Kartepe Belediyesi’nden Avluburun Camii’nde çevre düzenlemesi

Kartepe Belediyesi, ilçedeki ibadethanelerin eksikliklerinin giderilmesi ve şık bir görünüme kavuşturulması yönündeki çalışmalarını Avluburun Mahallesi’nde bulunan Avluburun Camii’nde devam ettirdi.Kartepe Belediyesi Başkanı Hüseyin Üzülmez’in hedefleri doğrultusunda Park ve Bahçeler Müdürlüğü’ne bağlı ekipler de cami cemaatlerinin taleplerini çözüme kavuşturmak için yoğun bir çalışma içerisinde bulunuyor.

Kartepe Belediyesi’nden  Avluburun Camii’nde çevre düzenlemesi

Kartepe Belediyesi, ilçedeki ibadethanelerin eksikliklerinin giderilmesi ve şık bir görünüme kavuşturulması yönündeki çalışmalarını Avluburun Mahallesi’nde bulunan Avluburun Camii’nde devam ettirdi.
Kartepe Belediyesi Başkanı Hüseyin Üzülmez’in hedefleri doğrultusunda Park ve Bahçeler Müdürlüğü’ne bağlı ekipler de cami cemaatlerinin taleplerini çözüme kavuşturmak için yoğun bir çalışma içerisinde bulunuyor. Bu kapsamda ekipler Avluburun Mahallesi’nde bulunan Camii ve Kuran Kursu çevresinde çim çit çalışmasında bulundu.
Cami avlusunda ve Kuran Kursunda çevresinde çalışma yapan ekipler, camii girişlerini ve kurs çevresini kent estetiğine uygun bir hale getirdi. Cami cemaati, ibadethanelerinin çehresini değiştiren düzenlemeleri sağlayan çalışmaları için Belediye Başkanı Üzülmez’e teşekkür etti.
İbadet hanelere önem verdiklerini dile getiren Başkan Üzülmez ise, “Dekoratif duvarlarla çevrelediğimiz cami girişleri ve yanındaki Kur’an-ı Kerim kursunda yaptığımız düzenlemeler tamamlandı. Kent dokusuna uygun görsel güzelliği artıracak çalışmalarımızı son dokunuşlarla da taçlandırdığımızı düşünüyorum” dedi.

Kartepe Belediyesi’nden  Avluburun Camii’nde çevre düzenlemesi

Kartepe Belediyesi’nden  Avluburun Camii’nde çevre düzenlemesi

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler