HABER

Karayollarında durum

- Ovit geçidi mevkisinde tipi ve çığ tehlikesi nedeniyle gündüz saatlerinde ulaşım kontrollü sağlanacak, 17.00-07.00 saatlerinde de yol trafiğe tamamen kapatılacak

Karayollarının yol yapım çalışmaları sürdürülen kesimlerinde ulaşım kontrollü sağlanıyor.

Karayolları Genel Müdürlüğünün yol durumu bültenine göre, İkizdere-İspir devlet yolu 22-44. kilometrelerinde Ovit geçidi mevkisinde tipi ve çığ tehlikesi sebebiyle ulaşım 07.00-17.00 saatlerinde kontrollü olarak sağlanacak. Yol, 17.00-07.00 saatlerinde ise trafiğe tamamen kapatılacak.

TEM Otoyolunun Adapazarı-İzmit Doğu kavşaklarında üst yapı onarım ve yenileme çalışmaları nedeniyle Adapazarı-İzmit yönünde 07.30-17.30 saatlerinde otoyol trafiğe kapatılacak ve ulaşım Adapazarı Kavşağı'ndan D-100 yoluna yönlendirilerek, İzmit Doğu Gişelerinden tekrar otoyola katılım sağlanacak.

İzmir-Aydın Otoyolu'nun Torbalı bağlantı kolu 1-2. kilometrelerinde Torbalı yönünde Serbest Geçiş Sistemi montajı çalışmaları nedeniyle ulaşım İzmir yönüne gidiş-geliş olarak gerçekleştirilecek.

Şebinkarahisar-Alucra yolunun 15-16. kilometrelerinde yamaçlardaki serbest kayaların düşürülmesi çalışmaları sebebiyle ulaşım yarına kadar kontrollü sağlanacak.

Kayseri-Malatya yolunun, 42-45, 53-57.kilometrelerinde BSK ve yol yapım çalışmaları devam ettiğinden ulaşım bölünmüş yolun bir bölümünden iki yönlü olarak sağlanıyor. Sürücülerin trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri gerekiyor.

(AA)

Geri Dön