Karadenizli'den dolapdurak buluşu! Çocuğu üşümesin diye bakın ne yaptı

İlginç icatlarıyla zaman zaman adından söz ettirmeyi başaran Karadeniz insanı yine farklı bir buluşa imza attı. Ordu'nun Ünye ilçesindeki Yeniköy Mahallesi Aydınlık Sokak'ta yaşayan 52 yaşındaki Nuri Irmak, çocuğunun okul servisini soğukta beklemesini kabullenemeyince ilginç bir yöntem geliştirdi.

Okula giden çocuğunun ve vatandaşların soğukta kalmasınjı istemeyen Irmak, bekleyen kişiler üşümesin diye tek kişinin rüzgardan korunarak bekleyebileceği bir dolmuş durağı yaptı. Bunun için de eski bir buzdolabını kullandı.

'Çocuğum ve mahalleli üşümesin istedim'

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 11 yorum
İşte Benim KARADENİZİM, Denizi Azgın, Suyu Soğuk, İnsanı Sıcacık. Zekası ise, Kendisine AKIL VERENE, Akıl Verecek Kadar Çok mu Çok. Karadeniz İnsanım İSYAN Etmez ve Asla Çaresiz Değil. Karadeniz İnsanı Bilir ki; Yetkililerden Yardım İstese, Yardım Gelene Kadar HAYAT BİTER., Karadenizlim de Yardım İsteyeceği Yetkililerin, Yetkisine MUHTAÇ Olmadan, Kendi ÇÖZÜMÜNÜ Bulur. Sağolun, Varolun.
fişe takıp çalıştırsaydın daha iyi olurdu be emmi....
dolapta ısı yalıtımıda var , içi köpükten yapılıyor. sıcak tutacaktır. kücük bir kesik atıp cam da koysalarmış gelen aracı görmek icin güzel olurmuş.
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler