İzmir'de kurulan çadırlara polis müdahalesi

İzmir’de, internet üzerinden ’Çadırını da al gel’ kampanyası başlatıp Bornova Büyükpark’ta, Gezi Parkı olaylarını protesto etmek amacıyla kurulan çadırlar, polisin uyarısıyla kaldırıldı.

İzmir'de kurulan çadırlara polis müdahalesi

Günler öncesinden internet yoluyla ’Çadırını da al gel’ kampanyası başlatan yaklaşık 40 kişilik grup, bu gece geç saatlerde Bornova İlçesi’ndeki Büyükpark’ta toplandı.

Gezi olayları sırasındaki polis şiddetine tepki gösterip kentteki operasyonlarda tutuklananların serbest bırakılmasını isteyen grup üyeleri, park içindeki yürüyüşten sonra açıklama yaptı. Açıklamanın ardından gruptakilerden bazıları, park içerisine kurdukları çadırlara çekildi. Grubu takip eden polis, çadırların kaldırılması yönünde uyarıda bulundu. Bir süre yürütülen görüşmelerin ardından çadırlardan ikisi gruptakiler, diğer ikisi ise polis tarafından kaldırıldı. Polis, olayla ilgili gözaltı işlemi yapılmadığını bildirdi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 13 yorum
sakın bu itlere acınmasın bunlar yabancı çıkar lobilerinin içerdeki işbirlikçi uşaklarıdır
BOŞ İŞLER BUNLAR.MACERA ARAMAYIN BEYLER.
arkadaslar huzur guven ortamını bozmayalım 3 tane cahıle uymayalım ırak surıye mısır hepsı bu tuzaga cekıldı hersey iyi gidiyor ülkemızı koruyalım ne mutlukı müslumanım turkum lütfen ortamı bozmayalım
kabak tadı verdiler..
bunlar kadar cahıl görmedım çoğuda üniversıteye giden hayvanlardan oluşutyyo
sen hiç tanımadığın görmediğin insanları nasıl cahil olarak yargılıyosun. burdan hakaret edip bide ondan sonra kendini insan mı zannediyosun? hakaret olarak kullandığın hayvanlar senden daha saygılı edepli.
bu eylemi yapanlar kendilerin eğlence arıyorsa türkiyedeki eğlence merkezleri çok, hemde çadır kurmayada gerek yok.
gücünüz bunlara yeter kıçınıza pkk bayragı dikenlere sesiniz çıkmaz demi yazıklar olsun
türkiye üç beş çapulcuyamı kaldıı
Çapulcudur neyapsa yedi degildir cezasını görmelidir hainler ölmelidir.
ABARTMAYA GEREK YOK....HER ŞEY TADINDA KALMALI....YENİ İNSANLAR ZARAR GÖRMESİN.O ÇAĞRI YAPANLAR BİRİNE ZARAR GELİRSE MUTLUMU OLACAK.....YAŞANANLAR ORADA....
izmir düşecek son çırpanışlar bunlar 40-39.5 yarım puan var
Bu çapulcular hala böyle boş işlerle mi uğraşıyor...
Diğer Haberler