Kars'ta arazi kavgası: Ölü ve yaralılar var

Kars’ın Sarıkamış ilçesine bağlı Çamyazı köyünde arazi anlaşmazlığı nedeniyle husumetli iki ailenin fertleri arasında çıkan silahlı kavgada, ilk belirlemelere göre 6 kişi öldü, 5 kişi de yaralandı. Jandarma, köyde geniş güvenlik önlemi aldı.

Kars'ta arazi kavgası: Ölü ve yaralılar var

Sarıkamış ilçesine 31 kilometre uzaklıktaki Çamyazı köyünde, arazi nedeniyle husumetli olan Atagün ve Korkmaz ailelerinin fertleri arasında bugün öğleden sonra yine tartışma çıktı. Tartışma kısa sürede büyüdü ve kavgaya dönüştü. Silahların da kullanıldığı kavgada, ilk belirlemelere göre 6 kişi öldü. İki aileden 5 kişinin de yaralandığı belirtildi.

İhbar üzerine köye, jandarma ve sağlık ekipleri sevk edildi. Yaralılar, Sarıkamış ve Kars Harakani Devlet Hastanelerine kaldırılarak tedaviye alındı.

HASTANELERDE GENİŞ GÜVENLİK ÖNLEMİ

Jandarma olayların daha fazla büyümemesi için hem köyde hem de yaralıların bulunduğu hastanelerde geniş güvenlik önlemi aldı. (İHA)

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 2 yorum
Şu memleketin haline bakın; Kanun, nizam, hukuk, huzur kalmazken; şiddet, cinayet, kanunsuzluk, ayrıştırma her geçen gün daha da artıyor..Üstelik bu olaylara karışanlara caydırıcı ceza da verilmiyor. Ama eleştirici, karşıt görüşlü yorum yazanlar tutuklu, mahkemelik..?
vahşet
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler