Kardeşinin öldüğünü öğrendi, haberleri sunmayı sürdürdü

Irak’ta yayın yapan Ürdün merkezli haber kanalı Dijlah TV’nin spikerliğini yapan Sugar Abbas Jamil, programın hemen öncesinde Irak ordusunda olan erkek kardeşinin öldüğünü öğrendi.

Programa çıkan Jamil, durumu anlatıp 'görüntüsü' için özür dileyerek programa devam etti.

Dijlah TV’nin spikerliğini yapan Sugar Abbas Jamil, program öncesinde Irak ordusunda binbaşı olarak görev yapan ağabeyi Tarık Abbas Jamil’in, Bağdat’ın kuzeyindeki Balad Hava Üssü’ne düzenlenen saldırıda öldüğünü öğrendi.

Oldukça üzgün görünen Sugar Abbas Jamil, "Sadece birkaç dakika önce ağabeyimin öldüğünü söylediler. Bu üzgün görüntüm için özür dilerim. Medyada çalışırken öğrendiğim şeylerden biri, kişisel hayatı stüdyonun kapılarının arkasında bırakmanız gerektiğidir. Bu nedenle, programa devam edeceğim ve ülkede neler olduğu hakkında en son haberleri size bildireceğim" diyerek programı sunmaya başladı.


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 8 yorum
ırakta olup bitenlere malesef üzülemiyorum.çok iyi hatırliyorum amerikan birlikleri bağdata girerken alkışlayarak karşılamışlardı.
orada en fazla 30 kişi vardı. birçoğu kameramanın telkiniyle garekey etti. bunun daha sonradan yapılan röportajları var. tüm ıraka mal ediyorsun!
@sevki_uysal_1979 Ee amerikan ordusu girerken halk neredeydi heykelleri vs vs ben mi yıktım
@beneneyim ARAPLARIN KARNI YETERKİ DOYSUN EKMEĞİ VERENİN ŞEYTAN BİLE OLDUĞU HİÇ ÖENEMLİ DEĞİL
@sevki_uysal_1979 6 ırakta çalıştım hepsinin tek bir ağızdan söylediği şey bizim halkımıza iyi oluyor demeleri amerikayı biz kıcaklayıp karşıladık şimdi sömürülen bir ülke olduk demeleri
@beneneyim kkatılmıyoruum....30 kiş veya kameraman telkini filan degil...
Irak halkı hep bunu yaptı; alkışşş tutukları tarafından vuruldu.Genlerinde sanırsam bu var ve sunucudaki soğukkanlılkta bunun ifadesi....Kardeşlik bağları zayıf
hiç kimseye iteat etmiyeceksin bu kadar , cahillik her zaman başa bela bu ülkeler için
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler