Kadınlar sağlıklı olmak için regl kanı içmeli!

Çoğu kadın kramplara yol açması nedeniyle regl günlerinden hoşlanmaz. Ancak, Nadine Lee kadınların regl dönemleriyle barışmasını isteyerek kanlarını içmeye davet ediyor. Lee, bu şekilde enerji seviyesinin artacağı ve sağlıklı olunacağı görüşünde.

Kadınlar sağlıklı olmak için regl kanı içmeli!

Endonezya Bali'de yaşayan ve kendini şifacı olarak tanıtan Nadine Lee, kadınları "menstruasyon sihir" deneyimine teşvik ederek, İngiliz The Sun gazetesine verdiği demeçte şöyle konuşuyor: ''Regl döneminin tamamen doğal olduğunu düşünüyor, regl kanını içmenin ruhu temizlediğine inanıyorum. Kan yoğun ve pıhtı halindeyse içmelerini önermem çünkü toksik olabilir.''

3

Nadine, menstrual kanın yeryüzüne dökülmesini bile öneriyor ve ekliyor: "Menstrüel kan, hayat enerjisidir, tıpkı erkekler için önem taşıyan sperm gibi."

4

Reklam sektöründe çalıştıktan sonra kendini büyü işlerine veren Lee'ye sosyal medya kullanıcılarından tepki yağıyor.

6

Yazmina Jade, isimli kadın da geçtiğimiz günlerde adet kanına yüzüne sürüp cilt bakımı yaptığını söylemiş, diğer kadınlar tarafından da destek görmüştü.

8

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 6 yorum
Bakara 173, Enam 145, Maide 3 ve Nahl 115'e göre kan içmek haramdır.
@ersengokmen haram olmasa içilir yani :)
ne mıkrop ne pis ınsanlar var dunyada
bunlar regl kanını yüzlerine felan sürüyorlardı.dedim yarımda spermi cilt bakımı için kullananlar ortaya çıkar.1 haftaya kalmadı onunda haberi çıktı.şimdide idrarlarıyla sabah yüzlerini yıkarlarsa şaşırmam
@fatih_sayiner_1979 1990'lı yıllarda "çiş mucizesi" diye bir kitap okumuştum.. orada vardı dediğiniz olay... :)
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler