Kaşıkçı'nın nişanlısı Hatice Cengiz: Gerçekten bunu yapanlar insan olabilir mi?

Suudi Arabistan'ın İstanbul Başkonsolosluğu'nda öldürülen Gazeteci Cemal Kaşıkçı'nın nişanlısı Hatice Cengiz, Twitter üzerinden yaptığı paylaşımda, gündemdeki iddiaları değerlendirdi. Cesedin eritilerek yok edildiği iddiası karşısında "Gerçekten bunu yapanlar insan olabilir mi?" diye soran Cengiz, Kaşıkçı'nın Medine'ye defnedilmesi arzusundan da mahrum edildiğini yazdı.

Suudi Arabistan'ın İstanbul Başkonsolosluğu'nda öldürülen Suudi gazeteci Cemal Kaşıkçı'nın nişanlısı Hatice Cengiz, ortaya atılan "Kaşıkçı'nın öldürüldükten sonra eritilerek yok edildiği" iddialarına ilişkin Twitter hesabından açıklamalarda bulundu.

"SON ARZUSUNDAN MAHRUM ETTİLER"

Cengiz, Türkçe, Arapça ve İngilizce olarak yaptığı paylaşımda şu ifadelere yer verdi:

"Sevgili Cemal'in öldürüldükten sonra eritilerek yok edildiğine dair haberlere dair yaşadığım şok ve üzüntüyü ifade etmek için yeterli kelime bulamıyorum. Bizi vasiyetinde olduğu gibi Medine'ye defninden bile mahrum ettiler. Gerçekten bunu yapanlar insan olabilir mi?"


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 10 yorum
sen de yeter ya bu ülkede vatan uğruna şehit olan binlerce MEHMEDİMİN bu kadar adı duyulmadı. sen de kes sesini yasını tut yada def ol git başka yerde zırla
Ülkede Türk kalmamış arapla evlenecen, ülke arap oldu artık Türklere karı kalmayacak
Gerçek İslam da ve gerçek dinde, insan öldürmek günahların en büyüğü değil mi?İnsana düşman, doğaya düşman, hak hukuka düşman kısacası canlıya düşman olan bir kitleye ve bunlara sesiz kalan topluluğa müslüman ve İslam denir mi?Yazıklar olsun.
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler