Karnındaki bebeğiyle can verdi

Bir çocuk annesi 22 yaşındaki Yasemin Yüksel kocasının “Boşanmak için adliyeye gidiyoruz” yalanına kandı. Ancak uyuşturucu bağımlısı koca talihsiz kadını ormana götürüp boğazını kesti.

Karnındaki bebeğiyle can verdi

İzmir’de, kocası tarafından boğazı kesilerek öldürülüp, ormanlık alana atılan 22 yaşındaki Yasemin Yüksel’i ölüme götüren süreç, yürek burktu. İddiaya göre, 3 aylık hamile talihsiz kadın sürekli şiddet gördüğü uyuşturucu bağımlısı eşi Şehmuz Yüksel’den boşanmak istedi. Ancak tehditler nedeniyle boşanamayınca ailesinin yanına sığındı. Vahşet için plan yapan katil zanlısı koca “Boşanmak için adliyeye gidiyoruz” yalanıyla genç kadını kiraladığı arabaya bindirip, ormanlık alanda katletti. Korkunç olay şöyle ortaya çıktı. Ev hanımı Yasemin Yüksel’den haber alamayan yakınları, polise başvurdu. Genç kadının izini süren güvenlik güçleri, bu sırada Mordoğan Beldesi’nde bir kadın cesedi bulunduğu ihbarı aldı. İncelemede, boğazı kesilerek öldürülen kadının, kayıp ilanı verilen Yasemin Yüksel olduğu belirlendi.

DARP RAPORU ALDI

Ekipler yaptıkları takipte kiralık otomobili GPS kayıtlarının takibinden terk edelmiş bir halde buldu. Talihsiz kadının yakınları “Şehmuz’la görücü usulü evlendi. Zaten akrabasıydı. Uyuşturucuya başladıktan sonra dövmeye başladı. Her dayak sonrası darp raporu aldı. En son tedavi olacağını söylediği için evine geri döndü. Olay günü 1 yaşındaki oğlunu öpüp Yasemin’i arabayla götürdü” dedi.

KAÇAN KOCA ARANIYOR

Katil zanlısı Şehmuz Yüksel’in yakalanması için ekipler çalışmalarını sürdürüyor. Yapılan incelemede Şehmuz Yüksel’in genç kadını arabasıyla ormanlık alana götürmeden benzin istasyonunda mola verdiği belirlendi.

PLANI BAYRAMDA YAPMIŞ

Yasemin Yüksel’in yakınları Şehmuz Yüksel’in vahşet planını bayramda yaptığını iddia etti. Genç kadının akrabaları “Bayramda eve dön dedi. Ancak Yasemin kabul etmedi. bunun üzerine öfkelendi. Araba kiraladığına göre bunu daha önce planlamış” dedi.

günün haberleri

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 6 yorum
Her kim haksız yere bir mümin kardeşini öldürürse onun yeri cehennemdir diyor peygamber efendimiz. Çiçegi burnunda hayatının baharında bu kıza nasıl kıydın nasıl canını aldın ey şeytanın tohumu. Hiç mi elin titremedi hiç mi yüreginde merhamet kırıntısı kalmadı. Taşlaşmış kalbinle beraber Allah'ın gazabını tez zamanda bulursun İnşallah. Ben kolay kolay bela okumam ama Allah senin belanı versin.
bu yoruma beyenmeyenler o katilin akrabası galiba
alçak cani.bu olay her zamanki gibi yine sistemin pisliğinden kaynaklanan bir şey.insanları dininden inancından uzaklaştırırsan yada engellersen böyle sonuçlar kaçınılmaz olur.cennetmekan osmanlı atalarımız zamanında asayişi bozucu bu tür olaylar hemen hemen hiç yaşanmazmış.çünkü kur-an'i sistemde herkes önünü arkasını bilir.kimse bir diğerinin hakkını gaspetmezmiş.birde şimdi güya modern toplumumuza bir bakın.cinayetler,gasplar,haksızlıklar insan boyunu çoktaaan aşmış.batsın böyle modernlik ve demokrasi.
modern ,insanlar cinayet mi işliyor zihniyetiniz batsın işıd tohumları
sonuç ta yakalanır ceza alır, belki cezasının 3/2 sini yatar , ceza evinde de iyi hal indirimi alırsa merak etmeyin kısa zaman da tekrar aramıza karışır. olan kıza , bir yaşındaki çocuğuna ve kızın ailesine oldu mekanı cennet olsun Allah sabır versin.
kısas ne güzel bir adallettir.
Diğer Haberler