşır deterjanı kategorisinde ilk sıralarda yer alan Persil Power Jel Gülün Büyüsü'nü satın almak için tıklayın!

5. Çamaşırlarının ömrünü uzatmak isteyenler için Bor Line Bor Katkılı Konsantre Sıvı Çamaşır Deterjanı


6

Ülkemizin milli kaynağı olan bor madeninden üretilen Bor Line Konsantre Sıvı Deterjan, az miktarda kullansanız dahi yoğun yapısı ile çamaşırlarınızı derinlemesine temizler. Beyaz ve renkli giysilerinizdeki lekeleri yedi enzim teknolojisiyle ön yıkama yapmaya gerek kalmadan çıkarır. Bu şekilde de su ve enerjiden tasarruf etmenizi sağlar. Bor Line Konsantre Sıvı Deterjan, giysilerinizi temizlemenin yanı sıra kıyafetlerinizin dokusuna nüfuz ederek bakım yapar. Bor mineralleri sayesinde sadece çamaşırlarınızın değil, çamaşır makinenizin de ömrünü uzatır.

Bor Line Konsantre Sıvı Deterjan'ı yakından incelemek ve satın almak için tıklayın!

6. Hassas renklileriniz için Perwoll Yenilenen 3D Renkli Etki, yeni kurtarıcınız olabilir


7

Yeni aldığınız giysilerinizin renginin birkaç yıkamadan sonra solması üzücü bir durum. Perwoll Yenilenen 3D Renkli Etki Çamaşır Deterjanı ile bu problemi çözmeniz mümkün. Renkliler için en iyi sıvı deterjanlardan biri olan Perwoll Yenilenen 3D Renkli Etki, giysilerinizin bakımını 3 aşamada sağlar. İlk aşamada giysilerinizin renk yoğunluğuna dikkat eder, ikinci aşamada renk değişiminin önüne geçer, üçüncü aşamada ise renklerin parlaklığını arttırmaya ve giysilerinizin dokusunu güçlendirmeye odaklanır. Perwoll Yenilenen 3D Renkli Etki sayesinde giysileriniz ilk günkü gibi canlı ve yeni kalır.

Perwoll Yenilenen 3D Renkli Etki'yi hemen alıp denemek için tıklayın!

7. Kurumuş yağ lekeleri için: Alo Platinum Fairy Etkili Sıvı Çamaşır Deterjanı


8

Yemek yerken üstünüze yağ damlattıysanız canınızı sıkmayın. Alo Platinum Fairy Etkili Sıvı Çamaşır Deterjanı, yağ çıkarma etkisine sahip. Hatta kurumuş yağlı lekeleri çıkarma özelliğiyle en zorlu lekeleri bile kolayca temizler. En iyi leke çıkaran sıvı deterjan Alo'nun geliştirilmiş özel formülü ile Fairy'in yağ sökme gücü sayesinde giysileriniz temizlenirken renkleri de canlılığını korur. Ürünü ister düşük ister yüksek sıcaklıkta kullanabilirsiniz. Alo; giysilerinizin yaka, manşet ve koltuk altı gibi en zor bölgelerinde bile mükemmel temizlik sağlar.

Alo Platinum Fairy Etkili Sıvı Çamaşır Deterjanı ile yağlı giysilerinizden kurtulmak için tıklayın!

8. ABC Sıvı Deterjan Jel Plus ile giysilerinize bahar kokusu getirin


9

Yerli üretim olan diğer bir sıvı deterjan önerisi ise ABC Sıvı Deterjan Jel Plus. Hem renkliler hem beyazlar için kullanabileceğiniz ürün, formülünde 3 özel etkiye sahip. İlk olarak giysilerinizi lekelerden arındırıp temizler, ikinci aşamada giysilerinizin kumaşını korur, son olarak da ferahlık sağlar. ABC Sıvı Deterjan Jel Plus, bu özelliklerinin yanı sıra yerli üretim olması sebebiyle de sıvı deterjan kullananlar tarafından en çok tercih edilen deterjanlar arasında. Siz de giysilerinizin bahar gibi kokmasını ve tertemiz olmasını istiyorsanız bu ürünü bir an önce denemenizi öneririz.

