HABER

İzmir'de dehşet saçan damat yakalandı

İzmir'in Konak ilçesinde, kayınpederini öldürüp, kayınvalidesini bıçakla ağır yaralayan, olay anında evde bulunan baldızının 4 yaşındaki kızını da yanına alarak kaçan zanlı, yakalandı.

İZMİR (A.A)İzmir'in Konak ilçesinde, kayınpederini öldürüp, kayınvalidesini bıçakla ağır yaralayan, olay anında evde bulunan baldızının 4 yaşındaki kızını da yanına alarak kaçan zanlı, yakalandı.

Alınan bilgiye göre, Cinayet Büro Amirliği ekipleri, olayın ardından zanlının Gültepe semtindeki akrabalarının yanına bıraktığını tespit ettiği Merve Katı'yı (4), söz konusu yere giderek teslim aldı.

Zanlı Mehmet E. ise Hatay semtinde ağabeyiyle buluşmaya giderken yakalanıp gözaltına alındı.

Diğer yandan, sağlık durumu iyi olan küçük kızın, işlemlerinin tamamlanmasının ardından ailesine teslim edileceği öğrenildi.

Bıçakla ağır yaralanan Ayten Gezer'in Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesinde tedavisinin sürdüğü belirtildi.

Mehmet E, bir süredir ayrı yaşadığı eşinin yerini öğrenmek için kayınpederi Battal Aybek'in (62) 26 Ağustos Mahallesi 2697 Sokak'taki evine gitmiş, eşinin yerini öğrenemeyince çıkan tartışma sonucu Battal Aybek'i başına sert cisimle vurarak öldürmüş, Aybek'in boşandığı halde bir arada yaşadığı kayınvalidesi Ayten Gezer'i (62) ise boynundan 3, sırtından 2 kez bıçaklamış, daha sonra olay anında evde bulunan baldızının kızı Merve Katı'yı da yanına alarak kaçmıştı.

Geri Dön