Ivanka Trump'tan Venezuela açıklaması: ABD cesur insanlarla birlikte duruyor

ABD Başkanı Donald Trump'ın kızı ve baş danışmanı olan Ivanka Trump, Venezuela ile ilgili ilk açıklamasını Twitter üzerinden yaptı. Ivanka Trump mesajında, "ABD, Venezuela'nın cesur insanları ile birlikte duruyor. Venezuela zalimlikten demokrasiyi ve özgürlüğü arıyor. Sen çok yaşa” yorumunda bulundu.

Ivanka Trump'tan Venezuela açıklaması: ABD cesur insanlarla birlikte duruyor

ABD Başkanı Donald Trump'ın kızı ve baş danışmanı Ivanka Trump, Venezuela’daki siyasi kriz ve iç karışıklık ile ilgili sosyal medyadan babasına destek vererek, "ABD Venezuela’nın cesur insanları ile birlikte duruyor" dedi.

"VENEZUELA ÖZGÜRLÜĞÜNÜ ARIYOR"

İHA'da yer alan habere göre, Donald Trump’ın baş danışmanı Ivanka Trump sosyal medyada, Twitter üzerinden Venezuela ile ilgili ilk defa yaptığı açıklamada, "ABD, Venezuela'nın cesur insanları ile birlikte duruyor. Venezuela zalimlikten demokrasiyi ve özgürlüğü arıyor. Sen çok yaşa” açıklamasında bulundu.

ıvanka trump

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 3 yorum
senide özgürleştirmek istiyoruz ivanka direnme lütfen.
desene orayada demokrasi götürceğiz yanı oranın halkıda yanıdı tıpkı libya tıpkı ırak suriye yanı kısacası sizin demokrasi anlayışınız bu oranın halkı umarım görür aksi hakde maduroyu çok ama çok arar
eee damem demokrasi diyorsunuz halkın çoğunluğu bu adamı seçmiş.. seçimle gelmiş demokrasiyle gelmiş daha ne ?
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler