Kasım 2017 aylık burç yorumları

Mynet Astroloji Danışmanımız İremSu 'Kasım ayı burç' yorumlarını sizin için yazdı...

Kasım 2017 aylık burç yorumları

KOÇ

1-5 KASIM ARASI

Sevgili Koçlar 4 Kasım saat 08:23 Boğa burcunda oluşacak Dolunay, maddi-manevi anlamda güvende olma arzumuzu belirleyicidir. Şöyle bir ilişkilerimize bakarız, sonra iş hayatımızı gözden geçiririz ve durum değerlendirmesi yaparız. Kaynak olarak dışarıdan gelen destekler yetersiz ise veya kredi, miras veya eş-iş ortağı yoluyla sorun yaşanıyorsa, doğal olarak kendimizi garantiye alabilmek için yollar araştırırız. Ancak bunların mutlaka gerçekçi şekilde ele alınması şarttır. Problemden kurtulayım diyerek, bir başka probleme yol açmamak gerekir. Güneş-Akrep burcunda olduğu için, nereden ne gelir diyerek düşünüyoruz. Ancak Ay-Boğa burcunda ona buna güvenme, sen elindekine bir bak diyor. Durum böyle olunca canımız sıkılıyor fakat aklımızın başımızda olması gerekiyor. Diyelim ki eşimizin mali durumu sıkıntılı biz burada sadece kendimizi düşünerek hareket edemeyiz. Tabii ki destek olacağız. Fakat bu desteğin neden gerekli olduğunu iyi tespit etmek lazım. Eşimiz neden zor durumda, bu konuda haklı gerekçeleri var mı, rahatsız mı, işinde mi sorunlar var diye bakalım. Belki de kendi yarattığı bir problem değil, dış etkenler nedeniyle sıkılmıştır. Bu durumda ona destek olmamız gerekir. -aman bana ne diyemeyiz. Aynı şekilde iş ortaklığında da bu bakış açısı adil olur. Dolunayın yöneticisi Venüs, Uranüs ile karşıtlık oluşturacak. Bu Dolunayda maddi-manevi güvence arzumuzun temelinde ilişki konuları ön planda gözüküyor. Uzun zamandır problemli bir ilişki yaşıyorsak, bir de maddi açıdan zor durumdaysak, ya buna çözüm bulacağız veya bu ilişkiyi noktalayacağız. Ancak biraz önce belirttiğim gibi, sorunların kaynağına inmek lazım. Bekar Koçlar bu Dolunayda, özgürlüklerinden taviz vermek istemezler. Evet belki ilgilerini çeken bir partner olabilir veya bir teklifle karşılaşırlar. Ancak burada güvence önemli olduğu için, partnerin maddi durumuna bir bakacağız. Bu yeterli ise, belki düşünebiliriz. Değilse, kendi aşım kaygısız başım diyeceğiz. Peki, kaygısız mıyız? Hayır, çünkü bir şeye dayanarak, güvenerek veya çıkarcı düşünerek ilişkileri değerlendiremeyiz. Adil, tarafsız ve mantıklı şekilde para-iş-aşk konularını ele almamız gerekecek.

05 Kasım saat (22:19)-03 Aralık saat (10:34) tarihleri arasında Merkür-Yay burcunda ilerleyecek. Bu bir keşif sürecidir. Gayet olumlu buluyorum. Bir yandan yeniliklere hevesli olacağız diğer yandan uygulayacağız. Bildiklerimizi başkalarıyla paylaşacağız. Değişimler hayatımızda faydalı şekilde gelişecek. Medya, yayıncılık konularında ihtisas görebilir, içinde yer alabiliriz. Daha çok okuyacağız, fikir sahibi olacağız ve ufkumuz genişleyecek. Eğitimden ticaret hayatına kadar geniş bir alanda hızlanma görülecek. Yolculuklar, yeni yerler görmek, tanışmak, konuşmak, iletişimde bulunmak bizi mutlu edecektir. Merkür-Yay burcu geçişinin dikkat edilmesi gereken dikkat edilmesi gereken yönleri vardır. Çabuk kararlar verilir hemen uygulanmak istenir. Ben, dikkatli bir gözlemde bulunmanızı doğru bilgiye ulaşmak için araştırmanızı tam emin olmadan hayati kararlar vermemenizi tavsiye ediyorum. 3-23 Aralık tarihlerinde Merkür Yay burcunda gerileyecek. Tüm burçlar, yukarıda belirtilen konulardaki işler tekrar gündem maddemizde yer alacak.

6-12 KASIM ARASI

7 Kasım saat 14:38-01 Aralık saat 12:14 arasında Venüs-Akrep burcunda ilerleyecek. Bu süreç çıkarlarımız öne aldığımız, biraz da hırslandığımız, ilişkimizde kontrolü elimizde tutmak yanlısı olduğumuz zamandır. Cinsellik bir hayli ön plandadır. Hatta ayrılmak istemeyen Koçların, partnerlerini elde tutabilmek için başvurdukları bir etkileme aracı gibidir. Mali konularda da, çıkarlarımızı gözetiriz. Buna uygun ilişkilerde bulunuruz. Boşanma davalarında, miras taksiminde, eğer bir haksızlığa uğradığınızı düşünüyorsanız yanına bırakmazsınız. Venüs sürecinde, durumunuzu iyice gözden geçiriniz. Aranızda menfaat çatışmaları oluşmasın. Sorumluluklarınızın arttığını bilerek sıkı çalışınız. Miras, hisseli paraların ve ortaklıkta kazanç gibi konuların da bu süreçte dürüst bir şekilde düzenlenmesinde yarar var.

13-19 KASIM ARASI

Sevgili Koçlar 18 Kasım saat 14:42 tarihinde Akrep burcunda doğacak Yeniay, başkalarıyla olan maddi ilişkimizi derinlikli bir şekilde gözden geçirmemizi sağlayacaktır. Burada önemli olan, birbirimize karşı ne kadar açık ve dürüstüz. Fakat çıkarlar tabii ki önemli. İsteriz ki, kazanan biz olalım. Miras konusunda kendi hakkımıza düşeni önemseriz. Kredi çekerken, düşük faizli olanı tercih ederiz. Bir ilişkide cinsellik, tutku ön planda olabilir. Ancak bir önemli husus ilişkide her iki tarafın da, birbirinin haklarını gözetmesidir. İşte bütün bu kriterler bu Yeniayda bilhassa öne çıkıyor. Biz haklarımıza sahip çıkıyoruz. Ancak gerektiğinde uzlaşmayı, anlaşmayı da gözden kaçırmadan kararlar alıyoruz. Bize yönelen maddi destek varsa, sözgelimi evlenmeyi düşünüyorsak, eşimizin maddi durumunu önemseyeceğiz. Aynı zamanda sevgi olgusunu da önem vereceğiz. Aklımız başımızda diyebiliriz. Biz bir iş ortaklığı kuruyorsak, karşılıklı olarak sözleşme yapacağız. Kim ne alacak, kim ortaya ne koyacak bileceğiz. Bu ortaklıkta her şeyin hukuk anlamında doğru düzenlenmesini önemseyeceğiz. Bu Yeniayın bir başka yönü, değişim ve yeniliklere de açık olacağız. Araştıracağız, görüşeceğiz, iletişimde bulunacağız. Böylece hem ilişki hem maddi ortaklıklarda farklı seçenekler, fırsatlar karşımıza çıkabilir mi diye bakacağız. Durumumuzu, her yönüyle inceleyerek, maddi ve manevi anlamda kişisel gelişimimizi önemseyeceğiz.

20-30 KASIM ARASI

22 Kasım-21 Aralık tarihleri arasında etkili Güneş-Yay burcu geçişi, ilgilendiğimiz alanlarda bilgi sahibi olmak, yeteneklerimizi geliştirmek, insanlarla pozitif ilişkiler kurabilmek yönünde gayet faydalıdır. Ayrıca yabancı ülkelerde yerleşim veya kendi ülkemize geri dönüş konusunu tekrar bir ele almak, yolculuklar yapmak, felsefe, yasal konular, yabancı kişilerle ilişki kurmak yönünde de bir etkiyi sahiptir. Güneş-Yay geçişinde Satürn etkisini göz ardı edemeyiz. Bu ilerleme ve genişleme arzumuzun gerçekçi manada ve sorumluluk çerçevesinde geçtiğimiz yıl olduğu gibi ele alınmasında yarar vardır.

KASIM Ayı Astroloji Takviminiz

Pozitif Enerjili Günler                     : 1-2-6-10-19-20-24-25-29-30
Zayıf Enerjili Günler                       : 8-14-15-22-23
Aşkta En Şanslı Günler                   : 10
Parasal Açıdan Şanslı Günler         : 4
Yeniay : 1-2-3-28-29-30
(Ay-Koç burcu geçiş günleri, sizin için yeniay anlamı taşır. Bilinçli istekleriniz ile bilinçaltınız uyumludur ve yeni başlangıçlar için taze enerji anlamı taşır)
Dolunay : 14-15-16
(Ay-Terazi burcu geçiş günleri, burcunuz ile karşıtlık oluşturduğu için Dolunay anlamı taşır.  Final, bitişler, duygularınızla düşünceleriniz arasındaki çekişmedir. İyi dengelenmesi halinde yapıcıdır. Zayıf enerjidir. Fiziksel olarak kendinizi güçsüz hissedebilirsiniz.)

BOĞA

1-5 KASIM ARASI

Sevgili Boğalar 4 Kasım saat 08:23 Boğa burcunda oluşacak Dolunay, ilişkimizde veya iş ortaklığımızdaki sorunlara sağlıklı şekilde çözüm aramak yerine, sürekli irdeleyerek, endişelenerek yaşamaya devam edersek, sonunda psikolojik ve fiziksel anlamda rahatsızlanırız. Oysaki burada önemli olan, gerek çalışma hayatız, gerek sağlığımız ve gerekse ilişkilerimizde dengesiz olanı tespit etmek ve ona göre bir yol belirlemektir. Sözgelimi eşiniz farklı düşünüyordur, siz farklı. Beraberlikte siz onu değiştirmeye çalışırsınız o da sizi. Sizin istekleriniz vardır, onun da sizden beklentileri. İki ucu bir araya gelmeyen bu çekişme sonunda sağlıksız beraberliğe dönüşür, verimsizleşir. Kopmak da istemezsiniz. Bir arada durmak da zordur. Lütfen gerçekçi olun. Ya sorunlara birlikte çare bulun veya inatlaşmaktan vazgeçin. Bu Dolunayın yöneticisi Venüs, adil ve tarafsız bir şekilde meseleye bakmanın, verimli, sağlıklı olanı tercih etmenin, özveriyle yürütülen, üstü kapatılıp es geçilen sorunların kendini hatırlatacağını söylüyor. Bu Dolunayın yöneticisi Venüs, sağlıklı olanın önemini vurgularken, sadece kendimize göre bir değerlendirme yapmanın da yanlış olacağını söylüyor. Belki de biz ara sıra tartışarak, burun buruna gelerek bir şeyleri yoluna koyuyoruz. Ancak içten içe biriken öfkeyi göz ardı ediyoruz. İşte bu Dolunayda o öfke, o içe atılanlar bizi rahatsız ediyor. Sıkıntıyı atmak için fazla yiyoruz veya tam tersine kendi kendimizi yiyoruz. Bunlar iş verimimizi düşürüyor sonra da psikologlara gidip çareler arıyoruz. İlişkisi olmayanlar da, bunun nedenlerini gerçekçi şekilde ele almalılar. Acaba çok mu seçicisiniz yoksa kendinizde bir eksiklik mi görüyorsunuz. Gelin, hedefinizi, ilişki kriterlerinizi veya kendinizi tarafsız bir şekilde gözden geçiriniz. Bilinçaltınızda saklı duran öfkeyi veya doyumsuzluğu ortadan kaldırıcı gerçekçi çözümler bulun.

05 Kasım saat (22:19)-03 Aralık saat (10:34) tarihleri arasında etkili olacak Merkür-Yay burcu geçişinde, ortaklaşa kazançlar, mali konular, vergiler, çıkar ilişkileri, yatırımlar gibi konular üzerinde düşüneceğiz. İyi niyetin sınırlarının mutlaka gözden geçirilmesinde yarar vardır. Kredi çekmek, bir borcun altına girmeden önce iyi düşünelim. Bu geçiş, ortaklıklarla ilgili görüşmeler, iletişimde bulunma, bir araya gelmeler gibi konularda etkili olacaktır. Çok fazla açılmadan, zihnimizi doğru anlamdaki işlere yönlendirmek gereklidir. Hem finansal hem de ilişki anlamındaki paylaşımların üzerinde mutlaka düşünülmesi, abartıya kaçılmadan gerçekçi bir şekilde ele alınması gerekir. Bazen öyle iş ortaklıkları kurulur ki, her iki taraf da kendi bildiğince hareket eder, payına düşeni gözetir. Ancak bu sağlıklı bir ilişki olmaz. Bazen de yaşanan problemler sonucu ortaklıkta kriz dönemi yaşanır. Bu kriz nedeniyle taraflar birbirlerine karşı pek hoş düşünmezler. Kimi zaman da, yaşanan kriz bizi büyütücü ve geliştiricidir. Kişi bu kriz sayesinde kendini keşfeder. Bütün bunlar Merkür-Yay burcu geçişinin etkileri arasında yer alabilir. 3-23 Aralık tarihlerinde Merkür Yay burcunda gerileyecek. Tüm burçlar, yukarıda belirtilen konulardaki işler tekrar gündem maddemizde yer alacak.

6-12 KASIM ARASI

7 Kasım saat 14:38-01 Aralık saat 12:14 tarihleri arasında Akrep burcunda ilerleyecek Venüs, evlilik, uzun süreli ilişki, iş ortaklığı konularıyla birebir alakalıdır. Bu kişilerle aranızdaki paylaşım, uyum ve sevgi alışverişini tutkulu hale getiriyor. Ancak problemli ilişkilerde ve iş ortaklığında dikkat etmenizde yarar var. Burada yapılması gereken partneriniz ve sizin, hangi meselelerde zorlandığınızı, hangi konuların kıskançlık, restleşme, ayrılık gibi sevimsiz olgulara dönüştüğünü düşünmenizdir.

13-19 KASIM ARASI

Sevgili Boğalar 18 Kasım saat 14:42 tarihinde Akrep burcunda doğacak Yeniay, ilişkimizi, iş ortaklığımızı veya diğer insanlarla olan her türlü bağımızı, derinlikli şekilde gözden geçirmemizi sağlıyor. Hemen renk vermeyebiliriz. Karşımızdakini tam olarak tanımadan duygularımızı açık etmeyebiliriz. Çünkü kimdir, nedir, neyin nesidir bir bakacağız. Bu da zamanla oturacaktır yerine. Biz ilişkiyi, arzularımız ve isteklerimiz yönünde ele alacağız. Duygusal değil, bilinçli aklımızla, çıkarlarımızın farkında olarak inceleyeceğiz. Bu Yeniayı yöneten güç Mars-Terazi burcunda ilerlediği için, günlük hayatta kurulan diyaloglar, ilişkiler, bağlantıların özünde nezaket ve işbirliği de önemli olacak. Buna neden dikkat edeceğiz. Çünkü işimiz, ekmeğimiz önemli. Kiminle nasıl konuşmak gerektiğini bileceğiz. Yeri geldiğinde politik davranacağız. Bu özel hayatımızda da aynı şekilde olabilir. Bir bakacağız karşımıza çıkan insanın tavırlarına, çalışma hayatına, sağlıklı olup olmadığına, nezaketine ve aramızdaki cinsel uyuma. Bunlar bizi tatmin ediyorsa, güven veriyorsa bir ilişkiye başlarız. Sorunlu bir ilişkimiz varsa, bu Yeniayda onu da, aynı bu şekilde kritik edeceğiz. Artı ve eksileriyle ele alacağız. Bu Yeniayın bir başka özelliği, çekici yönlerimizin öne çıkışıdır. Bir ilişkide, bir ortaklıkta eğer mutlu ve doyumlu isek, cazibemizi, gücümüzü, cinselliğimizi ortaya koymaktan çekinmeyiz.

20-30 KASIM ARASI

22 Kasım-21 Aralık tarihleri arasında etkili Güneş-Yay burcu geçişinde, tarihleri maddi ve ilişki anlamında elde edilen veya edilmek istenen gelirlerin, bölüşümlerin, borç ve alacakların mutlaka iyi hesap edilmesi gerekiyor. Ancak eşimizin, ortağımızın ve tabii ki bizim de, ilişki ve iş ortaklıklarda derinlikli bir şekilde düşünmemizde yarar var. Bildiğiniz gibi Satürn yılsonuna kadar Yay burcunda seyrini sürdürecek. Bu durumda öyle fazla açılamıyoruz. Kimseye güvenerek yola çıkamayız. Her türlü finansal meselenin akıllıca, hakkaniyetli, adil, yasalara uygun şekilde ele alınması lazım.

KASIM Ayı Astroloji Takviminiz

Pozitif Enerjili Günler                     : 4-8-12-13-22-23-27
Zayıf Enerjili Günler                       : 10-17-24-25
Aşkta En Şanslı Günler                   : 12-13
Parasal Açıdan Şanslı Günler         : 6
Yeniay : 3-4-5-30
(Ay-Boğa burcu geçiş günleri, sizin için yeniay anlamı taşır. Bilinçli istekleriniz ile bilinçaltınız uyumludur ve yeni başlangıçlar için taze enerji anlamı taşır)
Dolunay : 16-17-18
(Ay-Akrep burcu geçiş günleri, burcunuz ile karşıtlık oluşturduğu için Dolunay anlamı taşır.  Final, bitişler, duygularınızla düşünceleriniz arasındaki çekişmedir. İyi dengelenmesi halinde yapıcıdır. Zayıf enerjidir. Fiziksel olarak kendinizi güçsüz hissedebilirsiniz.)

İKİZLER

1-5 KASIM ARASI

Sevgili İkizler 4 Kasım saat 08:23 Boğa burcunda oluşacak Dolunay, iç dünyamızın derinliklerinde maddi-manevi güvencemizi sorgulayacağız. Bu bazen çocuklarımız, çocuk sahibi olma arzumuz veya aşk hayatımız, iş veya genel bir sorun nedeniyle de olabilir. Burada önemli olan önce kendimizi keşfetmek, olmayanları kafamıza sürekli takmak yerine, olan güzelliklerimizin farkına varmaktır. Çünkü hayatta hiçbir şeyin garantisi yok. Biraz içe dönüp, bunları keşfetmek size iyi gelebilir. Eğer son zamanlarda bir sağlık sorunumuz veya günlük yaşantımızı zorlayan bir durum varsa, siz bunu fazla endişeli ve çözümsüz gibi görerek olumsuz bir yargıda bulunuyorsanız, yanlış yapıyorsunuz demektir. Bir şeyleri eleştirmek yerine, sağlıklı çözüm bulmak en doğrusudur. Sosyal ilişkilerinizi, hedeflerinizi yenileştirin. Kendinize yeni yollar, yeni çözümler bulun. Yeteneklerinizi değerlendirin,  körleştirmeyin. Eğer iç huzuru ve güvence arıyorsanız, bunu gerçekten istiyor musunuz diye kendinize sorun. Çok mu eleştirelsiniz, az mı beğeniyorsunuz, hiçbir şeyi beğenmiyor sürekli irdeliyor musunuz? Bunlara tarafsız şekilde cevap veriniz ki, hem aşk hayatınız düzene girsin hem de sosyal ilişkileriniz yenilensin. Bu Dolunayda güvence, dışarıdan ziyade önce kendi içimizde oluşmalıdır. Bunun için gerekiyorsa yardım istenmesi, destek alınması yerinde olur. Sırf güvende olayım diye, çocuk yapmak veya çocuklarınızdan medet ummak, sürekli aşk yaşamak sonra bıkmak, ardından iç dünyanıza gömülüp neden böyleyim demek oldukça yanlıştır. Yukarıda belirttiğim gibi, kendinizi lütfen gözden geçiriniz.

05 Kasım saat (22:19)-03 Aralık saat (10:34) tarihleri arasında etkili olacak Merkür Yay burcunda ilerleyecek. Bu süre içinde, bir iş ortaklığı kurulacaksa, her bir noktanın iyice konuşulmasında yarar var. Sözleşme şarttır. İlişkiler açısından gayet önemli olan bu geçiş, partneriniz, rakipleriniz veya sizinle bir şekilde bağlantısı olan insanlarla aranızdaki farklılık ve benzerlikler gözden geçirilmesi yönünde kıymetlidir. Çiftlerin birbirine karşı abartılı şekilde konuşması, kendi bildiklerini dayatmaya çalışması sonucunda sıkıntılı bir süreç yaşanabilir. Özgürce konuşan taraf, diğerinin ilişkideki rolünü umursamayabilir. Olgun davranmayan partner veya iş ortağına karşı anlayış göstermeniz zorlaşır. Oysaki bu süreçte, öncelikle birbirinizi dinlemeniz, anlamanız çok önemlidir. Farklı düşünüyor olsanız bile, ortak bir nokta üzerinde buluşabilirsiniz. Hiç kimse, aynı düşünmek zorunda değildir. Fakat ilişki bir yaşam ortaklığı olduğuna göre, kavga-eleştiri-abartı-baskı gibi olguların da sizlere bir faydası yoktur. 3-23 Aralık tarihlerinde Merkür Yay burcunda gerileyecek. Tüm burçlar, yukarıda belirtilen konulardaki işler tekrar gündem maddemizde yer alacak.

6-12 KASIM ARASI

07 Kasım saat 14:38-01 Aralık saat 12:14 arasında tarihleri arasında Venüs, Akrep burcunda seyrini sürdürecek. İş hayatınız, sağlığınızla ilgili konularda dikkatlice gözden geçirmelerde bulunun ve sizi rahatsız eden şeyin ne olduğunu tespit edin ve bunları elden geldiğince düzenlemeye çalışın. Mali konularda dikkatlice hareket edin. Dürüst insanlarla çalışın ve alışverişte bulunun. Sağlığınızı ihmal etmeyin. İdeallerinize önem verin. Hayatta huzuru yakalamanın yolu, önce huzur vermeyi bilmek ve huzur alabileceğiniz işlere, ilişkilere, ortaklıklara yönelmektir.  Kaldı ki, eğer istenirse pekala bir çok güçlüğün üstesinden gelinebilir.

13-19 KASIM ARASI

Sevgili İkizler 18 Kasım saat 14:42 tarihinde Akrep burcunda doğacak Yeniay, çalışma hayatında özellikle güçlü bir mücadele vermemizi sağlıyor. Kazanmak, hırs, üstün gelmek, insanları etkilemek, sorunlara çözüm bulmak bizim için gayet önemli olacak. Çıkarlarımızı korumayı ve kollamayı bileceğiz. Zor durumda kalmamak için elimizden geleni yapacağız. Kendimizi ortaya koyacağız. Bazı ucuz numaralar sergileyen, arkamızdan işler çevirmeye çalışan kişileri gayet iyi sezeceğiz ve gerekeni yapacağız. Sağlık şikayetleriniz olmasa dahi, ben bu Yeniayda mutlaka kontrolden geçmenizi tavsiye ediyorum. Bu Yeniayın yöneticisi Mars-Terazi burcunda ilerlediği için, aşk hayatımız, çocuklarımız, sevdiklerimiz, ihtiyaçlarımız söz konusu olduğunda, tabii ki en iyisi olsun, en güzeli olsun isteyeceğiz. Bu yüzden sağlığımızı daha fazla önemseyeceğiz. Çünkü yaşamak, ayakta kalmak, hayattan zevk almak istiyoruz. Bu Yeniay, sanatsal çalışmalar, çocuk sahibi olmak arzusu, zararlı bir alışkanlıktan kurtulmak yönünde etkilidir. Bir başka özelliği, bizi motive edecek, pozitif kişilerden göreceğimiz destektir. Bu eşimiz, dostumuz, çocuklarımız olabilir. Biz de aynı şekilde sevdiklerimizi mutlu etmeye çalışacağız.

20-30 KASIM ARASI

22 Kasım-21 Aralık tarihleri arasında etkili Güneş-Yay burcu geçişi geçtiğimiz yıl olduğu gibi,  Satürn-Yay geçişiyle örtüşüyor. İlişkilerde maceracı, gelir geçer tarzda düşünmüyoruz. Tamamen ciddi anlamda hayata bakış açımızdan, geleceğe kadar her noktayı dikkatli ve tedbirli bir şekilde gözden geçireceğiz. Farklı bir dil, din, görüş ve ülküye sahip kişiyle tanışmak mümkün olabilir, bu beraberliği sürdürmek adına mücadele verilebilir. Eş başka bir yerde çalışan, yaşayan biri olabilir. Ancak şunu belirteyim ki, Satürn etkisi ilişkilerde sorumluluk almak, hoşgörülü olmayı bilmek-öğrenmek, ilişkileri yapılandırmak, ciddi düşünmek demektir.

KASIM Ayı Astroloji Takviminiz

Pozitif Enerjili Günler                     : 1-2-6-10-14-15-24-25-29-30
Zayıf Enerjili Günler                       : 12-13-19-20-27
Aşkta En Şanslı Günler                   : 14-15
Parasal Açıdan Şanslı Günler         : 8
Yeniay : 5-6-7
(Ay-İkizler burcu geçiş günleri, sizin için yeniay anlamı taşır. Bilinçli istekleriniz ile bilinçaltınız uyumludur ve yeni başlangıçlar için taze enerji anlamı taşır)
Dolunay : 18-19-20-21
(Ay-Yay burcu geçiş günleri, burcunuz ile karşıtlık oluşturduğu için Dolunay anlamı taşır.  Final, bitişler, duygularınızla düşünceleriniz arasındaki çekişmedir. İyi dengelenmesi halinde yapıcıdır. Zayıf enerjidir. Fiziksel olarak kendinizi güçsüz hissedebilirsiniz.)

YENGEÇ

1-5 KASIM ARASI

Sevgili Yengeçler 4 Kasım saat 08:23 Boğa burcunda oluşacak Dolunay, sosyal ilişkilerde ve geleceğimizi ilgilendiren konularda maddi-manevi anlamda güvence bizim için çok önemli. O kadar önemli ki, insanların bizi başarılı bulmaları halinde mutluyuz, bulmuyorlarsa mutsuzuz. Kazancı önemsiyoruz. Doyum önemli. Ona göre dostlar, hedefler, ilişkiler belirliyoruz. Ancak gel gör ki bu yetmiyor. Çünkü tam anlamıyla tatmin olmuyoruz. Aşkta saplantılıyız, çocuklarımızı aşırı sahiplenmişiz, her şeyi sürekli kazanç-kayıp anlamında ele alıyoruz. Tabii ki, böyle giderse, hem kendi içimizde, hem evimizde hem de iş hayatımızda pek hoş şeyler yaşamayız. Dolunayın yöneticisi Venüs-Terazi burcunda ilerliyor. Bizim bu Dolunayda evimiz, ailemiz ve geçmişimizle alakalı sorunları çözmemiz, dengeye kavuşturmamız ve ardından iş hayatımız, sorumluluklarımızı gözden geçirmemiz lazım. Her zamankinden farklı şekilde duruma bakmak gerekiyor. Bunu yapmazsak, birilerinden bir şeyler bekleriz. Bulamadığımızda mutsuz oluruz. Kaldı ki Venüs ve Mars sizin içinizdeki huzuru, değerlerinizi, geçmiş ve gelecek arasındaki köprüde yeniden ayarlamanız için faydalıdır. Böylelikle kariyer hayatınızda doğru seçimler, sağlıklı ilerlemek, yenilikler ve sizi tatmin edecek gelişmeler yaşanır. Tam tersi durumda, ev-iş arasındaki denge bozulur ve bu hiç hoş olmaz. Güven duygusu hep dışarıdan beklenmez, biraz da insanın kendi içinde oluşturması gereken bir olgudur.

05 Kasım saat (22:19)-03 Aralık saat (10:34) tarihleri arasında Merkür-Yay burcunda düz seyirle ilerleyecek. Çalışma hayatında dağılmadan, işlerinize odaklanmalısınız. Bilgilenmeli, okumalı, keşfetmelisiniz. Bilmediğiniz konularda ahkam kesmemelisiniz. Beceri ve yeteneklerinize göre işler tercih etmelisiniz. Her işte olasılıkları hesaba katmalı, öyle karar vermelisiniz. Doğru bilgiye ulaşmaya çalışmalısınız. Ne de olsa bilgi korkuyu yenecektir. Karşımıza çıkan teklifleri artı ve eksi yönlerden değerlendirmekte fayda vardır. Bu geçiş, çalışma hayatımızla ilgili konularda strese yol açabilir. Normal zamanlarda zaten yoğun bir iş gündeminiz varsa, şimdi iki misli artabilir. Bir yandan rutin işleriniz, diğer taraftan üzerinize yüklenen işler derken, hakikaten yorgunluk bir hayli artabilir. Sorunlarla uğraşmanız, tabii ki sağlığınızı da ihmal etmemeniz, beslenmenize dikkat etmeniz, şikayetleriniz varsa mutlaka üzerinde durmanız gerekir. Bir yandan akıllıca ilerlemeye çalışacaksınız. Yaşamınızı tehdit edebilecek büyük sorunlar oluşturmayan bu dönem, geçici ancak bir hayli yorucudur. Sözgelimi psikolojik sorunlar, sizi hassaslaştıran problemler, çözmeye uğraştığınız halde yorucu olan meseleler, bu süreçte gerginliğe neden olabilir. 3-23 Aralık tarihlerinde Merkür Yay burcunda gerileyecek. Tüm burçlar, yukarıda belirtilen konulardaki işler tekrar gündem maddemizde yer alacak.

6-12 KASIM ARASI

07 Kasım saat 14:38-01 Aralık saat 12:14 tarihleri arasında Akrep burcunda ilerleyecek Venüs, aile, çocuklar, aşk hayatınızla ilgili konularda etkilidir. Sevdiklerinize aşırı düşkünlük ön plandadır. Hatta çok daha fazla tutkulu davranırsınız. Bu çocuklarınız varsa onlarla ilgili konularda da böyledir. Derinlikli düşünürsünüz, geleceklerini sağlam temelli kurmak istersiniz. Geçmişte yaşananları göz önüne alarak daha dikkatli bir incelemede bulunursunuz. Eğer çocuk sahibi olmayı düşünüyorsunuz. O zaman hem mali, hem sağlık hem de geleceğiniz açısından düşünmeyi unutmayınız.

13-19 KASIM ARASI

Sevgili Yengeçler 18 Kasım saat 14:42 tarihinde Akrep burcunda doğacak Yeniay, aşk hayatımızdan çocuklarımıza kadar yaşamın genelinde tutkuların öne çıkışını sağlıyor. Biz sevdiğimiz her şeyi sahipleniyor, derinden seviyor, onu elimizde tutacak şekilde hareket ediyoruz. Bir şeye inanmışsak, bizi tatmin ediyorsa ondan uzaklaşmak mümkün değil. Bu Yengeçlerin koruma ve kollama güdüsüdür. Şimdi bu içgüdüsel duruma bir de tutkular eklenince tabii ki daha fazla sıkıca sarıp sarmalayacağız her şeyi. Bu Yeniayın yöneticisi Mars-Terazi burcunda ilerliyor. Bu da gösteriyor ki, biz bu Yeniayda, yuvamız içinde dengeli, ahenkli, gönül birliğinin temel alındığı bir ortamda yaşamak istiyoruz. Eğer karşımıza biri çıkarsa, bir yuva kurmayı dileriz. Hem cinsel açıdan hem de hayatı birlikte sürdürmekten yanayız. Çocuklarımız varsa, onların mutlu bir yuvada büyümeleri için elimizden geleni yapacağız. Bir yeteneğimiz varsa, bunu hobi anlamında sürdürürken, işe dönüştürebilir, ofis veya ev ortamında bunlarla uğraşabiliriz. Evimizi güzelleştirmek amaçlı değişiklikte bulunabiliriz. Bu Yeniayın bir başka özelliği, emek verdiğimiz işleri sergilemek ve bu konuda hizmet vermektir. Daha geniş bir kitleye erişmenin yollarını arayacağız. Hedeflerimizi gözden geçireceğiz. Müşteri portföyümüzü genişleteceğiz, araştıracağız ve bildiklerimizi başkalarına öğreteceğiz.

20-30 KASIM ARASI

22 Kasım-21 Aralık tarihleri arasında etkili Güneş-Yay burcu geçişi, genel olarak bilgilenmenin, kendinizi geliştirmenin, derinlikli düşünmenin işaretçisidir. Beceri ve yeteneklerinize göre iş tercihlerinde bulunuruz. Geçtiğimiz yıl olduğu gibi 2017 yılında da Satürn-Yay burcunda ilerleyeceğinden,  sorumluluklarımızın farkında olmamız gerekiyor. Bir işi yaparken veya karar verirken boşa kürek sallamayacağız.  Zamanımız önemli ve kıymetli. İş hayatımızda düzen, intizam, planlı ve programlı olmaya mecburuz. Sistem de bunu bizden istiyor. Sabır kıymetli ve etrafımızdaki insanlarla iletişimde bulurken ağzımızdan çıkanı kulağımızın duyması gerekiyor.

KASIM Ayı Astroloji Takviminiz

Pozitif Enerjili Günler                     : 4-8-12-13-17-27
Zayıf Enerjili Günler                       : 1-2-14-15-22-23-29-30
Aşkta En Şanslı Günler                   : 17
Parasal Açıdan Şanslı Günler         : 10
Yeniay : 7-8-9
(Ay-Yengeç burcu geçiş günleri, sizin için yeniay anlamı taşır. Bilinçli istekleriniz ile bilinçaltınız uyumludur ve yeni başlangıçlar için taze enerji anlamı taşır)
Dolunay : 21-22-23
(Ay-Oğlak burcu geçiş günleri, burcunuz ile karşıtlık oluşturduğu için Dolunay anlamı taşır.  Final, bitişler, duygularınızla düşünceleriniz arasındaki çekişmedir. İyi dengelenmesi halinde yapıcıdır. Zayıf enerjidir. Fiziksel olarak kendinizi güçsüz hissedebilirsiniz.)

ASLAN

1-5 KASIM ARASI

Sevgili Aslanlar 4 Kasım saat 08:23 Boğa burcunda oluşacak Dolunay, kariyer hayatımız, toplumsal konum ve sorumlulukları baskın kılıyor. Ne kadar güvendeyiz ve neler yapmak gerekiyor, bunlar üzerinde duracağız. Şu andaki koşullar bizim istediğimiz gibi değilse evimiz, ailemizle ilgili meseleler ortaklaşa çözümlenmiyorsa ortada bir sorun var demektir. Bu sorunu isyan ederek, kaçarak, yanlış kararlar alarak halledemeyiz. Birilerine kızarak veya suçlayarak bir yere varamayız. Öncelikle şu iş meselelerini, tercihlerimizi, çevremizi, eğitim hayatımızı veya genel olarak ilişkilerimizi gözden geçirelim. Bunları tarafsız bir şekilde ele alalım ki, bize zaman kaybettiren şeyleri tespit etmemiz mümkün olsun. Sonrasında yeni arayışlara girişiriz. Bakış açımızı değiştirmemiz gerekiyor. Hep bizim istediğimiz gibi olmayabilir. Bazen kendimizi bir alana, bir işe, bir yere sıkıştırırız ve sonra şikayet ederiz. Kendimizi haklı buluruz. Kimi zaman da, en yakınımızda bulunan kişiler dengeyi bozar, biz düzeltmek için kendimizden taviz veririz. Bu da yanlıştır. İş-ev arasındaki dengenin yeniden ele alınması, işler hale getirilmesinde fayda var. Yetenekli olduğumuz alanlarda doğru seçimleri belirleme vaktinizdir. Eğer gelişmek, büyümek istiyorsak, eğer iş hayatında güvence arzuluyorsak, yarınlarımızı garanti altına almak istiyorsak, hareket etmeli, zaman kaybetmemeli, bir yol, bir hedef belirlemeliyiz. Hayata bakış açımıza göre seçimler yaparız. Yanlış seçimler yapmamak için, önce kendimizi gözden geçirmemizde yarar var.

05 Kasım saat (22:19)-03 Aralık saat (10:34) tarihleri arasında Merkür Yay burcunda ilerleyecek. Sürpriz yeniliklerle karşılaşabilirsiniz. Bir anda hayatınıza dahil olan bir kişi veya bir gelişme sizi canlandırır. Hevesli olacaksınız. Tabii ki gerektiğinde olasılık hesabı da yapacağız. Fikirlerimiz, bakış açımız, inanç ve prensiplerimiz, aşk hayatımızla ilgili konularda bir hayli etkili olacak. Ayrıca dış dünya ile olan temaslarımızda biz neyi hedefliyor ve neye inanıyorsak ona göre kararlar vermek isteyeceğiz. Birilerine göre değil kendimize göre hayatı ele alacak ve ifade edeceğiz. Her konuda mutlaka bir söz edecek, başkalarıyla bu bilgileri paylaşacak fakat birileri yanlış bulduğunda içerleyeceğiz. Bilgimiz yetersizse, tecrübemiz kafi değilse, bir de kendimize güvenimiz çok ileri derecede ise öğrenmeye çalışmalı, ben biliyorum dememeli, eksiklerimizin de  farkında olmalıyız. 3-23 Aralık tarihlerinde Merkür Yay burcunda gerileyecek. Tüm burçlar, yukarıda belirtilen konulardaki işler tekrar gündem maddemizde yer alacak.

6-12 KASIM ARASI

07 Kasım saat 14:38-01 Aralık saat 12:14 tarihleri arasında Venüs-Akrep burcunda ilerleyecek. Ailenizi ilgilendiren konular, eviniz, yerleşim yerinizle ilgili meseleler üzerinde odaklanacağız. Baskın kişi olmaya çalışabiliriz. İsteklerimizi kabul ettirmekten yana olabiliriz. Bunun ayarını iyi bilmek gerekiyor.  Evli ancak sorunlu bir ilişkiniz varsa, problemleri mantıklı şekilde ele alınız. Oturduğunuz evden memnun değilseniz, bir başka yere taşınmayı düşünebilirsiniz. Eğer bekarsanız ve birlikte yaşamayı düşündüğünüz birisi varsa, bunun artı ve eksilerini gözden geçiriniz. Aile büyüklerinizle alakalı sağlık sorunlarıyla ilgilenebilirsiniz.

13-19 KASIM ARASI

Sevgili Aslanlar 18 Kasım saat 14:42 tarihinde Akrep burcunda doğacak Yeniay, ailemize ait para, mal, mülk gibi konular üzerinde derinlikli düşünmemizi sağladığı gibi, yeni bir kararla ev satın almak-kiralamak gibi durumların da göstergesidir. Aile içinde yaşanan hiçbir şeyin dışa sızmasına izin vermeyiz. Ancak çok yakınımızda ve güvendiğimiz kişiler bunu bilirler. Bu Yeniay, kaliteli bir çevrede yaşama arzumuzu yükseltir. Başımızı dinlemek, biraz rahatlamak, soluklanmak isteriz. Eskinin üzerimizde yarattığı izlerden kurtulmak arzumuz yoğundur. Zaten bu nedenle bir değişim ihtiyacı duyarız. Bu Yeniayın yöneticisi Mars-Terazi burcunda ilerlediği için, yakın bulduğumuz kişilerle evimiz içinde meseleleri gözden geçireceğiz. Belki de aileye ait bazı sırları onlarla paylaşacağız. Küslükleri gidermek adına veya krizleri aşabilmek için bu yolu deneyebiliriz. Biz karşılıklı nezaketi seviyoruz. Ancak çıkarlarımızı da korumaktan yanayız. Bu Yeniayda, bütçemize uygun şartlarda bir yer arayışında bulunabiliriz. Şu anda oturduğumuz yerden memnun değilsek, bu yönde bir girişimimiz olabilir. Bu Yeniayın bir başka özel etkisi, hayattan zevk almamızı sağlayan aktivitelere yönelmemizdir. Seyahatler, özgürce yaşam, çocuklarımız, eğlenceli ve keyifli bir yaşam sürmeyi isteriz. Hobilerimize ağırlık veririz. Spor yaparız, sanatla uğraşırız, gezeriz, farklı yerler keşfederiz.

20-30 KASIM ARASI

22 Kasım-21 Aralık tarihleri arasında etkili Güneş-Yay burcu geçişi, aşkta daha ciddi hareket etmeyi ve düşünmeyi sağlıyor. Bunun nedeni, Satürnün buradaki etkisidir. Öyle kolay kolay ilişkilerde her şeyin emrimize amade olduğunu söyleyemeyiz. Aşkta fikren anlaşmak kadar sorumluluk ve hoşgörünün de yeri ve önemi büyüktür. Kaldı ki, Satürn burcunuzla uyumlu görünüm yaptığı için, yaşça olgun kişilere daha fazla çekilirsiniz. Birbirinize verdiğiniz önem, farklı görüşlerinize saygı göstermenize bağlı olarak gelişecektir.

KASIM Ayı Astroloji Takviminiz

Pozitif Enerjili Günler                     : 1-2-6-10-14-15-19-20-29-30
Zayıf Enerjili Günler                       : 4-17-24-25
Aşkta En Şanslı Günler                   : 19-20
Parasal Açıdan Şanslı Günler         : 12-13
Yeniay : 9-10-11
(Ay-Aslan burcu geçiş günleri, sizin için yeniay anlamı taşır. Bilinçli istekleriniz ile bilinçaltınız uyumludur ve yeni başlangıçlar için taze enerji anlamı taşır)
Dolunay : 23-24-25-26
(Ay-Kova burcu geçiş günleri, burcunuz ile karşıtlık oluşturduğu için Dolunay anlamı taşır.  Final, bitişler, duygularınızla düşünceleriniz arasındaki çekişmedir. İyi dengelenmesi halinde yapıcıdır. Zayıf enerjidir. Fiziksel olarak kendinizi güçsüz hissedebilirsiniz.)

BAŞAK

1-5 KASIM ARASI

Sevgili Başaklar 4 Kasım saat 08:23 Boğa burcunda oluşacak Dolunay, yüksek eğitim tercihiniz, akademik konular, yurtdışı yolculuklar, hayata bakış açınız ve dünya görüşünüzle ilgili olarak kendinizi güvende hissediyor musunuz? Bunları gerçekçi şekilde gözden geçirme vaktiniz geldi. Belki de bakış açınızı değiştirmeniz, şöyle bir etrafınıza bakmanız, aksayan ne varsa görmenizde yardımcı olur. Çünkü maddi açıdan bir şeyleri dengeye kavuşturmak için bu şart. Güvence istiyorsanız, sizin de tutarlı olmanız gerekir. Hem şikayetçi hem sabit görüşte olmak, çözüm değil. Lükse düşkünlük, aşırı harcama, dengesiz bir bütçe, tutarsız ilişkiler yanlıştır. Hep aynı çizgide yürümek, yenilikten kaçmak ve inatla bunu sürdürmekle rahata kavuşamazsınız. Kredi kartlarına yüklenmek, borçlanmak, destek aramak, üç kuruşla idare etmeye çalışmak da kendinize haksızlık olur. Bu Dolunayda öncelikle, şu borçlarınızı kapatacak, sizi rahatlatacak, girişimlere açık olunuz. Partnerinizin maddi katkısına bakınız. Sizi zorluyor mu, bir faydası var mı veya ilişki tercihlerinizi gözden geçiriniz. Yanlış bir ilişkide, ortaklıkta sürekli dalgalanmalar yaşayarak zor duruma düşmeyiniz. Girişimci olunuz, tecrübenize göre seçim yapınız. Kendinizi engellemeyiniz. Çevrenizdeki diğer iş veya eğitim olanaklarını gözden geçirerek doğru bir tercihte bulunabilirsiniz.

05 Kasım saat (22:19)-03 Aralık saat (10:34) tarihleri arasında Merkür Yay burcunda ilerleyecek. Ev satın almak konusunda birkaç kez düşünün. Mali anlamda ödemelere ve gücünüze göre tüm planlarınızı gözden geçirin. Hesap kitap yapın, dağılmayın. Bir ofis açmayı mı düşünüyorsunuz. Bunu kredi alarak mı yapacaksınız. İyi düşünün. Gurbette misiniz, yurdunuza mı dönmeyi düşünüyorsunuz? Yoksa orada yerleşmeyi mi? Şartlarınızı gözden geçiriniz. Proje, tasarım, elle yapılan tüm çalışmalar bu dönemde ofis veya ev içinde yoğun olacaktır. Ailede, doğru iletişimin, dürüst ve mantıklı konuşmaların önemi büyük. Bir karar alınacaksa, mutlaka iyi etüt yapılmalıdır. Bu geçiş Zihnimizin fazlasıyla çalışmasına neden olur. Mükemmeli isteyen biz, daha fazla derinlikli düşünmeye, her durumu duyarlı bir şekilde incelemeye, çok fazla okumaya, çok fazla öğrenmeye çalışırız. Ancak bunun sınırını bilmezsek, dağılırız, dalgınlaşırız, çabuk unuturuz, stres yükleniriz. 3-23 Aralık tarihlerinde Merkür Yay burcunda gerileyecek. Tüm burçlar, yukarıda belirtilen konulardaki işler tekrar gündem maddemizde yer alacak.

6-12 KASIM ARASI

07 Kasım saat 14:38-01 Aralık saat 12:14 tarihleri arasında Venüs-Akrep burcunda ilerleyecek. Genel olarak tutkulu ve bir hayli arzulu davranırız. Çevremizdeki insanların bize karşı olan davranışları çok önemlidir. Zengin bir çevreye girmek, aradığımızı bulmak, evlenmek, finansal anlamda geleceğimizi garanti altına almak isteriz. Genelde ilişki kurma tarzımız çekici yönlerimizi öne çıkarmak, karşı cinsi etkilemek şeklinde gelişir. Eğitimde, iş hayatında, tüm bağlantılarda güçlü insanlarla temas etmekten yana oluruz. Çünkü böyle kişilerin bizi üst noktalara taşıyacağını düşünürüz.

13-19 KASIM ARASI

Sevgili Başaklar 18 Kasım saat 14:42 tarihinde Akrep burcunda doğacak Yeniay, bize söylenen sözleri, çevremizle olan ilişkimizi, bilgimizi, sırlarımızı, hislerimizi derinlikli bir analizden geçirmemizi sağlıyor. Söz ağzımızdan çıkarken, sözcükler dikkatlice seçilecek. Pusuya düşürmesin diye bizi insanlar, her sözün altında ne olduğuna önem verilecek. Belki tuhaf gelebilir bunlar size. Ancak garip bir dünyada yaşıyoruz. Dostu, düşmanı bilmek, çıkarlarımızı korumak durumundayız. Kardeşlerimiz, komşularımız, sevdiğimiz, alıştıklarımız bizim için kıymetli olacak. Yakınımızda bulunuyorsa birileri, bu onlara güvendiğimiz için olacak. Bu Yeniayın yöneticisi Mars-Terazi burcunda ilerliyor. Maddi konularda bütçemiz şartlarını iyi gözden geçirmek lazım. Birilerine destek olurken, kendimizi de düşünmeliyiz. Güvenmediğimiz insanlara borç vermeyeceğiz. Risk olgusunu mutlaka gözeteceğiz. Tabii ki güzelliklere düşkünüz. Sevdiğimiz bir şeyleri görünce dayanamayız. Ancak hemen hesaba vuracağız. Değer mi diye bakacağız. Sevdiklerimize destek olacağız. Fakat bu, bizim için çok kıymetlilerse yapılacak. Bu Yeniayın bir başka özelliği, evimizde yapılacak değişiklikler, farklı bir yerde yaşam arzusu, bilgilenmek, araştırmak amaçlı çalışmalar, evimizde önemli misafirler ağırlama şeklinde gelişebilir. Bu Yeniayda, farklı bir şeyler öğrenmek arzumuz yoğun olacak. Evimizde sevdiklerimizi ağırlamaktan zevk duyacağız.

20-30 KASIM ARASI

22 Kasım-21 Aralık tarihleri arasında etkili Güneş-Yay burcu geçişi, aileniz ve yuvanızı ilgilendiren konularda bu yıl ciddi bir şekilde düşünmenizi sağlar. Sorumsuz davranılmamalı, yapıcı olunmalıdır. Evin içinde problemler varsa, bunlar ancak inançla, hoşgörüyle çözüme kavuşabilir. İnsanlarla birlikte çalışabilme, bütünleşme yolunda bize kuvvet veriyor. İşimize geleni saptadığımızda, onun iyice kritik ederek, yönümüzü kolayca belirliyoruz.

KASIM Ayı Astroloji Takviminiz

Pozitif Enerjili Günler                     : 4-8-12-13-17-22-23
Zayıf Enerjili Günler                       : 6-19-20-27
Aşkta En Şanslı Günler                   : 22-23
Parasal Açıdan Şanslı Günler         : 14-15
Yeniay : 11-12-13-14
(Ay-Başak burcu geçiş günleri, sizin için yeniay anlamı taşır. Bilinçli istekleriniz ile bilinçaltınız uyumludur ve yeni başlangıçlar için taze enerji anlamı taşır)
Dolunay : 1-26-27-28
(Ay-Balık burcu geçiş günleri, burcunuz ile karşıtlık oluşturduğu için Dolunay anlamı taşır.  Final, bitişler, duygularınızla düşünceleriniz arasındaki çekişmedir. İyi dengelenmesi halinde yapıcıdır. Zayıf enerjidir. Fiziksel olarak kendinizi güçsüz hissedebilirsiniz.)

TERAZİ

1-5 KASIM ARASI

Sevgili Teraziler 4 Kasım saat 08:23 Boğa burcunda oluşacak Dolunay, finansal veya özel ilişkimizdeki paylaşımlar, miras, nafaka, krediler ve borçlar konusunda zorlanmanın işaretçisidir. İnsan bir şekilde bunları aşabilecek ve düzenleyebilecek kararlar almak ister. Kişisel olarak ilişkilerine, dış dünyaya, fiziki görünümüne, güzelliğine önem vererek, güçlü bir ilişki ile yeniden kendine gelebilir.  Benim öncelikle tavsiyem, sizin bir ilişkide, bir ortaklıkta neleri merkez aldığınızdır. Sadece güvenceye, cinselliğe veya rahat bir yaşama endeksli seçimler yapıyorsanız, bunlar olmadığında kendinizi nasıl hissedeceksiniz. Siz güven duygunuzu önce kendinizde oluşturmalısınız. Bu Dolunayda temeli güçlü bir ilişkiyi, her açıdan gözden geçirip, kendi içinde dengeleri yerli yerine oturtmuş Teraziler, yeni bir ilişkiye adım atarlar. Sorunlu ilişkiler ise biter. Burada önemli olan, beraberliklere farklı bir açıdan bakmak ve hataları tekrarlamamaktır. Dolunayın yöneticisi Venüs, burcunuzda ilerliyor. Mars da aynı şekilde. Bundan sonrasında doğru bir ilişki tercihinde bulunmak için, geçmişte yaşanmış problemli ve çabucak kopan, sadece kendinden yana düşünen kişileri değil, ortaklaşa yaşamı sürdürebilecek kişiye yönelmelisiniz. Kendine güvenmeyen, yetersiz bulan Teraziler varsa, lütfen toparlanınız. Siz değerlisiniz, özelsiniz. Bunun bilincinde olunuz. Sizi gerçekten mutlu edebilecek biri karşınıza çıkabilir. Kendinizi kısıtlamayınız.

05 Kasım saat (22:19)-03 Aralık saat (10:34) tarihleri arasında Merkür Yay burcunda ilerleyecek. İletişim-bilgilenme-yolculuklar-çevre değişimi-evlilik-uzun süreli ilişki-sağlık ve düzenlemeler konusunda cesur düşüneceksiniz. Uygulamalı eğitim, deneyim, yaratıcılığı dönük projeler, tasarımlarda bulunabilirsiniz. Grup faaliyetleri, kulis çalışmaları, oyun yazarlığı, ticaret ve iş girişimleri bilinçli şekilde gözden geçirilirse, sonuç başarılı olabilir. Yakın çevremizde bulunan kişiler, bu dönemde en sık konuştuğumuz, bir araya gelerek bir şeyleri paylaştığımız kişilerdir. İnternet ortamında bulunmak, konuşmak, tartışmak, bildiklerimizi yazmak hoşumuza gider. Hızlı öğreniriz, hızlı unuturuz. Merak ederiz, sonra vazgeçeriz. Farklı bir şeyler yapmak isteriz. Bildiklerimizi insanlara ifade ederiz, onların da bu öğreti ve tecrübelerden yararlanmasını isteriz. Öğüt veririz, öğüt almaktan hoşlanmayız. Bu süreçte tabii ki, bilginin hoşgörülü bir şekilde dışa yansıtılması, bilmediklerimizin kabul edilip öğrenilmesi, bizden talep edilmedikçe insanlara akıl verilmemesi yerinde olur. 3-23 Aralık tarihlerinde Merkür Yay burcunda gerileyecek. Tüm burçlar, yukarıda belirtilen konulardaki işler tekrar gündem maddemizde yer alacak.

6-12 KASIM ARASI

07 Kasım saat 14:38-01 Aralık saat 12:14 tarihleri arasında yöneticiniz Venüs, Akrep burcunda ilerleyecek. Bu süreç, kazanma ve harcama konularında etkili olup, para bir güç ve hakimiyet aracı olarak görülür. İş veya özel hayatınızda çıkarlarınızı öne alırsınız. Hem geleceğinizi garanti altına almak hem de uzun süreli kılmak için mücadele edersiniz. Hakkınızın yenmesine tahammülünüz yoktur. İşimizi yapıyorsak, ücretini de zamanında almak isteriz. İş ortaklarında ne kazanılıyor ve nasıl pay ediliyor? Bunları bilmek isteriz.  Eğer boşanma durumunuz varsa hukuki haklarınızı gözetirsiniz. Diyelim ki, bir ev kiralamak-satın almak istiyorsunuz. Bunun bütçenize olan artı ve eksilerini gözden geçirirsiniz

13-19 KASIM ARASI

Sevgili Teraziler 18 Kasım saat 14:42 tarihinde Akrep burcunda doğacak Yeniay, hesabımızı bilmeyi, kazancımızı korumayı, elimize geçeni har vurup harman savurmamayı sağlıyor. Çünkü kolay kazanmadığımızı, döküp saçmanın yanlışlığının farkındayız. Ancak tabii ki, Teraziler güzelliği, kaliteyi, elit yaşamayı severler. Bu Yeniayın yöneticisi Mars, burcunuzda ilerlediği için, gerektiğinde satın almaktan da çekinmeyeceğiz. Yeter ki, bizim ilgimizi çekecek kadar güzel ve satın alacak kadar değerli olsun. Bu Yeniay, alıştığımız bir düzenden, kazançtan, yaşamdan uzak durmayacağımızı, bunun için gerekli olan ne varsa yapacağımızı gösteriyor. Maddi-manevi anlamda güçlü görünmek arzumuz bu Yeniayda bir hayli yüksek. Bizim seçkin biri olduğumuzu, öyle sıradan şeylerle tatmin olmayacağımızın bilinmesini isteyeceğiz. Beğenilmek ve güçlü görülmek arzumuzun yanı sıra, onun her şeyi zevklidir denilmesi hoşumuza gidecek. Kaliteli ortamlarda görüneceğiz ve elit insanlarla bir arada olmaktan hoşlanacağız. Bu Yeniayın bir başka özel etkisi, fikirlerimizi ifade etmemizde, yenilik ve girişimde bulunmamızda destekleyici oluşudur. Sosyal ortamlarda bulunmak kadar, farklı kişilerle tanışmak da bizi mutlu edicidir. İletişimde kazanç konuları bir hayli önemli olacak. Para kazanmanın yollarını bileceğiz. Çevre ilişkilerimize önem vereceğiz. İdeallerimizi gerçekleştirmek adına hedefler belirleyeceğiz. Ek kazanç fırsatlarıyla karşılaşabiliriz.

20-30 KASIM ARASI

22 Kasım-21 Aralık tarihleri arasında etkili Güneş-Yay burcu geçişi, aynı alanda etkili Satürn-Yay geçişiyle  örtüştüğü için, yakın çevrenizle olan ilişkinizde olumsuz tavırlardan, hoşgörüsüz yaklaşımlardan kaçınılmalı, sorumlu bir birey gibi davranılmalı, farklı görüşlere saygı gösterilmelidir. Bu görünüm iletişimde belli bir sınır içinde ancak birbirinize kulak vererek dinlemeyi gerektirir. Satürn burcunuzla uyumlu görünüm yapacağı için, istenirse pekala yapıcı düşünülerek birlik ve beraberlik kurulmuş olur.

KASIM Ayı Astroloji Takviminiz

Pozitif Enerjili Günler                     : 6-10-14-15-19-20-24-25
Zayıf Enerjili Günler                       : 1-2-8-22-23-29-30
Aşkta En Şanslı Günler                   : 24-25
Parasal Açıdan Şanslı Günler         : 17
Yeniay : 14-15-16
(Ay-Terazi burcu geçiş günleri, sizin için yeniay anlamı taşır. Bilinçli istekleriniz ile bilinçaltınız uyumludur ve yeni başlangıçlar için taze enerji anlamı taşır)
Dolunay : 1-2-3-28-29-30
(Ay-Koç burcu geçiş günleri, burcunuz ile karşıtlık oluşturduğu için Dolunay anlamı taşır.  Final, bitişler, duygularınızla düşünceleriniz arasındaki çekişmedir. İyi dengelenmesi halinde yapıcıdır. Zayıf enerjidir. Fiziksel olarak kendinizi güçsüz hissedebilirsiniz.)

AKREP

1-5 KASIM ARASI

Sevgili Akrepler 4 Kasım saat 08:23 Boğa burcunda oluşacak Dolunay, ilişkimizi veya genel olarak ilişki kriterlerimizi maddi-manevi güvence yönünde sorgulamamıza neden oluyor. Bir yandan kendi içimize dönüyoruz mantıklı şekilde gözden geçirip duruma bakıyoruz. Diğer yandan bağımlıyız, vazgeçemiyoruz. İlki yanlış, ikincisi doğrudur. Burada önemli olan, sağlıklı bir ilişki için öncelikle kendimize bir bakmaktır. Çok mu taviz veriyoruz, fazla mı irdeliyoruz, başarısız olduğumuzu düşünüp dünyadan elimizi eteğimizi mi çekiyoruz. Eğer böyle bir ruh hali içindeysek, fiziksel ve ruhsal anlamda destek almamız gerekiyor demektir. Bir kısım Akrepler ise, sırf yalnız kalmamak veya maddi güvencesi var diye, gizli-saklı bir ilişki yaşıyor, ancak bundan memnun olmuyorlarsa bu da yanlış olacaktır. Dolunayın yöneticisi Venüs Terazi burcunda ilerliyor. Biz nelere değer veriyoruz, neler bizi yoruyor, kendimizle baş başa kaldığımızda yalnızlık mı hissediyoruz, yoksa verimli ve sağlıklı bir iç dünyamız mı var. Bunlara dürüstçe yanıt vermemiz lazım. Aynı durum sağlığımız, çalışma hayatımız, günlük yaşantımızla ilgili meseleler için de geçerlidir. Tekrarlanan hastalıklar, iş hayatında verimsizlik, aşırı iştah, tutarsızlık, iş değiştirmeler, yanlış diyetler, çarpıntı gibi problemlerin mutlaka doktora gösterilmesi gerekir. Böylece problemin ana kaynağına inilir ve bundan sonra tutarlı bir ilişki tercihinde bulunulur. İş ortamınızda bir değişiklik yaşanabilir.

05 Kasım saat (22:19)-03 Aralık saat (10:34) tarihleri arasında Merkür Yay burcunda ilerleyecek. Cesaretlilik ön planda. Kazanmak adına kendinizi gösterecek, fikirlerinizi ifade edecek, yaratıcı yeteneklerinizi sergileyeceksiniz. Bu anlamda güçlüsünüz. Geniş alanlarda sanatınızı icra edebilirsiniz. Eğitim ve iş hayatını bir arada sürdürerek para kazanabilirsiniz. Tecrübe edinebilirsiniz. Bu yılki geçiş, büyümek adına akıllıca düşünmeyi, buna göre deneyim sahibi olma anlamı taşıyor. Parayı kazanıyoruz ama bunu çalışarak, kendimizi ifade ederek yapabiliyoruz. İhtiyaçları almak, olumlamada bulunmak, kısa seyirli geziler, öğrenmek, deneyim sahibi olmak, sevdiklerle bir araya gelmek söz konusu olabilir. Ancak ne olursa olsun üzerimizde baskı kuran değil bizim de kendimizi ifade edebileceğimiz ilişkilere daha fazla önem veriyoruz. Merkür-Yay burcunda gölge yanları fazlaca olan bir etkidir. O nedenle bizim de, uzmanların görüşlerine, bir bilene sormamızda yarar vardır. Paramızı ölçülü ve idareli bir şekilde harcamak, geri ödenmesi zor olan borçlara girmek yanlış olacaktır. 3-23 Aralık tarihlerinde Merkür Yay burcunda gerileyecek. Tüm burçlar, yukarıda belirtilen konulardaki işler tekrar gündem maddemizde yer alacak.

6-12 KASIM ARASI

07 Kasım saat 14:38-01 Aralık saat 12:14 tarihleri arasında burcunuz üzerinde seyrini sürdürecek Venüs, fiziksel anlamda çekicilik kazandığınız, ilişkilerde güçlü, tutkulu ve baskın olduğunuz bir zaman dilimidir. İlişkiniz sizi mutlu ediyorsa yolunuza devam ederseniz. Soru işaretleri uyandırıyor, güvenmiyorsanız veda edersiniz. Kendi hayatınıza önem verirsiniz. Sağlam olanla olmayanı iyi ayırt edersiniz. Sevdiğinizle birlik, bütünlük içinde geleceğe yol almaktan yanasınızdır. Kafanızda soru işaretleri uyandıran hiç bir şeye tahammülünüz yoktur. Tutkulu olduğunuz kadar, seçicisiniz ve kontrolü elinde tutan taraf olarak, her konuda kendinizi sağlama alırsınız.

13-19 KASIM ARASI

Sevgili Akrepler 18 Kasım saat 14:42 tarihinde burcunuzda doğacak Yeniay, dışarıda kendimizi biraz gizleme arzumuzun göstergesi olabilir. Bize kimsenin yaklaşmasına, kolaylıkla temasta bulunmasına, konuşmasına pek izin vermeyiz. Bu yaşadığımız bir durum nedeniyle olabilir veyahut böyle görünmeyi tercih edebiliriz. Ne yaptığımızı, ne söyleyeceğimizi insanlar merak edebilir. Bizi gizemli biri gibi görebilirler. Bu Yeniayın yöneticisi Mars-Terazi burcunda ilerlediği için, bu gizlilik hali biraz da ilişkimiz nedeniyle olabilir. Belki yeni biriyle beraberizdir. Bunun bilinmesini istemeyiz. Belki de yeni ayrılmışızdır. Duyulmasından hoşlanmayız. Ancak bir şey var ki, bizden gizlenen, saklanan meseleleri çok iyi araştırır, neyin ne olduğunu tespit edebiliriz. Çünkü sezgilerimiz gayet güçleniyor. Bu Yeniayın bir başka özel etkisi, harcamaları yükseltici olabilir. Kaliteli olan bir şeyi, seçkin yaşamayı, lüksü severiz. Hiçbir şeyin sıradan, basit görünmesinden hoşlanmayız. İlişki ve yatırım tercihlerimizi bu bakış açısıyla gözden geçiririz. Paramızı hangi alanda değerlendireceğimizi veya nereden ne kazanabileceğimizi düşünürüz. Bu konuda şans yüzümüze gülebilir. Bir şeyler bu Yeniayda gizemlilik anlamında etkili olacaktır. Fakat bunu birilerinin anlaması öyle kolay olmayacaktır. Plan, hedef, projelerinizden kimseye pek söz etmeyecek. Gerçekleştiğinde dile getireceksiniz.

20-30 KASIM ARASI

22 Kasım-21 Aralık tarihleri arasında etkili Güneş-Yay burcu geçişi, parasal konularda iyice düşünmemiz ve bütçemizi aşan masraflara dikkat etmemiz gerektiğini işaret ediyor. Harcama meyli genel olarak yükselir. Kazancımız yerindeyse, bol keseden harcarız tabii ki. Peki sıkıntımız varsa ne olacak? İşte böyle hallerde kredi kartlarına yüklenmek, har vurup harman savurmak tabii ki yanlıştır. Hayatın güzelliklerini yaşamak istediğimiz için, bize mutluluk veren her şeyin peşinden koşarız da, aklımızın ucundan geçmez, sonrası ne olacak. Geçtiğimiz yıl olduğu gibi, Satürn’ün Yay burcunda ilerlediğini unutmayalım. Bu nedenle mecburen hesabımızı bilmekte yarar var.

KASIM Ayı Astroloji Takviminiz

Pozitif Enerjili Günler                     : 8-12-13-17-22-23-27
Zayıf Enerjili Günler                       : 4-10-24-25
Aşkta En Şanslı Günler                   : 27
Parasal Açıdan Şanslı Günler         : 19-20
Yeniay : 16-17-18
(Ay-Akrep burcu geçiş günleri, sizin için yeniay anlamı taşır. Bilinçli istekleriniz ile bilinçaltınız uyumludur ve yeni başlangıçlar için taze enerji anlamı taşır)
Dolunay : 3-4-5-30
(Ay-Boğa burcu geçiş günleri, burcunuz ile karşıtlık oluşturduğu için Dolunay anlamı taşır.  Final, bitişler, duygularınızla düşünceleriniz arasındaki çekişmedir. İyi dengelenmesi halinde yapıcıdır. Zayıf enerjidir. Fiziksel olarak kendinizi güçsüz hissedebilirsiniz.)

YAY

1-5 KASIM ARASI

Sevgili Yaylar 4 Kasım saat 08:23 Boğa burcunda oluşacak Dolunay, çalışma hayatımız veya günlük yaşantımızdaki rutinlik, beden ve ruh sağlığımız üzerinde ters etki yaratabilir. Hadi şunu da yapayım, bunda başarılı olayım, şu işi bitireyim, bu parayı kazanayım derken ne kadar yorulduğumuzu fark etmeyiz bile. Oysaki bu Dolunayda, bunu böyle sürdürmek bizi hasta edebilir. Biraz dışarıya çıkmak, insanlarla olmak, sosyal ilişkilere ağırlık vermek zamanıdır. Dolunayın yöneticisi Venüs-Terazi burcunda ilerliyor. Bize yeni arkadaşlar, yeni fırsatlar, yeni teklifler için bir yol ve ışık sunuyor. Biz bu Dolunayda kendimizi gözden geçirelim. Nelere ihtiyacımız olduğunu, değerlerimizi, arzularımızı tespit edelim.  Çok yoğun çalışıyorsak, dinlenme molaları verelim. Eğer kendimize güvenmiyor,  yenilikten çekiniyor, kaybetmekten korkuyorsak ve bu durumdan bu sizin kendinize yaptığınız yanlıştır. Kimseyi suçlamayınız. Eğer dağınık, plansız çalışıyorsanız, bir türlü işiniz bitmiyorsa, o zaman çalışma saatlerinizi, düzeninizi değiştirin, verimli hale getirin. Yetenekli olduğunuz konularda grup, ekip çalışmaları, sosyal medya paylaşımları size farklı kapılar açabilir. Sizi sıkıştıran, zorlayan ne varsa şimdi onu değişik bir açıdan ele almak gerekiyor.  Çalışma şeklinizi, iş ortamınızı, aşkı, çocukları, sosyal yaşamı tümüyle restore ederek, kendinizi tazeleyerek, canlandırabilirsiniz.

05 Kasım saat (22:19)-03 Aralık saat (10:34) tarihleri arasında Merkür burcunuzda ilerleyecek. Bu geçişi gayet olumlu buluyorum. Hayatı keşif, tecrübe sahibi olma, eğitimden ticari konulara kadar yurtdışıyla bağlantılar kurma yönünden de pozitif düşünmenin işaretçisi olarak görüyorum. Büyümenin, gelişmenin, verimli düşünmenin zamanıdır. Aşk, iş, eğitim, sanat, spor, artistik yetenekler bu süreçte zihninizin odaklandığı alanlardan bir kaçıdır. Hem ifade gücünüzü yükseltici hem de olumlu fikirlerinizle hayata sarılmanızı sağlayacaktır. İletişim kurmak, hareket etmek, bağlantı kurmak ve görüşmek, kendi fikirlerinize uygun insanlarla etkinlikte bulunmak, yolculuklar, haberleşme, ticaret ve inanç gibi hemen hemen her konuda sizin için etkili bir dönemdir. Ancak tabii ki, gerektiğinde de, dilimizden çıkan sözlere de dikkat edeceğiz. İpin ucunu kaçırmayacağız. Bu süreçte, ikili ilişkimiz, mesleki kariyerimizle ilgili konularda ve de genel olarak bilgilenmeyi, araştırmayı, doğru bilgiye ulaşmayı mutlaka önemsemeliyiz. Kendimizi geliştirmeli, ben biliyorum dememeli, öğrenmeye devam etmeliyiz. Bir de aceleci kararlardan kaçınmalıyız. İyice düşünmeliyiz. 3-23 Aralık tarihlerinde Merkür Yay burcunda gerileyecek. Tüm burçlar, yukarıda belirtilen konulardaki işler tekrar gündem maddemizde yer alacak.

6-12 KASIM ARASI

07 Kasım saat 14:38-01 Aralık saat 12:14 tarihleri arasında Akrep burcunda ilerleyecek Venüs, ilişkilerin gizlilik üzerine kurulduğu ve mahremiyetin bir hayli önemsendiği, paylaşımın ve uyumun göz ardı edilebileceği süreçtir. Genelde ilişkide veya iş hayatında her şeyden emin olmak isteriz. Tedbirli davranırız. Kafamızı kurcalayan meseleler varsa bunları sorgularız, anlamaya çalışırız. Bu süreçte kendimize sorular soracağız.  İş, ilişki, maddi konularda durumumuz nedir,  tutarlı, dengeli davranıyor muyuz?  Çünkü Venüs-Akrep geçişleri bir yüzleşme ve eskiyi geride bırakıp, yeniye yer açma vaktidir. Bunu yapanlar kazançlı çıkar, şüphelerinden arınır, ferahlar.

13-19 KASIM ARASI

Sevgili Yaylar 18 Kasım saat 14:42 tarihinde Akrep burcunda doğacak Yeniay, plan ve projelerinizi kimselere göstermeden derinlikli şekilde gözden geçirmenizi sağlıyor. Şimdilik kaydıyla, üzerinde çalışabilir, uygulamaya koymadan önce inceden inceye analiz edebilirsiniz. Bu yepyeni, çok özel bir proje olabilir. Onun için dikkatlice korursunuz. Bu Yeniay, dışarıdan ziyade iç dünyanıza biraz çekilerek, meseleleri maddi-manevi kazanç elde etmek amaçlı düşünmenizde etkilidir. İnsanlara destek vermek, yol göstermek, onlara danışmanlık etmek, gizli saklı konularda bilgilendirmek amaçlı bir işiniz de olabilir. Çünkü bu Yeniayın yöneticisi Mars-Terazi burcunda ilerliyor. Bu açıdan baktığımızda, üzerinde çalıştığınız bir proje, daha sonra sosyal medya aracılığıyla veya görüşmelerde bulunularak insanlara sunulabilir. İlişki mevzularında ise, neyi arzuladığınızı tam olarak tespit etmek için, bir müddet sosyal hayattan uzak kalsanız da, bu Yeniay yeni bir ilişkinin işaretçisi olabilir. Bu bir müddet gözlerden uzak yaşanır, daha sonra başkaları tarafından görülür hale gelir. Bu Yeniayın bir başka özel etkisi, sizi destekleyici, heyecanlandırıcı, aktif hale getirici oluşudur. Yeni fırsatlar karşınıza çıkabilir. İnsanlar yaptığınız işten, ortaya koyduklarınızdan etkilenebilir. Düşünülmüş, üzerinde görüşülmüş, her yönüyle ele alınmış bir işinizi yürürlüğe koymanız bu Yeniayda mümkün gözükmektedir.

20-30 KASIM ARASI

22 Kasım-21 Aralık tarihleri arasında Güneş-Yay burcunda ilerleyecek. Geçtiğimiz yıl oldu gibi, 2017 yılında da,  burcunuzda ilerlemekte olan Satürn etkisini unutmayalım. Sizi bilgeliğe, hoşgörüye, yapıcı düşünmeye sevk ediyordu. Attığınız adımın bilincinde, ilişki kurduğunuz insanları yargılamadan, farklı görüşte olsalar dahi saygınızı, sevginizi ihmal etmeden hem kendinize hem dünyaya karşı sorumluluklarımız var.  Kolay mı? Zor tabii ki ancak Satürn-Yay burcu süreci bunu öğrenme, deneyimleme anlamında sizi olgunlaştırıcıdır.

KASIM Ayı Astroloji Takviminiz

Pozitif Enerjili Günler                     : 1-2-10-14-15-19-20-24-25-29-30
Zayıf Enerjili Günler                       : 6-12-13-27
Aşkta En Şanslı Günler                   : 1-2-29-30
Parasal Açıdan Şanslı Günler         : 22-23
Yeniay : 18-19-20-21
(Ay-Yay burcu geçiş günleri, sizin için yeniay anlamı taşır. Bilinçli istekleriniz ile bilinçaltınız uyumludur ve yeni başlangıçlar için taze enerji anlamı taşır)
Dolunay : 5-6-7
(Ay-İkizler burcu geçiş günleri, burcunuz ile karşıtlık oluşturduğu için Dolunay anlamı taşır.  Final, bitişler, duygularınızla düşünceleriniz arasındaki çekişmedir. İyi dengelenmesi halinde yapıcıdır. Zayıf enerjidir. Fiziksel olarak kendinizi güçsüz hissedebilirsiniz.)

OĞLAK

1-5 KASIM ARASI

Sevgili Oğlaklar 4 Kasım saat 08:23 Boğa burcunda oluşacak Dolunay, aşk hayatımızda, çocuklarımızla ilgili konularda ve genel olarak keyiflendirici her şeyde, merkez aldığımız olgu maddi-manevi güvence oluyor. Böyle olunca aşk kritik ediliyor, çocuklar sürekli önemseniyor, ne keyif kalıyor ne istek. Sürekli sorumluluk alındığı için, insanın nefes alacağı bir yer kalmıyor. Böyle bir durumda kendinizi nasıl hissedebilirsiniz ki? Çok iyi diyemeyiz. Şimdi bu Dolunayda şöyle bir kendimize gelmemizde yarar var. Yoksa iş-ev arasındaki dengeyi de sarsarız. Bir şeyler sağlam olsun, güvenli olsun tamam da. Olmuyorsa hayatın sonu mu? Böyle bir bakış açısıyla hangi alanda başarılı oluruz ki. Biraz şans vermek, biraz insanlara yaklaşmak, dışarıdan soyutlanmamak, fırsatlara açık olmak lazım. Bu Dolunayın yöneticisi Venüs-Terazi burcunda ilerliyor. İşimizde başkalarıyla ilişkilerimizi güçlü tutmak, güzel diyaloglar kurmak faydalıdır. Eğer bir sorunumuz varsa,  sırf kaybetmeyeyim diye, aynı sıkıntıları yaşamak yanlıştır. Bu sizin içerdeki huzurunuzu bozar. O zaman ailenizden koparsınız. Sağlıklı, verimli şekilde hayatınızı düzenleyiniz. Farklı bir pencereden hayata bakınız. Karşınıza güzel olanaklar çıkabilir. Bunlara kayıtsız kalmayınız. Geçmişte bir şeyler yanlış gitti diye, yine böyle olacak değil. Şans vermek lazım hayata. Yaşam tek bir çizgi değil, arada dalgalanır, kimi zaman düzleşir. Bunlar doğaldır. Bu kadar gerilmeyin. Bu denli köşelemeyin. Aile yaşamınız, iş hayatınız, evinizle ilgili konularda yenilikler gündeme gelebilir. Bunları illaki olumsuz değil, bir yeni sayfa açılıyor gibi yorumlayın.

05 Kasım saat (22:19)-03 Aralık saat (10:34) tarihleri arasında Merkür Yay burcunda ilerleyecek. Bir içe yöneliş hem de bir gözden geçirişin işaretçisidir. Neler üzerinde duracağız? Finansal meseleler, maddi ve manevi anlamdaki zenginliklerimiz, enerjimizi doğru kullanma teknikleri, yaratıcı düşünme ve temel dürtülerimiz. Bizi biz yapan birçok olgu üzerinde duracağız. Düşüncelerimiz dış dünyadan ziyade iç aleme yönelik olsa da, bize gerçekten güzel niyetle yaklaşanlara can olmaya hazırız. Yarım kalan projelerin tamamlanması anlamında önemlidir. Mali konularda destekler görebiliriz. Bazen kafamızı kaşıyacak vaktimiz olmayacak. Detaylar, bütünü görmemizin önüne geçebilir. Buna da dikkat etmek lazım. İş hayatında bizi rahatsız eden noktaları, güvenlik unsurunu, işin niteliğini, artı ve eksilerini mutlaka bilinçli şekilde ele almalıyız. 3-23 Aralık tarihlerinde Merkür Yay burcunda gerileyecek. Tüm burçlar, yukarıda belirtilen konulardaki işler tekrar gündem maddemizde yer alacak.

6-12 KASIM ARASI

07 Kasım saat 14:38-01 Aralık saat 12:14 tarihleri arasında Venüs-Akrep burcunda ilerleyecek. Bu dönemde fiziksel çekiciliğiniz, bilginiz, duruşunuz, kendinizden eminliğiniz sosyal yaşamda size etkili bir güç katar. Bulunduğunuz yere ayrı bir hava katarsınız. Sizi anlamak, çözmek, size yaklaşmak pek kolay olmasa da, bunun size ayrı bir hava kattığını söylemeliyim. Karşı cinste en fazla dikkat ettiğiniz unsur, güçlü duruşu, toplum içindeki konumu, yaklaşım tarzıdır. Bu testten geçen kişiyle yola devam edersiniz. Sevdiğinizi önemsersiniz. Sahiplenirsiniz, tutkuyla sarılırsınız. İş ve özel anlamda hedeflerimizi belirleyeceğiz ve ilişkilerimize önem vereceğiz.

