Kadıköy'de 'danslı gösteri' gerilimi! Polis müdahale etti

Kadıköy'de kadınlar, Şili'deki kadınların yaptığı ve dünyaya yayılan danslı protestosu 'Las Tesis'in benzerini gerçekleştirmek için toplandı. Gösteri sürerken 'dağılın' uyarısına uymayan kadınlar ile polisler arasında arbede yaşandı.

Kadıköy'de, Şilili kadınların dünyaya yaydığı danslı protestosu 'Las Tesis' için toplanan kadınlar gösterilerini gerçekleştirdi. Rıhtım Meydanı'nda toplandıktan sonra dans gösterisini gerçekleştiren kadınlar, polis tarafından dağılmaları konusunda uyarıldı.

7 GÖSTERİCİ GÖZALTINA ALINDI

Kadınlar koreografiyi sergilemeye devam ederken, polis ses sistemlerini kapattı. Grup ile polis arasında arbede çıktı. Polis 7 göstericiyi gözaltına aldı. (DHA)

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 12 yorum
Bir defasında da CHP Vekili Aylin Nazlı Aka; Öldürülen bir Kadına Destek için Yanına Kendi gibi Laik Çağdaş Aydın Atatürkcü Kadınlarını Toplayıp DANS Etmişti. yapcak bişey yok! Aydın Çağdaş olmak böyle bişey Allah Şifa versin demekten başka bişey gelmez elden
Daha sonra ; nasıl bi fantaziyse artık !!! Meclis Kürsüsüne Kelepçelimişti Kendisini En sonunda da Atatürk portresi indirme mevzuundan Partiden göndermişlerdi. Sonrada tekrar yerine aşmış olacakki Affetmişlerdi. Şu CHP bi âlem
ulan pkk sempatizanların elinde kürdistan apo bayraklarını sallarken polisin izlediği günler aklıma geldi.
KİMİN İÇİN BU KADINLARA ŞİDDET UYGULUYORSUN..SENİN EMİR ALDIĞIN BAŞTAKİLERE DEĞMEZ..GELECEKTE EVLATLARINI,TORUNLARINI DÜŞÜN NASIL EMANET EDECEKSİN 5 MİLYON SURİYELİNİN YAŞADIĞI BU ÜLKEYE..
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler