Kartepeli çocuklar anneleriyle doyasıya eğlendi

Kartepe Belediyesi Çocuk Kulübü’nün “Anne Çocuk Saati” projesi kapsamında Piri Reis Bilgi Evi’nde bir araya gelen anneler ve çocukları çeşitli etkinlikler yaptı.Kartepe Belediyesi Bilgi Evleri bünyesindeki Çocuk “Anne Çocuk Saati” etkinliğinde anne çocuklarını bir araya getirdi.

Kartepeli çocuklar anneleriyle doyasıya eğlendi

Kartepe Belediyesi Çocuk Kulübü’nün “Anne Çocuk Saati” projesi kapsamında Piri Reis Bilgi Evi’nde bir araya gelen anneler ve çocukları çeşitli etkinlikler yaptı.
Kartepe Belediyesi Bilgi Evleri bünyesindeki Çocuk “Anne Çocuk Saati” etkinliğinde anne çocuklarını bir araya getirdi. Piri Reis Bilgi Evi’nde düzenlenen etkinlikte anneleri çocuklarıyla kağıt kıvırma sanatını deneyimlediler. Çocuklar, sevdikleri renklerle çerçeve yaparak içlerine kendileri için en özel fotoğrafı yerleştirdiler. Velilerin ve çocuklarının birbirleriyle kaynaşması sağlanın sağlandığı etkinlikte, diğer ve anne ve çocuklar ile de ilişkilerin geliştirilmesine zemin hazırlandı.
İş yoğunluğundan evde çocuklarına zaman zaman vakit ayıramadıklarını belirten veliler, etkinliğin verimli ve amacına uygun olarak gerçekleştirildiğini belirterek verilen hizmet için Kartepe Belediyesi yetkililerine teşekkür ettiler.

Kartepeli çocuklar anneleriyle doyasıya eğlendi

Kartepeli çocuklar anneleriyle doyasıya eğlendi

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler