HABER

Kafa kafaya işte böyle çarpıştılar

Kafa kafaya işte böyle çarpıştılar

Rusya'da meydana gelen ve araçların yol kemaralarınca kaydedilen 3 farklı kazada, sürücülerin dikkatsizliği ve şerit ihlali nedeni ile araçlar kafa kafaya çarpıştı.

İlk kaza bir ana yolda, köprü üzerinde meydana geldi. Şerit ihlali yapan kırmızı bir araç, karşı şerite geçerek beyaz bir otomobil ile kafa kafaya çarpıştı. Kazanın şiddeti ile beyaz otomobil bariyerin üstüne savrulurken, kazayı an be an kaydeden yol kamerasının bulunduğu araç da duramayarak kırmızı araca hızla çarptı.

Kazada beyaz otomobil sürücüsü ağır yaralandı. İkinci kaza ise akşam saatlerinde yaşandı. Bir minibüsün yol kamerasınca kaydedilen kazada, karşı şeritte seyreden bir otomobil kendi şeridinden çıkarak minibüs ile kafa kafaya çarpışıyor. Kaza sonrası minibüsün önü alev alıyor ve minibüs sürücüsü araç içinde sıkışıyor. Son kaza ise bir caddede yaşanıyor. Trafiğin yoğun olduğu güzergahta dikkatsiz bir sürücü aracın hakimiyetini kaybederek karşı şeride geçince bir başka araç ile kafa kafaya çarpışıyor. (DHA)

[Kafa kafaya işte böyle çarpıştılar](http://haber.video.mynet.com/detay/Kafa_kafaya_iste_boyle_carpistilar/1400248/ "Kafa kafaya işte böyle çarpıştılar") | [video.mynet.com](http://video.mynet.com "http://video.mynet.com")
Geri Dön