İzmir'de şoke eden olay... Annesini öldüren adamdan şikayetçi olmadı!

İzmir'de birlikte yaşadığı adam tarafından öldürülen kadının kızı, sanıktan şikayetçi olmadığını ifade ederek, 'Bana çok iyiliği dokundu, düğünümü yaptı. Şikayetçi değilim' dedi. Öte yandan tutuklu sanık Murat Vardal ise eşiyle geçinemediğine ilişkin ifadelerin gerçeği yansıtmadığını belirterek, '“Bahriye benim çocukluk sevgilimdi. Herkes doğru konuşsun o da mezarında rahat yatsın' dedi.

İzmir'de şoke eden olay... Annesini öldüren adamdan şikayetçi olmadı!

İzmir’de birlikte işlettikleri markette çıkan tartışmada, birlikte yaşadığı 32 yaşındaki Bahriye Üngeç'i tabancayla sırtından vurarak öldüren 34 yaşındaki Murat Vardal’ın yargılandığı davanın görülmesine devam edildi. İzmir 4. Ağır Ceza Mahkemesinde görülen davanın duruşmasında, tutuklu sanık Murat Vardal, öldürülen kadının ailesi ve tarafların avukatları hazır bulundu.

'ŞİKAYETÇİ DEĞİLİM'

Öldürülen Bahriye Üngeç’in ilk eşinden kızı olan N.Ö., eşinin olayı gördüğünü ve Murat Vardal’ın annesini kazayla öldürdüğünü söylediğini ifade etti. Üvey babasından şikayetçi olmadığını kaydeden N.Ö., “Ben ona baba ve ağabey derdim. Benim düğünümü yaptı. Bana çok iyiliği dokundu” dedi.

'BAHRİYE ÇOCUKLUK SEVGİLİMDİ'

Tutuklu sanık Murat Vardal ise eşiyle geçinemediğine dair ifadelerin gerçeği yansıtmadığını dile getirerek, “Bahriye benim çocukluk sevgilimdi. Herkes doğru konuşsun o da mezarında rahat yatsın” diye konuştu. Sanığın kaçma şüphesini dikkate alan mahkeme heyeti, Murat Vardal’ın tutukluluk halinin devamına karar vererek, tarafların bilirkişi raporuna ilişkin savunmalarını hazırlaması için davayı ileri bir tarihe erteledi. (İHA)

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 1 yorum
Bu nasıl bir zihniyet ya yazıklar olsun... yarın da sen onunla aşk yaşamaya başlarsın daha çok iyiliği dokunur bravo bravo kendinize yakışanı yapıyorsunuz... çok güzel örneklersiniz...
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler