Karısı eve almayınca çılgına döndü

Bolu'’da, ayrıldığı eşinin evine gelerek eşyalarını almak isteyen öfkeli koca, karısının kendisini eve almaması üzerine çılgına dönerek camı çerçeveyi kırdı.

BOLU (İHA) - Bağırarak mahalleyi ayağa kaldıran adamı polis güçlükle ikna ederek tedavi için ambulansa bindirdi. Olay, dün gece Gölyüzü Mahallesi’nde dört katlı bir apartmanda yaşandı.

İddiaya göre, Kenan S. ile eşi Deniz S. uzun bir süre önce ayrıldı. Anlaşmazlık ve kavgalar yüzünden ayrılan çift daha sonra yeniden bir araya geldi. Ancak yine anlaşmazlık devam edince ikinci kez ayrılık yaşandı. Bir süredir eşinden ayrı kalan Kenan S., dün gece Deniz S.’nin yaşadığı eve gelerek eşyalarını almak istedi. Ancak eşi tarafından eve alınmayan Kenan S., çılgına döndü.

Öfkeli koca, evin camlarını kırarak ellerini ve kollarını kesti. Kanlar içinde kalan ve mahallede bas bas bağıran Kenan S., komşuları tarafından polise ihbar edildi. Olay yerine gelen polis ekipleri, elleri ve kollarında derin kesik oluşan ve kanlar içinde kalan şahsın tedavisi için ambulans çağırdı. Polise karşı gelen ve herkesin evin önünden uzaklaşmasını isteyen Kenan S., yarım saat süren çabanın ardından zorla ambulansa bindirildi. 112 Acil Servis ekipleri tarafından ilk tedavisi ambulansta yapılan şahsın yaralarının derin olduğu ve dikiş atılması gerektiği belirtildi. Ancak şahıs hastaneye gitmek istemedi. Polis ekipleri uzun süre konuştukları şahsı ikna ederek hastaneye götürdü.

Öfkeli kocanın hastaneye götürülmesinden sonra Deniz S. de polis tarafından ifadesi alınmak üzere karakola götürüldü. Olayla ilgili inceleme başlatıldı.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Diğer Haberler