Kaan Yıldırım'dan yıllar sonra gelen itiraf! 'Ucuz olduğum için...'

Hadise ile olan aşkıyla gündemde olan Kaan Yıldırım, İbrahim Selim’in programına konuk oldu. Yıldırım, ‘Ulan İstanbul’a ucuz oyuncuya ihtiyaçları olduğu için seçildiğini itiraf etti.

Kaan Yıldırım'dan yıllar sonra gelen itiraf! 'Ucuz olduğum için...'

Kaan Yıldırım, İbrahim Selim’in YouTube kanalında yayınlanan “İbrahim Selim ile Bu Gece” programına konuk oldu. Kanal D’nin sevilen dizisi“Hekimoğlu”nda oynayan Yıldırım, “İlk bölümlerde dizinin tutmayacağını sandım. Çünkü içinde dram, aşk ve kavga yok. O yüzden de emin değildim. Doktor rolü benim için farklıydı. Zaten o yüzden kabul ettim. Ne güzel ki dizimiz tuttu. Temmuz gibi sete geri döneceğiz” açıklamasını yaptı.

Adını ilk olarak “Ulan İstanbul” dizisiyle duyuran Yıldırım, bu serüvenini de anlattı: “O dizide, öyle bir role seçilince aşırı mutlu oldum. Kadro çok iyiydi. Meğer ucuz cast’a ihtiyaçları varmış ve bütçeleri kısıtlıymış. Ucuz olduğum için beni seçmişler. Sistemi sonra anladım. Dizi bize bambaşka şeyler getirdi. İyi ki yapmışım.”

5ed9cbfc67b0a9216862aa31

BABA OLMAK İSTİYOR!

Hadise ile aşk yaşayan oyuncu, çocuklarla arasının iyi olduğunu dile getirdi: “Doğru zamanda baba olmak isterim. Aile çok önemli bir şey. Benim de babamla aramdaki ilişki çok iyidir.”

5ed9cbfc67b0a9216862aa33

Oyunculuk merakının küçük yaşlarda başladığını söyleyen Yıldırım, “Oyunculuk hep istediğim bir şeydi. Pazarlama okudum sonra bir şirkette çalışmaya başladım. Ama öğle toplantılarında uykum geliyor, herkes bir şey anlatıyor ben esnemeye başlıyordum. Oraya ait olmadığımı hissettim. 24 yaşındaydım ve bir hayalim vardı. Google’a oyunculuk kursu yazdım, oradan bir kurs buldum. Sonra deneme çekimleri başladı ve devamı geldi” dedi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 11 yorum
Hadise nin toplum sağlığı için AIDS testi yaptırmasında yarar olduğunu düşünüyorum. Ben hayatımda bukadar çok sevgili değiştirenini görmedim. Bulaşıcı hastalık riski var
Ucuz oyuncu ama pahalı arabaya biniyor ( Hadise )
aile çok önemli olduğu için metres hayatı yaşıyorlar.böyle içi boş insanlar sadece toplum sağlığına zararlı.
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler