Jandarma'nın paylaşımı büyük beğeni topladı! Bu helikopterle bir ilk

Jandarma Genel Komutanlığının sosyal medya hesaplarından, Türkiye'de ilk defa arka kapağı sökülerek uçurulan MI-17 helikopterinden jandarma paraşütçülerinin serbest atlayış görüntüleri paylaşıldı.

'İlkleri biz başarırız!' notuyla paylaşılan klipte, Jandarma Özel Asayiş Komutanlığı (JÖAK) Tugayı personelinin 23 Nisan'da Polatlı Duatepe'de yaptıkları atlayış anları yer aldı.

Klipte, JÖAK paraşüt takımının 10 bin fitte Türk bayrağını dalganlandırdığı görülüyor.

3e

4r

dsadsadsaasd

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 7 yorum
Jandarması,polisi,komandosu,özel harekatcısi var mı,hepsi bu vatanın evlatları,hepsi bizim gururumuz dur.Jandarma dan başka birlikler de daha iyisini yapıyor ,jandarmanın reklamı buna mı kaldı yani hiç işte laf olsun torba dolsun,,Bravo Cendere genel müdürlüğü ne o zaman
tebrikler bu yoruma bir sıkımlık diş macunu kazandınız.
Sizde kullanılmış bir dış fırçasını hakettiniz
Allah ülkemin güvenlik kuvvetlerinin tamamını düşmanlara karşı muzaffer etsin. Elalemin itfaiyecisine böyle görsellerle propaganda içeren filmler yapıyor oscar veriyorlar, burada kendi ülkesinin bir güvenlik kuruluşunun propaganda faaliyetini beğenmiyor haspalar. O kuruluşlar toplamda senin geceleri evinde huzurla uyumanın garantileri. Onlar olmasa ışıdçısı,pkkcısı,ermeni komitacısı,rum artığı çoktan boğmuştu seni evinde uyurken. İyi ki varsınız,silahlı kuvvetler her birim ve bölümünüzle. Sizinle iftihar ediyoruz.
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler