Kadınlar bu kez ihtiyaç sahibi çocuklar için ördü

Nevşehir’de 200 kadın ihtiyaç sahibi çocuklar için örgü ördü.Nevşehir Nissara Alışveriş ve Yaşam Merkezinde bir araya gelen yaklaşık 200 kadın, ihtiyaç sahibi çocuklar için örgü ördü.

Nevşehir’de 200 kadın ihtiyaç sahibi çocuklar için örgü ördü.
Nevşehir Nissara Alışveriş ve Yaşam Merkezinde bir araya gelen yaklaşık 200 kadın, ihtiyaç sahibi çocuklar için örgü ördü. Nissara AVM tarafından yürütülen sosyal sorumluluk projesi kapsamında bir araya gelen kadınların ördüğü kazaklar soğuk kış günlerinde ihtiyaç sahibi çocuklara hediye edilecek.
Nissara AVM Genel Müdürü Göktürk Ozhan 2 gün boyunca sürecek olan etkinliğe Nevşehirli kadınları davet ederek, "Nako iplikleri ile yapmış olduğumuz bir sosyal sorumluluk projemizdir. Burada ihtiyaç sahibi çocuklarımıza örülecek tüm kazaklar direkt iletilecek. Böylelikle çocuklarımızın bu kış gününde üstlerine daha iyi, daha güzel ve daha sıcak kazaklar vermiş olacağız. Şuana kadar 150 çocuğumuza örgü kazaklar ulaştırıldı. Yeni yapılacak olan kazaklar da en kısa zamanda çocuklarımıza ulaştırılacak. Biz burada biraz daha farkındalık yaratmak için bu etkinliğimizi alışveriş merkezimize getirdik. Böylece Nevşehirli kadınlarımızın da katkısı olsun, bu yemekte bir tuzları olsun istedik. Nevşehir’de kadınların ilgisi son derece güzel ve artarak devam edeceğini bekliyoruz. Herkesi buraya bekliyoruz" dedi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Diğer Haberler