İTÜ Vakfı'ndan son dakika Doğa Koleji açıklaması! (Doğa Koleji İTÜ Vakfı'na satıldı mı?)

İTÜ Vakfı'ndan yapılan son dakika açıklamasında, "İTÜ Vakfı Doğa Kolejleriyle ilgili müzakereleri olumlu yönde devam ettirmektedir. Kamuoyu bilgilendirmesi en kısa zamanda İTÜ resmi kanallarından yapılacaktır" ifadeleri yer aldı. Görüşmeler devam ederken İTÜ Geliştirme Vakfı Okulları’ndan öğrenci velileri ile ilgili de bir açıklama geldi.

İTÜ Vakfı'ndan son dakika Doğa Koleji açıklaması! (Doğa Koleji İTÜ Vakfı'na satıldı mı?)

İstanbul Teknik Üniversitesi Vakfı, Doğa Koleji'nin vakfa satışına dair haberler üzerine bir açıklama yaptı.

"DOĞA KOLEJLERİYLE İLGİLİ MÜZAKERELER OLUMLU YÖNDE DEVAM EDİYOR"

Üniversitenin Twitter hesabından yapılan açıklamada, "Bugün kamuoyuna farklı kaynaklardan yansıyan haberler dolayısıyla bir açıklama yapılması gereği doğmuştur. İTÜ Vakfı, Doğa Kolejleriyle ilgili müzakereleri olumlu yönde devam ettirmektedir. Kamuoyu bilgilendirmesi en kısa zamanda İTÜ resmi kanallarından yapılacaktır" ifadelerine yer verildi.

VELİLER İÇİN DUYURU YAPILDI

Görüşmeler devam ederken İTÜ Geliştirme Vakfı Okulları’ndan öğrenci velileri ile ilgili de bir açıklama geldi. Açıklamada, “İTÜ Geliştirme Vakfı Okulları’ndan bağımsız olarak yürütülen bu görüşmelerin olumlu neticelenmesi durumunda, söz konusu eğitim kurumu İTÜ Vakfı çatısı altında ‘Doğa Koleji’ adıyla eğitim öğretime devam edecektir” ifadeleri kullanıldı.
itü


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler