Kadir İnanır’ı görmek için intihara kalkıştı

Şişli’de Kadir İnanır’ı görmek isteyen bir kişi intihar etmeye kalkıştı. Çocuklarının adını Alyazmalım ve Kadir koyan şahıs 3 saat sonra ikna edilerek indirildi.

Olay, Şişli Fulya Mahallesi Öğretmen Haşim Çeken Caddesi üzerine bulunan bir inşaatta meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, sanatçı Kadir İnanır’ı görmek isteyen 37 yaşındaki Yılmaz Çakır inşaatın tepesine çıktı.

Durumu görenler hemen polis, itfaiye ve 112 sağlık ekiplerine haber verdi. Olay yerine gelen ekipler çevrede önlem aldı. İtfaiye ve sağlık ekipleri de hazır bekletildi.

Kadir İnanır’ı görmek için intihara kalkıştı

ÇOCUKLARININ ADINI ALYAZMALIM VE KADİR KOYMUŞ

Olay yerine gelen polis ekipleri Yılmaz Çakır’ı ikna etmeye çalıştı. Ancak Çakır, ikna olmayınca olay yerine müzakereci çağrıldı. Olay yerinde bulunan çocukları ve eşi Yılmaz Çakır’ın inmesini istedi.

DAHA ÖNCE DE İNTİHAR GİRİŞİMİNDE BULUNMUŞ

Olay yerine gelen müzakereci 3 saat binanın çatısında kalan kişiyi ikna ederek indirdi. Şahsın daha önce de 2 defa intihar girişiminde bulunduğu öğrenildi. Ayrıcı Yılmaz Çakır, çocuklarına Alyazmalım ve Kadir isimlerini vermiş.

(İHA)

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 19 yorum
hele memleketin durumuna bakın ya bırakın gebersin it oğlu it vatan haini biri için ölecekmiş keşke tüm vatan hainlerini sevenler böyle geberip gitse de kurtulsak ya
@ihsanyucar kadir örnek bir sanatçı olarak, çatıya çıkan arkadaşın yanına gitmeliydi ! (sanatçılar topluma örnek olmalı gibi garip bir laf var ya). Eğer gitmediyse ben de tüm deli kadir fanlarını istifaya davet ediyorum. Çatı tepesine çıkan arkadaş " o kadir buraya gelecek " demiş mi, demişse deli kadir bunu duymuş mu? Duymuşsa belki yola çıktı geliyordu, dememişse alttaki seyircilerden biri bağırarak bunu elemana niye hatırlatmamış? Belki yakınlardan bir yerden türkan gelebilirdi, adamı deli kadir gelene kadar bir süreliğine idare ederdi !
Allah akıl fikir versin ne diyelim
polisin işi gücü çok bırakın gebersin
lüzumsuz biri için intihar edilmez
vizontele geldi aklıma Kadir İnanır'da onu görecekmiymiş. canım memleketimin canım insanları ülke cinnetin eşiğnine geldi yaa
niye atlamadın itfaiyenin mazotuna yazık !
beyinsiz
Al sana bi numune daha. Oturda dua et afrinde ki kahramanlarımız için..
bıraksaydınız da yapsaydı yapacağını böyle insanlar bu dünyada sadece fazlalık
ne hallere geldik böylelerini atla ln diyeceksin bakalım kadir inanır öteki tarafta seni kurrtarcakmı
BIRAKIN ETSİN
beş para etmez bir vatan haini için adamın düştüğü durum içler acısı
hey Allah'ım adamın derdine bak?babasını bu kadar seviyor mu acaba..
Allah ıslah etsin, akıl versin.
Tutmayın küçük enişteyi :)
lüzumsuz biri için intihar edilmez
lüzumsuz biri için intihar edilmez
Güler misin ağlar mısın yoksa şu saçma yorumlara şaşar mısın.Birisi vatan hainidir bırakın ölsün demiş.Öteki suç kadir inanırda demiş.La ne biliyorsunuz kimin ne kadar hain olduğunu.Adam yapmış bir eşeklik çatıya çıkmış.Gebersin denir mi IŞİD yumurtasından mı çıktınız la siz.
Diğer Haberler