Kan donduran itiraflar! Hastanede tecavüz edildi...

Güvenlik güçlerine teslim olan bölücü terör örgütü PKK/PYD mensubu bir kadın terörist, ifadesinde Suriye'de terör örgütü tarafından kullanılan bir hastanede başka bir teröristin tecavüzü sonucu hamile kaldığını, doğan bebeğine örgüt tarafından Avrupa'da satılmak üzere el konulduğunu anlattı.

Kan donduran itiraflar! Hastanede tecavüz edildi...

Güvenlik kaynaklarından edinilen bilgilere göre, 24 Eylül 2018 tarihinde güvenlik güçlerine teslim olan bir kadın teröristin kan donduran ifadesi, PKK/PYD'nin bebeklere bile göz diken kirli yüzünü ortaya çıkardı.

İfadesinde Suriye'de terör örgütü tarafından kullanılan bir hastanede E.A. isminde diğer bir teröristin kendisine tecavüz ettiğini ve bunun üzerine hamile kaldığını aktaran kadın terörist, doğum için Eylül 2017'de bölgede bir başka hastaneye gönderildiğini ve doğum yaptığını anlattı.

DOĞAN ÇOCUĞA EL KONULDU

Kadın terörist, örgütün doğan çocuğa Avrupa'da satmak üzere el koyduğunu belirtti.

Kendi çocuğuyla beraber birçok çocuğun da Avrupa'da satıldığını ifade eden terörist, olay sonrası, örgütün moral olsun diye kendisini üst düzey bir kadın teröristin yanında görevlendirmek istediğini ancak PKK'nın iç yüzünü gördüğü için bunu reddettiğini ve kaçarak teslim olduğunu söyledi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 11 yorum
oda birşeymi savaştan kacıp ülkemde adam vuran suriyeliler kpek gibi ürüyolar burda asıl tehtit onlar
Bir dokun da bak ne oluyor. Bir Suriyeli bir kadını taciz etmiş. Bir Türk delikanlı da Suriyeli'yi dövmüş. Şimdi savaş maduruna kötü muameleden yargılanıyor. Kimse ağlamasın. Önümüzde yerel seçimler var. Sonuçlar herkesin memnuniyet derecesini gösterecek.
Doğan çocuğunun organları nın ruhuna fatiha. senin dna nı taşıyan bebeği avrupa da ne yapsınlar başka
dün evlndi 3 hafta sonra doguracak kadn saskınız yetkılılerden bı arstrma komisyonu ıstyoruz
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler