Kartal'dan Rubin Kazan'a ret!

Gökdeniz'i transfer eden Rubin Kazan; Bobo, Nobre ve Holosko için Beşiktaş'a götürdüğü tekliflerden ret yanıtı aldı.
Trabzonsporlu Gökdeniz Karadeniz'le anlaşan Rubin Kazan, henüz Türkiye'deki işini bitirmiş gibi görünmüyor. Rus ekibinin, Beşiktaş'ta "Şeytan üçgeni' olarak tabir edilen Bobo-Nobre-Holosko üçlüsüne de talip olduğu; ancak siyah-beyazlı kulüpten 'Satmıyoruz' yanıtını aldığı öğrenildi.
Rubin Kazan yöneticileri, Menajer Sinan Engin'e "Bobo, Nobre ve Holosko'ya talibiz. Bu üç futbolcu için ne kadar bonservis bedeli istiyorsunuz?" diye sordu. Ancak Engin, "Şampiyonluğa gittiğimiz bir ortamda hiçbir futbolcumuzu satamayız" diyerek Ruslar'ın talebini geri çevirdi. Yine de Kazan yöneticilerinin ısrarcı olduğu ve bu üç futbolcu için toplam 20 milyon euroyu gözden çıkardığı öğrenildi.
HAZİRANDA GÖRÜŞÜLECEK Bu arada Sinan Engin, "Holsoko'yu aldığımızda da birçok Avrupa kulübü Vestel Manisaspor'dan istiyordu. Bobo'nun da Avrupa'da birçok taliplisi var. Dolayısıyla bu futbolculara Rubin Kazan'dan gelen teklif bizim için çok sürpriz olmadı. Biz ligde şampiyonluğu hedefliyoruz ve bu yolda emin adımlarla yürürken futbolcu kaybedemeyiz. Değil 20 milyon euro 50 milyon verseler bu arkadaşları yine vermeyiz" diye konuştu.
Beşiktaş ve Kazan yöneticilerinin haziran ayında tekrar görüşmeleri bekleniyor.