Karısının yeğeniyle yasak aşk yaşadığını canlı yayında açıkladı!

Esra Erol’da programına katılan Ömer Dilboğa, eski karısının kendi yeğeniyle olan ilişkisini Esra Erol’da iddia etti.

Esra Erol’da programına katılan Ömer Dilboğa eski eşi Pınar Başaran’ın öz yeğeni Bülent Tamsan ile kaçarak kendisini aldattığını iddia etti. Söylediklerinin iddia olmadığını, gerçekten ilişkilerinin olduğunu ifade eden Dilboğa, "İlişkilerini kabul ediyorlar, çocuğumla aynı ortamdalar. Oğlumu istiyorum" diyerek isyan etti.

Öte yandan, canlı yayında iddialara cevap veren Bülent Tamsan, ilişkilerinin olduğunu kabul etti. Programda Ömer Dilboğa, vukuatlı nüfus örneğini göstererek canlı yayında teyze-yeğen olduklarını ispatladı.

esra2

"16 YILDA İLK DEFA ONU BÖYLE GÖRDÜM"

Daha önce birbirlerini tanımadıklarını söyleyen Ömer Dilboğa, "Bülent’in babası vefat etti, eşim taziyeye ablasına gitti. Ailecek görüşmeye başladık. Birbirlerine davranışlarından rahatsız oldum. Eşim değişmişti. 16 yılda ilk defa onu böyle gördüm. Kendine bakmaya başlamıştı. Boşanalım dedi, bende kabul ettim. Boşandık. Çocuğumun velayeti anneye verildi” diyerek sadece çocuğunu o ortamdan kurtarmak istediğini dile getirdi.

Boşandıktan sonra kendisine fotoğraflar geldiğini ve tahrik edildiğini anlatan Ömer Dilboğa, 6 yaşındaki çocuğunu 1 yıldır göremediğini ve en büyük hayali oğluna kavuşmak olduğunu söyledi.

İHA

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 18 yorum
kadın milleti değil mı.
@orhin27 Yiğenide mi kadın ? tek başınamı işlemiş bu ayıbı vah vah akıl lazım tabi
behlül
neden erkek milleti değil mi denmiyor..ikisi de suçlu..neden hemen kadın suçlanıyor..haksızlık değil mi..sen orda mıydın..nerden biliyorsun..gördün mü..niye iftira atıyorsunuz..Sizin başınıza böyle bir olay gelseydi naaprdınız..Mesela nerde hata yaptım derdiniz ,eşimle ilgilenmedim ona sevgi veremedim der kendinizi suçlar mıydınız..gibi..beyler kendinize gelin..akşam işten evine gelmeyip doğru kıraathanenin yolunu tutcağına evinin yolunu tutarsan bunlar olmaz..HELE HELE sanki kutsal mesaiymiş gibi sabahın köründe kahvehaneye giden uyuz erkek tiplerine accaip uyuz olurum hepsini dövesim var...
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler