SPOR

CANLI

Kadın taraftarlardan anlamlı pankart!

Spor Toto Süper Lig'in 23. hafta mücadelesinde Fenerbahçe'nin Başkent temsilcisi Gençlerbirliği'ni konuk ettiği maçta kadın taraftarlardan büyük destek.

Kadın taraftarlardan anlamlı pankart!

Karşılaşma öncesi 1907 Derneği’nin “Adil yargılanma” konusundaki sloganı olan “Adalete Fener yak” sloganı yazan stickerlar, dağıtıldı. Ayrıca kadın taraftarlar tribünün her tarafında 'Adalete Fener Yak' pankartı asarak takımlarına destek oldular.

1907 Fenerbahçe Derneği'nin Yargıtay kararının onaylanmasından sonra Fenerbahçe ve Aziz Yıldırım'a desteğini büyük Fenerbahçe yürüyüşünde göstermişti. Dernek 'Adalete Fener Yak' sloganı ile adil yargılanma konusuna vurgu yapmıştı.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 18 yorum
faullerimiz penaltılarımız verilmiyor diye kıyamet koparan FB liler Gençler kalesine atılan 2 firikik topu vardı Emre sahtekarına faul yapıldı diye hangisi fauldu hiçbiri ama hakem Emre küfür eder diye korkudan veriyor yazıklar olsun şike yapanlara, yazıklar olsun maç satın alanlara, yazıklar olsun hakem ayartanlara.Şu liğden çıkmayı düşünüyormuşsunuz inşahllah liğlere kalite gelir. Şikesiz, alaveresiz ve dalaveresiz temiz futbol istiyoruz.Ha futbolcularınızı da alın gidin. Biz Atatürkün dediği gibi sporcunun ahlaklısını istiyoruz.
ahlaktan bahsedecek son kişi konuşmuş
FENERBAHÇE'nin önünde sayğı ile eğileceksiniz. FENERBAHÇE'ye hazırolda bekleyerek titreyeceksiniz. Anlaşıldımı?
TEHDİT VE ŞANTAJ İŞE YARDI BEDAVADAN 2 PENALTI BELEŞOĞLE BELEŞTEN GOL ATTI
Kıskaaanaaanlaaar kudursun. Kıskananlar kudursun. Keh keh keeeeh.
bedavanın anlamı nedir biliyosun galiba siz aldığınız penaltıları paraylamı alırsınız
Feneri AKP ve Feto zamanında el ele verip yıkmaya çalıştılar.Şimdi Tayyyyip kalkmış suçu Feto ya atıyor.Beraber yaktılar Feneri.Araları açılınca da Fetoya attı topu.TSK da da aynısı yaptı.Öküz öldü ortaklık bitti.
Takım
O
Av
P
Geri Dön