İzmit’te çorba imalathanesi denetlendi

İzmit Belediyesi’nin çorba çeşmelerine, çorba imalatı yapan firmanın denetimi yapıldı.İzmit Belediyesi’nin çorba çeşmelerine çorba temin eden firmanın imalathanesinde denetim yapıldı.

İzmit’te çorba imalathanesi denetlendi

İzmit Belediyesi’nin çorba çeşmelerine, çorba imalatı yapan firmanın denetimi yapıldı.
İzmit Belediyesi’nin çorba çeşmelerine çorba temin eden firmanın imalathanesinde denetim yapıldı. Firmanın imalathanesindeki denetime İzmit Belediyesi Ruhsat ve Denetim Müdürü Muhammet Ergin, Sosyal Destek Hizmetleri Müdürü Sinem Gülenç de katıldı. Yapılan denetimde herhangi bir olumsuzluğa rastlanılmadığını söyleyen yetkililer “Vatandaşlar çeşmelerden gönül rahatlığı içinde çorba içmeye devam edebilir” dediler.
İzmit Belediyesi’nin yaklaşık 6 yıldan beri faaliyette bulunan çorba çeşmelerinde 7 milyona yakın kişinin yararlandığı kaydedildi. İkisi Kocaeli Üniversitesi Umuttepe Kampüsü olmak üzere 7 ayrı noktada bulunan çeşmelerden hafta içi sabah 06.45 ile 09.00 saatleri arasından çorba alınabiliyor. Kocaeli Üniversitesi’ndeki çeşmelerden biri ise sabah saat 08.30 ile 10.30, diğeri de akşam 18.00 ile 20.00 saatleri arasından öğrencilerin hizmetinde.

İzmit’te çorba imalathanesi denetlendi

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Diğer Haberler