Kaan Yıldırım ile aşk yaşadığı iddia edilen Hadise: Seni istiyorum!

Geçtiğimiz günlerde magazin gündemine bomba gibi düşen Hadise-Kaan Yıldırım aşkında yeni bir gelişme yaşandı. İlişkilerinde kriz yaşadıkları öne sürülen ikiliden Hadise, yaptığı paylaşımla herkesi şaşırttı.

Hadise, Kaan Yıldırım'ın köpeği ile olan karesini sosyal medya hesabından paylaşmış, aşk dedikodularının fitilini ateşlemişti. Hatta yeni aşıkların birlikteliklerini bir adım öteye taşıdıkları, şarkıcının Yıldırım'ın annesiyle tanıştığı iddia edilmişti.

hadise-instagram_16_9_1581490710

Ancak kısa süre önce şarkıcının, Kaan Yıldırım'ın köpeği ile olan karesini sosyal medya hesabı üzerinden silmesi kafaları karıştırmıştı.

IMG_2203

Çiftin ilişkisinde kriz çıktığı düşünülürken; Yıldırım'ın, Hadise'nin ilişkilerini açık etmesinden dolayı ona kızgın olduğu söylentileri ortaya atılmıştı.

IMG_2204

Hadise yaptığı son hamleyle iddiaları yalanladı. Şarkıcı, ünlü bir aşk filminden İngilizce olarak, "Kolay olmayacak. Gerçekten zor olacak! Bu konuda her gün çalışmak zorundayız, ama bunu yapmak istiyorum çünkü seni istiyorum. Sana ait olan her şeyi istiyorum. Sonsuza dek. Sen ve ben... Her gün" sözlerini paylaştı.

hadise-kaan son

Hadise'nin bu paylaşımı aşk ilanı olarak değerlendirildi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 17 yorum
libido tavan yapmış...
aşka gelmedi başka bir şey geldi ;):)
erkek istesede olmaz ama o ister tabi istediğiyle istedği gibi çünkü kadın o
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler