MAGAZİN

Kanatsız Kuşlar son bölüm incelemesi: Son bölümde büyük yüzleşmeler

Kanatsız Kuşlar dizisinin son bölüm incelemesini haberimizden bulabilirsiniz. ATV'nin yeni başlayan Kanatsız Kuşlar dizisi 3. son bölümüyle yine çok beğenildi. Dizide, Zeynep için Onur ile Ahmet arasında gerginlik yaşandı. Diğer yandan Zeynep büyük bir sürpriz ile karşılaştı. İşte Kanatsız Kuşlar son bölüm içerisinde yaşananlar ve bölüm incelemesi...

Kanatsız Kuşlar son bölüm incelemesi: Son bölümde büyük yüzleşmeler

Son bölümde, Aysun'un yaşadıkları tüm aileyi derinden yaraladı. Bu zor günlerinde Ahmet, Zeynep ve kardeşlerinin yanından bir an olsun bile ayrılmadı. Onur ise her geçen gün Zeynep'e Kanatsız Kuşlar son bölüm itibariyle daha çok yaklaştı. Ancak Onur'un Zeynep'in peşinde olmasından hoşlanmayan Ahmet, sonunda karşısına dikilir.

KANATSIZ KUŞLAR SON BÖLÜMDE NEFİSE TUBA'NIN ÖFKESİNE KURBAN MI GİTTİ?

Nefise, çocukları için unutulmaz, anlamlı bir gece planladı. Son bölümde durumu öğrenen Muzaffer'in eski nişanlısı Tuba, Nefise'yi herkese rezil etmek için tehlikeli bir plan yapar. Bu plan Nefise'nin sonunu getirmeye yöneliktir. Zeynep ve ailesinin kaldığı gecekondu için yıkım kararı çıkmıştır, çocuklar çareyi annelerinin çalıştığı yere gitmekte buldu.Lakin villaya geldiklerinde hiç ummadıkları büyük bir üzüntü daha yaşadılar.

KANATSIZ KUŞLAR SON BÖLÜM İZLE/webtv/kanatsiz-kuslar/bolum)

Yukarıdaki yazıdaki bağlantıya tıklayarak dizinin son bölümünü izleyebilirsiniz.

KANATSIZ KUŞLAR DİZİSİNİN KONUSU

Yapımcılığını Ata Türkoğlu-Koliba Film, yönetmenliğini Kemal Uzun'un üstlendiği, senaryosunu Hakan Haksun'un kaleme aldığı Kanatsız Kuşlar'da başlıca rolleri Melis Tüzüngüç, Ümit İbrahim Kantarcılar, Ahmet Varlı, Deniz Bolışık, Fatih Al, Servet Pandur ve Seda Türkmen paylaşıyor.
Hayata tutunabilmek için amansızca mücadele eden dört kardeş ile çocukları için her türlü fedakarlığa katlanan genç ve güzel bir annenin iç içe geçen öyküsü… İyilikten kötülüğün, kötülükten ise umudun doğabileceğini anlatan Kanatsız Kuşlar, bir yudum mutluluk için çırpınan dramatik yaşamların hikayesini ekranlara yansıtıyor.

DİZİ OYUNCULARI - BAŞ ROLLERDE KİMLER VAR?

kanatsiz-kuslar-son-bolum-mynet-2

Melis Tüzüngüç - Zeynep
Fedakar bir abla... Kardeşleri uğruna, tüm hedeflerinden vazgeçse de, hayat ondan vazgeçmeyecek. Güzel kalbi, Onur'un hayatına girmesiyle bir başka atarken Ahmet ve Onur arasında kalbinin sesini dinlemeye çalışacak.

kanatsiz-kuslar-son-bolum-mynet-3

Ümit İbrahim Kantarcılar - Onur

Başarılı, geleceği parlak, genç bir iş adamı... Aralarındaki sosyal, kültürel, ekonomik uçuruma rağmen, Zeynep'te bulduğu aşkla tüm engelleri kaldıracak...

Geri Dön

En Çok Aranan Haberler