İYİ Parti'de deprem! Manisa Salihli yönetimi topluca istifa etti!

Manisa'nın Salihli ilçesinde, İYİ Parti ilçe yönetimden 34 kişi görevlerinden istifa etti. İstaifa eden yöneticiler, sadece görevi bıraktıklarını, parti üyeliklerinin ise devam edeceğini açıkladı.

İYİ Parti'de deprem! Manisa Salihli yönetimi topluca istifa etti!

7'si ilçe başkan yardımcısı olmak üzere 34 parti yöneticisi adına Salihli Öğretmenevi önünde açıklama yapan sözcü Ali Osman Karabulut, parti içindeki huzursuzluk nedeniyle istifa ettiklerini belirtti.

SADECE GÖREVİMİZDEN İSTİFA ETTİK, ÜYELİK DEVAM

Karabulut, "İlçe teşkilatında parti içi demokrasi ve parti disiplininin kalmadığı, yönetimden birkaç kişinin 'ben yaptım oldu' zihniyetiyle hareket ederek kişisel davranışlar sergilediği, ön yargılı ve peşin hükümlü olarak hareket edildiği, hoşgörü, karşılıklı sevgi ve saygının kalmadığı yerde başarıdan söz edilemeyeceği bilinmektedir. Biz 34 kişi sadece yönetim kurulundan istifa ettik. Üyesi olmaktan gurur duyduğumuz partimizden kesinlikle istifa etmiş değiliz, etmeyeceğiz." diye konuştu.

Karabulut, daha sonra yönetim kurulundan istifa edenlerin tek tek isimlerini okudu.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 35 yorum
iyi partiyi seçim öncesi karalamak için gelen ajanlara kimse itibar etmesin.
güle güle gizli akpciler
Salihli ilçe yönetiminin değişmesi lazımdı bence doğru karar
Sen nereden bileceksin armut adam demiş açıkça bencillik var siveilenler var ne bekleniyordu ki bu parti barajı geçip vekil çıkaetacak sonra tüm vekiller kaçacak
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler