MAGAZİN

Kanatsız Kuşlar ne zaman yayınlanacak?

Televizyonlar artık yaz sezonuna hazırlanırken yeni dizi ve yarışmalar da peş peşe açıklanıyor. İşte bunlardan birisi de ATV'nin yeni dizisi 'Kanatsız Kuşlar. Umut kırıntılarıyla beslenen 'Kanatsız Kuşlar' yakında ekranlarda olacak...

Kanatsız Kuşlar ne zaman yayınlanacak?

Koliba Film'in yapımcılığını üstlendiği, ATV'nin yeni dizisi Kanatsız Kuşlar, ekranlara gelmek için gün sayıyor.

Koliba Film'den Ata Türkoğlu'nun yapımcılık görevini üstleneceği dizinin yönetmen koltuğunda Kemal Uzun oturacak. Senaryo ise Hakan Haksun tarafından kaleme alınıyor.

Dizinin konusu

Hayata tutunabilmek için amansızca mücadele eden dört kardeş ile çocukları için her türlü fedakarlığa katlanan genç ve güzel bir annenin iç içe geçen öyküsünün konu alındığı dizi iyilikten kötülüğün, kötülükten ise umudun doğabileceğini ve bir yudum mutluluk için çırpınan dramatik yaşamların hikayesini ekranlara yansıtıyor.

Oyuncu Kadrosu

Başrollerini Ümit Kantarcılar, Melis Tüzüngüç, Fati Al ve Ahmet Varlının paylaştığı dizinin kadrosunda bu isimlerin yanı sıra Deniz Bolışık, Karel Gürtekin, Servet Pandur, Gizem Güneş, Emir Özden, Eliz Neşe Çağın, Seda Türkmen, Yusuf Baymaz, Emre Melemez, Evren Bingöl ve Deniz Sayar gibi isimler de yer alıyor.

Yayın tarihi henüz belli olmayan dizi ile ilgili gelişmeleri sitemizden takip edebilirsiniz.


Geri Dön

En Çok Aranan Haberler