İYİ Parti'den Erdoğan'a şok Kudüs suçlaması

İYİ Parti Balıkesir Milletvekili İsmail Ok, ABD'nin Kudüs'ü İsrail'in başkenti olarak tanıması kararına ilişkin "Daha düne kadar Sayın Erdoğan, 'Büyük Ortadoğu Projesinin eşbaşkanıyım' diye övünüyordu. Türk milleti biliyor ki Büyük Ortadoğu Projesi eşittir Büyük İsrail Projesidir. Büyük Ortadoğu Projesinin eşbaşkanı olanlar bugün Kudüs'ün, İsrail'in başkenti olarak ilan edilmesinde çok büyük katkı ve emeklerinin olduğunu da ifade etmek isterim." dedi.

İYİ Parti'den Erdoğan'a şok Kudüs suçlaması

İYİ Parti Balıkesir Milletvekili İsmail Ok, TBMM'de düzenlediği basın toplantısında Kudüs'ün İsrail'in başkenti olarak tanınması kararını değerlendirdi.

"KUDÜS'ÜN İSRAİL'İN BAŞKENTİ İLAN EDİLMESİNDE ÇOK BÜYÜK KATKISI VAR"

İsmail Ok, İYİ Parti iktidarının başta Filistin olmak üzere tüm mazlum ve mağdurların hakkını koruyacağını belirterek şöyle konuştu: "Bizim için Trump'ın, emperyalistlerin yaptığı çok sürpriz değil ama bu noktaya gelinmesinde AK Parti hükümetlerinin çok büyük katkılarının olduğunu da hatırlatmak isterim. Daha düne kadar Sayın Erdoğan, 'Büyük Ortadoğu Projesinin eşbaşkanıyım' diye övünüyordu. Biz biliyoruz ki büyük Türk milleti biliyor ki Büyük Ortadoğu Projesi eşittir Büyük İsrail Projesidir. Büyük Ortadoğu Projesinin eşbaşkanı olanlar bugün Kudüs'ün, İsrail'in başkenti olarak ilan edilmesinde çok büyük katkı ve emeklerinin olduğunu da ifade etmek isterim. Erdoğan'ın ne zaman hangi gömleği giydiğini takip etmeye yetişemiyoruz. İYİ Parti iktidarında başta Filistin olmak üzere tüm mazlum ve mağdurların hakkını koruyacağımızdan hiç kimsenin şüphesi olmasın."

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 20 yorum
BU İYİ PARTİ TAHMİN EDİLENDEN ÇOK DAHA İYİ BİR PARTİ. YÜZDE 60 ALIR .
@bizedogrugerekli_2017 İYİ PARTİ ANCA FETÖNUNKİNİ ALIR ANLAYANA...
Doğru sayın CB miz BOP Başkanı ve allahıma dinime kuran üzerine yemin ederim ki...haram yiyenler kamu malını çalıp çırpanlar müslüman değildir ve olamazlarda...Man adasında şirkete milyonlarca dolar al gülüm ver gülüm edenler nasıl müslüman olur
Akp, Erdoğan ile İsrail menfaatleri için çok önemli işler yaptı. Fakat vatandaş sadece "ONE Minute" baktı kaldı, Kürdistan İsrail için kuruluyor. Suriye'ye ısrarla girmek isteyen Ak parti hükümetidir. Şimdi kınayınca bunlar düzelir mi??? Sn. Erbakan bunların yaşanacağını önceden Youtube videolarında anlatmıştı. Önce İsrail'e yardım edecekler sonrada taktik icabı eleştirecekler diyordu. Hepsinde haklı çıktı.
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler