İzlediği film sonu oldu

İzlediği filmden etkilenerek evi terk eden Johnathan Croom, bir hafta sonra ölü bulundu.

İzlediği film sonu oldu

ABD’nin Arizona eyaletinde yaşayan 18 yaşındaki Johnathan Croom bir hafta boyunca ortadan kaybolduktan sonra ormanlık arazide ölü bulundu.

Johnathan’ın 'Into The Wild' adlı filmden etkilenerek evden ayrıldığı belirtildi. Ailesi, Johnathan’ın filmi saplantı haline getirdiğini ve kendini bulmak için yola çıktığını ifade etti.

Johnathan’ın cesedi, Oregon eyaletinde bir ormanlık alanda, arabasının 300 metre ilerisinde bulundu. Polis, soruşturmasını intihar ihtimali üzerinden yürütüyor. CNN’e konuşan baba Croom, oğlunun biten bir ilişkisi yüzünden acı çektiğini ancak ailesine yansıtmadığını açıkladı.

1996'da Jon Krakauer’in yazdığı aynı adlı kitaptan uyarlanan 'Into The Wild', üniversiteyi bitiren Chris’in her şeyini geride bırakarak Alaska’ya uzanan yolculuğunu anlatıyor. Bu yıl başında 19 yaşında Oklahoma’lı başka bir genç yine aynı filmi izleyerek evi terk etmiş ve bir daha haber alınamamıştı.

haberler

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 9 yorum
filmler harbiden insanları çok etkiliyor ya gerçekten çok trajik bir durum kadınların açtığı bayankupon adlı kupon sitesini gördünüzmü gözlerinize inanamayacaksınız kadınlar neler tutturmuş hemen aratıp bakın bayankupon diye
ot gibi her yorumda bitiyorsun arızamısın nesin sen ya
güzel filmdi. kim etkilenmez ki...
nasıl bu kadar etkilenebiliyorlar böyle filmlerden anlamıyorum yani insan beynini
merak ettim ben de izlicem o filmi birazdan.. ama evde değilim işyerindeyim o yüzden burdan ayrılamam yani o iş yatar
Kendini seyirde bulma da ;) akıllısındır inşallah.
geri
ALLAH RAHMET EYLESİN.
FİLMLERE BİLGİSAYAR OYUNLARA V.ŞS ŞEYLERE AŞIRI BAĞLILIK ÇOK ZARARDIR GEÇMİŞOLSUN.
Diğer Haberler