HABER

Karavanda korku dolu anlar! Tecavüzcü çeteden son anda kurtuldular

Karavanda korku dolu anlar! Tecavüzcü çeteden son anda kurtuldular

Karavanlarıyla dünyayı gezen Duygu Keskin Hatton ile eşi Timmy Hindistan’da tecavüzcü bir motosiklet çetesinin saldırısına uğradı. Çift, karavanda yaşanan dehşet anlarını sosyal medya hesaplarından paylaştı.

Genç çiftin yaşadığı feci olay sosyal medyada büyük yankı uyandırdı. Saldırıyı Twitter adreslerinden duyuran Duygu Keskin Hatton şunları yazdı:

"Dün akşam Hindistan'da bir çete saldırısına uğrayıp gasp ve tecavüzden kurtuluncaya kadar hayatta kalmanın böylesine güzel bir duygu olduğunu düşünmemiştim. Ben, eşim, köpeklerimiz bugüne örselenmiş bedenlerimiz ve cam kırıkları içindeki karavanımızda mutlu uyandık."

5e268877adcdeb19c06607b0

Duygu Keskin Hatton, Instagram'da da saldırı sonrasında uğradıkları zararı ve aldıkları yaraları gösteren fotoğraflar paylaştı ve şunları yazdı:

"Hindistan'da bir motosiklet çetesinin saldırısına uğradık. İyiyiz ama dönüşümüzü hızlandıracağız. Hala hayatta olduğumuz için çok şanslıyız."

İki yıldır karavanda yaşayan çift motosikletli 4 kişinin kaldırım taşlarıyla karavanlarının camlarını kırdıklarını, kendilerini zorla araçtan indirmeye çalıştıklarını ve tacizde bulunduklarını aktardı.

Eşi Timmy'nin darp edildiğini belirten Duygu Keskin Hatton kendilerini muayene eden doktorun bu çetelerin insanları kaçırıp tecavüz edip öldürdüklerini söylediğini ifade etti.

5e268878adcdeb19c06607c0

Saldırganların elinden şans eseri kurtulduklarını anlatan Hatton saldırı sonrası da polisin "sizi olay yerine götüreceğiz" sözleri ile korkup kaçtıklarını söyledi.

Hatton polisin tepkisinin nasıl değiştiğini de şu ifadelerle anlattı:

"Birkaç dakika sonra aynı polis arabamızı durdurdu. Adam siz benimle oyun mu oynuyorsunuz nereden bileceğim ne olduğunu karakola gidiyoruz deyince siz olay yerine gittiğiniz için sizi takip etmedik dedim."

"Ben hamileyim ve adamlar beni dışarı çıkarmaya çalışırken birisi pantolonunu açtı bile kime nasıl güvenelim? Bu an poliste bir kırılma yarattı, 'Peki, videonuzu çekeceğim olayı anlatın' dedi."

Genç çift suçluların bir an önce bulunup yargılanmasını istiyor.

Geri Dön