Kalp krizi şüphesiyle acile kaldırılan simitçi tezgahını bırakmadı!

Bursa'da kalp krizi şüphesiyle hastaneye kaldırılan simitçi tezgahını elinden bırakmadı. Bir an olsun yanından ayırmadığı tezgahıyla acil servise götürülen simitçi, tedavi sırasında bile tezgahı elinden bırakmadı. Bir müddet böyle tedavi edilen simitçi hastanedeki vatandaşların cep telefonu kamerasıyla kayda alındı.

Kalp krizi şüphesiyle acile kaldırılan simitçi tezgahını bırakmadı!

Edinilen bilgiye göre, olay dün öğle saatlerinde yaşandı. Bursa'da simit satarken rahatsızlanan bir kişi Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Acil Servis'ine kaldırıldı. Kalp krizi süphesiyle tedavi altına alınan adam simit tezgahını elinden bırakmadı. O anlar bir vatandaşın cep telefonu kamerası tarafından kaydedilirken, simitçinin "İyileşince satacağım inşallah" dediği ifade edildi.

Hastaneye kaldırılan adamın bütün simitlerinin Samsun Vezir Köprüler Derneği tarafından satın alındığı belirtildi. (İHA)

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 11 yorum
Allah fakirin yardımcısı olsun geçmiş olsun
@mustafa19781981 Olay Bursada Oluyor ama Samsun Vezir Köprüler Derneği simitleri alıyor... Bi adam çıkamamış mı Bursa'dan...
Adamın ekmek kapısı, belki evde aç bekleyen çocuğu var.
Geçim derdi ne kadar zor birşey, Türkiye bu hale gelmeyi hak ediyormuydu acaba.. Biz adil olmadıkça çekeceğimiz daha çok sefalet var.. Adalet ne dindar olmaktır ne Atatürkçü olmaktır nede türkçü olmaktır.. Adalet özgür ve eşit olmak demektir..
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler