HABER

İzmir-Mardin'e uçak seferleri başladı

MARDİN (İHA) - Türk Hava Yolları'ndan (THY) ve Onur-Air'den sonra İzmir Hava Yolları (İZAİR) da, İstanbul ve İzmir'den Mardin'e uçak seferleri başlattı.

THY, Mardin Havaalanı'ndan haftada 3 gün gerçekleştirdiği Ankara sefer sayısını 4 güne çıkarırken, Mardin-İstanbul seferlerini de başlattı. İstanbul seferlerini de haftada 3 gün gerçekleştirecek olan THY Mülki İdare Amirliği'nden edinilen bilgiye göre, salı, perşembe, cumartesi ve pazar günleri saat 12.30'da Mardin-Ankara seferleri; pazartesi, çarşamba ve cuma günleri ise saat 11.45'de Mardin-İstanbul seferleri yapılacak.

İzmirli 111 işadamının biraraya gelerek kurduğu İZAİR de, uçuş noktasına bir yenisini daha ekledi. Gerçekleştirdiği 12 uçuş noktasına Mardin'i de ekleyen havayolu, İzmir'in Anadolu ile olan ağını genişleterek uçuş noktası sayısını 13'e çıkardı. İzmir-Mardin arasında haftada 2 gün gerçekleştirilen uçak seferleri, Mardin'den İzmir'e perşembe ve pazar günleri saat 13.05'te, İzmir'den Mardin'e ise saat 10.35'te düzenleniyor.

Uçak sefer sayılarının arttırılması, vatandaşlar tarafından sevinçle karşılandı.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Geri Dön

En Çok Aranan Haberler