HABER

İzmir'de karakola bombalı saldırı

İzmir'in Bornova ilçesinde polis karakoluna bombalı saldırı düzenlendi.

Alınan bilgiye göre, dün akşam 100. Yıl Polis Karakoluna kimliği henüz belirlenemeyen kişi veya kişiler tarafından bombalı saldırı gerçekleştirildi.

Karakolda görev yapan polisler, binanın arka duvarında meydana gelen patlamanın gürültüsüyle dışarı çıktı. Bombanın parça tesirli ve zaman ayarlı olduğu, karakolun duvarlarına çivi ve vidaların saplandığı öğrenildi. İzmir Emniyet Müdürü Ali Bilkay ve terörle mücadele ekipleri olay yerinde incemelerde bulundu.Olayla ilgili başlatılan soruşturma devam ediyor.

A.A.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 7 yorum
izmir gece konduları marjinal terör ve yandaşı .çapulcu denilen serserilerden yardım alan guruplarla dolu.3 ay önce izmir fuarının kitap fuarınına girdim sag tarafta marksiz ateist terör gurupları kitap satıyordu şu çakma çapulcular ne halt eştigi belli olmayan larda onların kitaplarını alıp kendilerini çapulcu acıtasyonunu yapıyorlar .10 gün gezdim tam bir büyük köy belediye imar alt yapısı gece kondu ıslahı yapamaz gücü yetmez .şimdiye kadar burada belediyeler ne yapmış soranda yok kuru kuruya körü körüne sol davulu çalıyorlar.allah akıl fikir versin .bayrak mitingi süperdi.slmlar
İzmir de yaşayan biri olarak gözlemleriniz sonuna kadar doğru tebrikler... en ufacık yagmurda her yeri sel alır, ne araba park edebileceğiniz otopark vardır nede dogru düzgün yollar vardır, ana caddelerin bile 2 şeritli olduğu Türkiyenin 3. büyük şehri burası... şehir de değil aslında tam bir köy... ama herşeye tepki veren izmir halkı nedense yıllardır şu belediyeye tepki vermekten acizdir...!
İzmirin en güzel yeri bile istanbul pendik etmez.
kardeş PKK yapmış olamazda... bak..! çapulcular olabilir...
Tel örgülü bir karakolun tabii görünümlü bir videosunu koyarak mynet yine takipçileriyle alay etti. Bomba ile bu görüntünün ne ilgisi var? Bu tel örgü içine bombayı da koysa koysa polis veya yandaşlar koyabilir. Suçlu arama bahanesiyle bir yelere baskın yapmak için tabii.
Geri Dön