ABC Sıvı Deterjan Jel Plus'ı incelemek ve satın almak için tıklayın!

9. Aloe veranın mucizevi etkisini çamaşırlarınızda yaşamak için: Rinso Renkliler için Aloe Vera


10

Aloe veranın cilt ve saç bakımında kullanıldığını herkes bilirken çamaşırların rengini korumada etkili olduğunu bilen ise az sayıda. Rinso Renkliler için Aloe Vera Sıvı Deterjan, giysilerinizin rengini korumanın yanında kıyafetlerinize bakım yapar. Renklilere özel formülü ile giysilerinizin dokusunu korur, tüylenmesini ve yıpranmasını engeller. Giysilerinizin yıllar geçse de capcanlı ve ilk günkü gibi yeni kalmasına yardımcı olur. Aloe vera özünden gelen ferahlığıyla kıyafetlerinizin mis gibi kokmasını sağlar ve giysilerinizde kalıntı bırakmaz.

Rinso Renkliler için Aloe Vera Sıvı Deterjan'ı detaylıca incelemek ve satın almak için tıklayın!

10. Yenidoğan bebeğinize özel bir deterjan arıyorsanız Uni Baby Hassas Ciltler için Çamaşır Deterjanı'na mutlaka göz atın!


11

Yenidoğan bebeğinizin cildi çok hassas olduğundan onun için alerjik olmayan bir deterjan kullanmanız gerekir. Üstelik kullanacağınız deterjan, kimyasal açıdan zararlı maddeleri kesinlikle içermemeli. Bu noktada size önerimiz, Uni Baby Hassas Ciltler için Çamaşır Deterjanı. Bu ürün; paraben, alkol, ağartıcı ve fosfat içermez. Özel formülü sayesinde mama, süt ve meyve lekelerini kolayca temizler. Hem beyazlar hem renkliler için kullanılabilen Uni Baby Hassas Ciltler için Çamaşır Deterjanı, doğal ve bitkisel içeriğiyle bebeğinizin çamaşırlarına yumuşaklık kazandırır. Bu ürünü yenidoğan bebeğinizin kıyafetlerini temizlemek için güvenle kullanabilirsiniz.

Uni Baby Hassas Ciltler için Çamaşır Deterjanı'na buradan ulaşabilirsiniz!

11. Bebeğiniz için bitkisel içerikli bir sıvı deterjan: U Green Clean Baby Bitkisel Çamaşır Deterjanı


12

Prime üyesi olup bedava kargo ve daha birçok avantajdan yararlanmak için tıklayın!

U Green Clean Baby Bitkisel Çamaşır Deterjanı, bebeğinizin hassas cildi göz önüne alınarak titizlikle üretilmiş bir ürün. İçeriğindeki tüm ham maddeler, ekolojik sertifikalı ve doğada biyolojik olarak parçalanır. Ürün; GDO, paraben, boya, klor, SLES, SLS, sentetik parfüm, fosfat, petrokimyasal türevler gibi zararlı kimyasallar ve hayvansal kaynaklı ham maddeleri kesinlikle içermez. Dermatolojik olarak test edilen ve bu testlerden başarıyla geçen U Green Clean Baby Bitkisel Çamaşır Deterjanı, bebeğinizin giysilerindeki lekeleri kolayca çıkarır. Ayrıca giysilerde kalıntı bırakmaz. Bu çevre dostu ürünü bebeğiniz için güvenle kullanabilirsiniz.

U Green Clean Baby Bitkisel Çamaşır Deterjanı'nı buradan satın alabilirsiniz.

Umarız önerdiğimiz ürünleri beğenirsiniz. Bu içerikten alışveriş yapmaya karar verirseniz, Mynet bağlantılardan gelir/komisyon elde edebilir. Satın alım sonrasında satıcılardan kaynaklanan sorunlardan Mynet sorumlu değildir.

İş birliği İçerikleri

Geri Dön

En Çok Aranan Haberler