HABER

Kanser hastası eşe sürpriz doğum günü

Sakarya'da gazeteci Gürkan Özer, kanser hastası eşi Mukaddes Özer'e tedavi gördüğü hastanede doğum günü pastasıyla sürpriz yaptı - Mukaddes Özer: - "Burada böyle bir sürpriz yapılacağı aklıma gelmemişti. Beni çok mutlu ettiler, emeği geçen herkese teşekkür ederim"

Sakarya'nın Hendek ilçesinde yerel bir gazeteci, kanser hastası eşine tedavi gördüğü hastanede doğum günü pastasıyla sürpriz yaptı.

Gazeteci Gürkan Özer, kanser tedavisi gören eşi Mukaddes Özer için Sakarya Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Korucuk Kampüsü'nde doğum günü organizasyonu düzenledi.

Özer, eşinin kemoterapi gördüğü onkoloji servisine doktorlar eşliğinde pastayla girdi.

Sürprize şaşıran Mukaddes Özer, sağlık çalışanları ve hastane arkadaşlarıyla mutluluk yaşadı.

Gürkan Özer, eşinin tedavisi süresince onkoloji bölümünde bulunan doktorlar ve hemşireler ile aile gibi olduklarını söyledi.

Doğum günü nedeniyle eşine ve onkoloji servisinde tedavi gören hastalara moral olması amacıyla böyle bir sürpriz yapmayı planladıklarını ifade eden Özer, "Tedavi sürecinde kendilerine aile gibi davranan doktorlar ve hemşirelere eşim için düzenlediğimiz doğum günü etkinliğine destek verdikleri için teşekkür ederim." dedi.

Mukaddes Özer ise beklemediği bu sürpriz karşısında çok mutlu olduğunu ifade etti.

Tedavi gördüğü sırada doktorlarla eşinin elinde pastayla bir anda yanına geldiğini dile getiren Özer, "Burada böyle bir sürpriz yapılacağı aklıma gelmemişti. Beni çok mutlu ettiler, emeği geçen herkese teşekkür ederim." diye konuştu.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Geri Dön