HABER

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener'den CHP ile ittifak iddialarına yanıt

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, yerel, genel ve cumhurbaşkanlığı seçimleri için CHP’yle ittifak kurulacağına yönelik" iddialar konusunda açıklama yaptı. İttifak için temas kurulduğu iddialarını yalanlayan Akşener, “Sayın Kılıçdaroğlu ile ne dolaylı, ne dolaysız, ne telefonla, ne aradaki biriyle hiçbir irtibatımız olmadı. Kesinlikle böyle iddialar yalandır” diye konuştu."

İYİ Parti lideri Meral Akşener, Bitlis’in Ahlat ilçesinde kadınlarla yaptığı kahvaltı sonrasında gazetecilerin ittifak iddiaları konusundaki sorularını yanıtladı. Kılıçdaroğlu ile sadece referandum sonrasında, Ramazan ayında bir iftarda bir araya geldiklerini belirten Akşener burada da özel hiçbir konunun görüşülmediğini söyledi.

Akşener “O iftarda Sayın Kılıçdaroğlu'yla birlikte iki genel başkan yardımcısı, benim de yanımda iki vekil arkadaşım vardı. 6 kişinin olduğu bir yerdi. Zaten sonrasında da basına açıklama yaptık. Bunun ardından da Sayın Kılıçdaroğlu ile hiç karşılaşmadık, arada da hiç gelen giden olmadı” diye konuştu.

“DAHA BİR HAFTALIK PARTİYİZ. BU HESAPLARI YAPACAK ZAMANIMIZ OLMADI”

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, partisinin henüz bir hafta önce kurulduğuna da dikkat çekerek, “Daha bir haftalık partiyiz. Bu hesapları yapacak zamanımız olmadı” dedi. Akşener, İttifak olasılığı konusunda sadece CHP'yle değil, referandumda “hayır” için çalışan Saadet ya da Demokrat Parti gibi partilerle de ileride bu olasılığa kapıyı kapatmadıklarını kaydetti.

“ANKETÇİLERE PSİKİYATRİST TAVSİYE EDİYORUM”

Akşener, daha bir haftalık parti olmasına rağmen tüm ekranlarda İYİ Parti'nin tartışılmakta olduğuna da vurgu yaparak, özellikle televizyonda İYİ Parti'yi eleştiren anket şirketi sahiplerine yüklendi. Akşener, şöyle konuştu; “Partimiz kurulduğu andan itibaren yaylım ateşi altındayız. Önce güneş amblemi, sonra İYİ Parti ismi tartışıldı. Her bir kanalda İYİ Parti konuşuluyor. Özellikle anket şirketi sahiplerine psikiyatriste görünmelerini tavsiye ediyorum. Asabiyetten konuşurken ağızları burunları kayıyor. Asabiyet, küçümseme, şahsımı hedef alma. Her gün reklamımızı bu arkadaşlar yapıyorlar. reklamın iyisi kötüsü olmaz. Bu da kötü propaganda üzerinden reklam oluyor” dedi.


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 63 yorum
üç beş yalaka aktrolün dedikodusu maksay İYİ partiyi yıpratmak akıllarınca yalama makarnacılar
@tarkutayhan maksat reklam olmasın.at gözlüklerini çıkarda bak olaya
@tarkutayhan ege r iyi parti denen partı kısa zamanda iflas etmezse kötü parti olmazsa senden daha adisi yoktur
@murt1976 Kurduğun cümle kadar boş ve saçmasapan bir şahıssın anladığım kadarıyla, bunlar hep makarnadan mı oluyo?
@tarkutayhan sizlerde salaka sınız. sizden kaset otel işletmecisi olur . uyanın lan milli mücadele veriliyor . ne angut topluluksunuz . yaşasın bayrak yaşasın vatan . bir şey anladınız mı? ...!!!
Biri fetonun amerikain kopegi digeri almanin esadin tabiki ittifak Olur
@rhisos çok güldüm yorumuna. senin ipini kim tutuyor sahi :))
Arkadaşım sen ne kullanıyorsun.iyi kafa yapmış.tavsiyem sağlıklı olman için a haber izleme oranını azalt
@rhisos aktroller ...bunlar maaşlı yorumcular
senin reis neydi senin zihniyetin bozuk...
ulan fetönün kirli mendilini yüzüne sürenler hesap verecek meral Akşener değil bu ülkede kim fetöcü kim dansöz belli çamur atın işinize gelmesini fetöcü eee fetöcü diye içeri atılan herkes beraat ediyor çünkü yalan suçlama ile günü kurtarırsınız hadi başka kapıya
@rhisos risos rize mi demek ? neden güzelim Rize varken pontus adını kullanıyorsun kardeş?
seçimde görecez chp nasıl destek verecek bunlara hdp nasıl destek verecek sözde milliyetçiler hdp nin şuan terörü savunan chp nin vereceği desteği mideleri nasıl kaldıracak hdp ye neler vaad edilecek hangi bakanlıklar verilecek teröristler devleti nasıl ele geçirecek
@adrese1 teröre destek veren chp yi mideleri nasıl kaldıracak diyosun çok merak ettim erdoğan açılım maçılım diyerek doğuda askeri polisi kışalya çekip valilere kaymakamlara teröristlere dokunmayın açılım süreci var görmezden gelin derken senin nasıl miden kaldırıyordu kaldıki osloda dolmabahçede pkk ile anlaşmalar yapılırken öcalanın ayağına imralıya miti ben gönderdim diyen erdoğanmıydı yoksa chp ve meral akşenermiydi midesiz omurgasız
@adrese1 GÖLGE ETME BAŞKA İHSAN İSTENMEZ SENDEN.DOĞRU HER ZAMAN TEKTİR
Geri Dön