Kadir Mısıroğlu son yolculuğuna uğurlandı

TEDAVİ gördüğü hastanede çoklu organ yetmezliğinden hayatını kaybeden yazar Kadir Mısıroğlu son yolculuğuna uğurlandı.  Kadir Mısıroğlu için Büyük Çamlıca Camii'nde düzenlenen törene, TBMM Başkanı Mustafa Şentop, Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, AK Parti Grup Başkanvekili Numan Kurtulmuş, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Nurettin Canikli, İstanbul Valisi Ali Yerlikaya, eski TBMM Başkanı İsmail Kahraman ve Bilal Erdoğan katıldı.

Kadir Mısıroğlu son yolculuğuna uğurlandı

Ümit UZUN-Onur MERİÇ/İSTANBUL,(DHA)-TEDAVİ gördüğü hastanede çoklu organ yetmezliğinden hayatını kaybeden yazar Kadir Mısıroğlu son yolculuğuna uğurlandı.
Kadir Mısıroğlu için Büyük Çamlıca Camii'nde düzenlenen törene, TBMM Başkanı Mustafa Şentop, Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak, AK Parti Grup Başkanvekili Numan Kurtulmuş, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Nurettin Canikli, İstanbul Valisi Ali Yerlikaya, eski TBMM Başkanı İsmail Kahraman ve Bilal Erdoğan katıldı. AK Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Binali Yıldırım törene çelenk gönderdi.
Mısıroğlu'nun cenazesi caminin avlusundaki musalla taşına konuldu. Tabutun üzerine Kâbe örtüsü serildi. Mısıroğlu'nun sevenleri tabutun etrafında toplandı. Taziyeleri oğlu Sünusi Mısıroğlu kabul etti. Cenazenin başında Osmanlı ve Türk bayrağı da tutuldu.
Kılınan cenaze namazının ardından Kadir Mısrıoğlu'nun naaşı, Nasuhi Mehmet Efendi Camii Haziresi'nde toprağa verilmek üzere yola çıkarıldı.

(FOTOĞRAF)

Kadir Mısıroğlu son yolculuğuna uğurlandıKadir Mısıroğlu son yolculuğuna uğurlandıKadir Mısıroğlu son yolculuğuna uğurlandıKadir Mısıroğlu son yolculuğuna uğurlandı

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 6 yorum
o tabuta Türk Bayrağı yakışmamış..Yunan ya da İngiliz bayrağı örtülmeliydi.
yunan kazanamadı ama fesli deli kadir kazandı bakın hükümet komple cenazedeymiş demekkien iyisi ya yunanistana gömülmeli veya çamlıca camisine veya kaçak saraya türbesi yaptırılmalı hah ha hah ha kahrolsun demokrasi ve atatürk düşmanları
Böylelikle bu ülkeden bir Atatürk ve cumhurıyet düşmanı daha temizlenmiş oldu:Cenazeyae katılanlar da maşallah hep seçilmiş kişiler,artık ileride ahirette aynı yerde buluşurlar..
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler