HABER

Kaçırıldığı iddia edilen Emine konuştu! 'Gönül rızasıyla gittim'

Antalya'nın Manavgat ilçesinde, yayladan 3 kişi tarafından kaçırıldığı iddia edilen Emine Ebru Arıcan (22), jandarmaya giderek, kaçırılmadığını ve gönül rızasıyla evlenmek için gittiğini söyledi.

Kaçırıldığı iddia edilen Emine konuştu! 'Gönül rızasıyla gittim'

Manavgat'ın Karabucak Mahallesi'nde oturan Emine Ebru Arıcan, 28 Temmuz Salı günü komşusunun kızı E.C. (16) ile Başlar Yaylası Körkuyu mevkisine oğlak otlatmaya gitti. Saat 17.00 sıralarında yanlarına gelen kimliği belirsiz 3 kişi, ailenin iddiasına göre, E.C.'yi tehdit edip, Emine Ebru Arıcan'ı ağzını bantladıktan sonra elleri ve kollarını bağlayarak kaçırdı. E.C.'nin haber vermesi üzerine Emine Ebru Arıcan'ın babası Mehmet Arıcan ve diğer akrabaları, Taşağıl Jandarma Karakolu'na şikayette bulundu. Olayla ilgili Manavgat Jandarma Komutanlığı'nca özel ekip kuruldu. Emine Ebru Arıcan'ın bulunması için ekip, çalışma başlattı.

Manavgat İlçe Jandarma Komutanlığı tarafından kurulan özel ekibin araştırmaları sonucu Emine Ebru Arıcan'ın A.B. ile birlikte kaçtığı belirlendi. Yapılan çalışmalar sırasında İbradı İlçe Jandarma Komutanlığı'na A.B. ile gelen Emine Ebru Arıcan, verdiği ifadede kaçırılmadığını, gönül rızasıyla evlenmek amacıyla A.B. ile gittiğini, hiç kimseden şikayetçi ve davacı olmadığını söyledi.

DHA

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 4 yorum
kızın ne yaşadığını, ona neler yaşatıldığını bilemeyiz. Bu gibi olayların arka planını bilmeden de kesin hükme varmayın, hiç kimseyi kınamayın lütfen.
@furasli88 Arka planı gayet net bilinmeyecek bir şeyi yok cahil bir genç daha Anne baba rızası olmadan evlenmeye çalışıyor. Ana baba rızası olmayan işten hayır gelmez
Yazık Kafana
ya davulcuya yada zurnacıya
Geri Dön