HABER

Kar yağışı ne kadar sürecek?

Gece saatlerinde İstanbul'un kuzey ve batı ilçelerinde başlayan karla karışık yağmur ve kar yağışının, sabah saatlerinden itibaren il genelinde devam edeceği bekleniyor.

İŞTE 3 GÜNLÜK HAVA DURUMU

Meteoroloji İşleri Genel Müdürlüğü vatandaşlardan kar yağışiının oluşturabileceği olumsuzluklar ile görülecek hafif buzlanma ve don olayına karşı dikkatli ve tedbirli olmalarını istedi.

İstanbul'da gecenin ilerleyen saatlerinde başlayan kar yağışı hayatı olumsuz yönde etkiledi. Yağış, yaralamalı ve maddi hasarlı kazalara sebep olurken, vatandaşlar karlı havanın keyfini yaşadı.

İstanbul'da gecenin ilerleyen saatlerinde lapa lapa kar yağdı. Yağışla birlikte dikkatsiz davranan sürücüler kazalara sebep oldu. Kar yağışı bazı vatandaşları kara kara düşündürürken, turistler ise keyfini çıkardı. Bazı vatandaşlar yüksek doğalgaz ve kömür fiyatlarından şikayetçi olurken, bazı vatandaşların gündeminde ise Rusya'nın doğalgazı kesmesi vardı. Vatandaşlar yine de Rusya ile yaşanan doğalgaz sorununun çözüleceğinden umutlu olduklarını dile getirdi. Taksim'de dolaşan Iraklı turistler ise güzel bir gece geçirdiklerini ifade etti

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Geri Dön