13-19 KASIM ARASI

Sevgili Oğlaklar 18 Kasım saat 14:42 tarihinde Akrep burcunda doğacak Yeniay, öncelikle hedefe göre yol almanın önemini vurguluyor. Bu ister sosyal yaşamda ister iş hayatında olsun fark etmez. Önemi olan, sizin bir amacınız olması ve bunun için derinlikli düşünmeniz, planlarınızı gözden geçirmenizdir. Bu Yeniayda görüyoruz ki, sizin amacınız toplumsal alanda güçlü kişilerle işbirliğinde bulunmak ve başarı ipini göğüslemek. Yaptığınız işin, sarf ettiğiniz emeğin, iletişimin, bağlantıların özünde kariyer konuları bilhassa önem taşıyor. Yeniayın yöneticisi Mars-Terazi burcunda ilerlediği için, işbirliğine açığız. Fakat kazandırıcı olması da önemli. Bu nedenle boş ve anlamsız vakit harcamalar yerine, hakikaten işe yarar olan projelere açıksınız. Sosyal çevrenizdeki güçlü ilişkiler, sizi arzu ettiğiniz hedefe ulaştırabilir. Ayrıca iletişim beceriniz, insanlarla kurduğunuz olumlu diyaloglar da size olumlu işler, fırsatlar şeklinde geri dönebilir. Bu Yeniayın bir başka etkisi var ki, son derece önemli. Oğlaklar bu Yeniayda değişime açık olmalılar. Bundan kaçınmayınız. Bilakis, kendinize güveniniz ve yeni yollar, yöntemlere de açık olunuz. Gelişim ve büyüme anlamında eğer sizin için olumlu ise, değişimden de korkmamak lazım.

20-30 KASIM ARASI

22 Kasım-21 Aralık tarih aralığında Güneş-Yay burcunda ilerleyecek. Bu biraz da kişinin kendisiyle yaptığı bir iç muhasebedir. Neler bizi zincirlemekte, neler günlük hayatın içinde yormakta? Bunlara da bir bakarız. Eğer bir konuda çalışmamız, projelendirmemiz, organize etmemiz gereken işler varsa, bunlarla ilgileniriz. Bazen içimizde fırtınalar da eser, ne işim var bu dünyanın yüküyle, kahrıyla diye söyleniriz. Güneş-Yay burcu geçişinde, maddi anlamda kendi yağımızla kavrulmamız gerekecek. Borç almak, vermek, kefil olmak veya birilerine güvenip planlar yapmak zor durumda kalmamıza neden olabilir. Bildiğiniz gibi yöneticiniz Satürn geçtiğimiz yıl olduğu gibi Yay burcunda yılsonuna kadar ilerleyecek. Bu da gösteriyor ki, fiziksel ve ruhsal anlamda kendimize özen göstermemiz çok önemli.

KASIM Ayı Astroloji Takviminiz

Pozitif Enerjili Günler                     : 4-12-13-17-22-23-27
Zayıf Enerjili Günler                       : 1-2-8-14-15-29-30
Aşkta En Şanslı Günler                   : 4
Parasal Açıdan Şanslı Günler         : 24-25
Yeniay : 21-22-23
(Ay-Oğlak burcu geçiş günleri, sizin için yeniay anlamı taşır. Bilinçli istekleriniz ile bilinçaltınız uyumludur ve yeni başlangıçlar için taze enerji anlamı taşır)
Dolunay : 7-8-9
(Ay-Yengeç burcu geçiş günleri, burcunuz ile karşıtlık oluşturduğu için Dolunay anlamı taşır.  Final, bitişler, duygularınızla düşünceleriniz arasındaki çekişmedir. İyi dengelenmesi halinde yapıcıdır. Zayıf enerjidir. Fiziksel olarak kendinizi güçsüz hissedebilirsiniz.)

KOVA

1-5 KASIM ARASI

Sevgili Kovalar 4 Kasım saat 08:23 Boğa burcunda oluşacak Dolunay, ailevi yaşam, yuvamız, geleceğimiz, büyüklerimiz, çocuklarımızla ilgili konuları vurguluyor. Güvence, sorumluluk, geçmişte yaşananlar ve bugünkü duruma bakıyoruz. Ev-iş hayatı, aile-sorumluluklar derken, insan farklı bir şeyler yapmak istiyor.  Dış dünya ile temas etmek, yeni yerler, yeniliklerde bulunmak gayet olumludur. Yeni biriyle tanışabiliriz. Bu ilişki bize iyi gelebilir. Ayrıca iş veya eğitim için kısa bir süreliğine bir yere gidebiliriz Oradaki şartlara bakarız. Başkalarıyla kurulan diyaloglar, yazışma, haberleşme, bilgi paylaşımı bize yeni kapılar açabilir. Dünyaya bir bakmak gerekiyor. Bir kısım Kovalar, yeni bir yere yerleşebilir, çevre değişiminde bulunabilir, ilgilendiği alanda dünyaya açılabilir. Bir grup, ekip veya takım içinde tecrübe edinebilir. Burada önemli olan sizin alıştığınız çevreden biraz uzaklaşarak, yeni bir pencereden hayata bakmaya açık olmanızdır. Hem kendi kimliğinize sahip çıkarak hem başkalarının farklı yönlerini keşfederek, ufkunuzu genişletebilirsiniz. Bu Dolunayın yöneticisi Venüs-Terazi burcunda ilerliyor. Siz sadece kendi fikirlerinizi değil, diğer insanların da görüşlerini ortak bir potada buluşturmaya açık olursanız insanlar sizin özel biri olduğunuzu fark edeceklerdir. Bu fark ediş sayesinde işinizi geliştirebilir, yenilikler katabilir, kendinizi mutlu ve doyumlu hissedebilirsiniz. Bir şeylere takılıp kalmak yerine değişime açık olunuz. Bu bakış açısıyla hareket ettiğinizde ev-iş arasındaki dengeyi sağlam şekilde kurabilir, önceden sorun ettiğiniz şeylere şimdi farklı gözle bakabilirsiniz.

05 Kasım saat (22:19)-03 Aralık saat (10:34) tarihleri arasında Merkür Yay geçişinde sosyal ilişkilerin önemi ve gücü yükseliyor. Yeni dostlarımız veya tanıdıklarımızla fikir paylaşımında bulunmak, bilgi dağarcığımızı genişletmek, ortaklaşa bir şeyler yapmak zamanı. Sosyal becerilerimiz, bilgilenmek amaçlı girişimler gelişimimiz açısından değerli olacaktır. Tecrübemizi, gücümüzü, bilgimizi ortak hedefler için yönlendirebiliriz. Bir projede yer alabiliriz veya bir işi organize edebiliriz. Ekip halinde bir işe gönül verebiliriz. Birilerine destek olabiliriz. Pozitif düşüncelerimizi, sıra dışı fikirlerimizi, yenilikçi görüş açımızla, dışa yansıtmaktan hoşlanacağız. Ancak dinlemeyi de bileceğiz. Başkaları ne düşünüyor, neler yapıyor, neler ortaya koyuyor onları da gözlemleyeceğiz. Yazışmak, haberleşmek, düşündüklerimizi sevgilimizle paylaşmak bizi mutlu edecek. Yetenekli olduğumuz el becerilerimiz, mistik faaliyetler, beden ve vücut sağlığı çalışmaları, bu konularda bilgilenme, gelişme, belli bir öğreti edinme, bildiklerimizi başkalarına sunma, onlara eğitmenlik yapma gibi faaliyetlerimiz de yoğun olacak. 3-23 Aralık tarihlerinde Merkür Yay burcunda gerileyecek. Tüm burçlar, yukarıda belirtilen konulardaki işler tekrar gündem maddemizde yer alacak.

6-12 KASIM ARASI

07 Kasım saat 14:38-01 Aralık saat 12:14 tarihleri arasında Akrep burcunda ilerleyecek Venüs, toplumsal hayatta kurulan ilişkiler başta olmak üzere yönetici-işveren konumundaki kişilerle olan paylaşımlarınız ve ailenizle aranızdaki sevgi alışverişi anlamında etkili bir süreçtir. İşinizden, ilişkilerinizden emin olmak, geleceğinizi garanti altına almak arzusu bu dönemin özünde var. Siz Kovalar işinize ve bu anlamda ilişkilerinize önem vermeniz gerekiyor. Aşırı gurur, kıskançlık, hırsların terbiyesi şart. Benim tavsiyem dönemi olumlu yönde geçirmek için, sorumluluk bilinciyle hareket etmeniz ve neyi hedefliyorsanız o yolda dürüstlükle işinizi yapmanızdır.

13-19 KASIM ARASI

Sevgili Kovalar 18 Kasım saat 14:42 tarihinde Akrep burcunda doğacak Yeniay, iş hayatımızdaki kararlılığın, işimize olan saygımızın, maddi-manevi anlamda doyma arzumuzun işaretçisidir. Evet işimi önemsiyorum, ancak kazancımı da önemsiyorum diyerek duruma bakarız. Tabii ki bilgimizden, emeğimizden ve kalitemizden ödün vermeyiz. Başarıyı önemseriz. Hırslıyıdır. Fakat bu birilerini ezip geçmek için değil, farkımızı göstermek içindir. Bu Yeniayın yöneticisi Mars-Terazi burcunda ilerlediği için, birçok kişiyle kurulan bağlantıların özünde, ulaşmak istediğimiz hedefin gerekleri vardır. Bizi bu hedefe kim veya kimler ulaştıracaksa biz ona yöneliriz. Bu gerçekten takdire şayandır. Çünkü boş, anlamsız, bir amacı olmayan zaman kayıplarının önüne geçer. Bu Yeniayda hangi alanda kendimizi göstermek istiyorsak, hedef belirleriz. Eksik bilgimizi tamamlarız, önemli kişilerle bir araya geliriz, kendimizi ifade ederiz. İnsanlar tanırız, ortamlara gireriz, kimler ne gibi yenilikte bulunuyor, trendlere bakarız, sosyal medyada tanıtım yaparız, farklı kişilerle temasa geçeriz. Bütün bunlar bizi asıl hedefimize ulaştıracak araçlar olacaktır. Bu sayede karşınıza fırsatlar çıkar, işler gelir, olanaklar elde edersiniz. Şimdi bu Yeniayın bir başka özel etkisi, sosyal ilişkileri güçlendirici yanıdır. İnsanlarla olan olumlu temaslarınız, fikir ve tecrübeleriniz, bilginiz, duruşunuz, farklı yanlarınız birçok kişi tarafından beğenilir. Yenilikler, değişim ve akıllıca kararlarınız size maddi-manevi kazanç getirici bir iş ve kariyer edinmenizde, yükselmenizde faydalar sağlar.

20-30 KASIM ARASI

22 Kasım-21 Aralık tarihleri arasında etkili Güneş-Yay burcu geçişi, geçtiğimiz yıl olduğu gibi yine Satürn-Yay geçişiyle ile örtüşüyor. Bu da gösteriyor ki, sadece kendimizle alakalı değil, arkadaşlık ve dostluklarımızda da sorumluluklarımız bulunmakta. Biz bunu iş-özel-grup faaliyetleri yoluyla öğreneceğiz, deneyimleyeceğiz. Farklı görüşte olsa da, insanları dilleri, dinleri, renkleriyle yargılamamayı, önce kendimize bakmayı, kendimizi geliştirmeyi bileceğiz. Şimdi sosyal ilişkilerde test zamanımızdır. Ahlaki anlamda olsun, rehberlik etme yönünde olsun, katı prensiplerle dış dünyaya yanaşmayacağız.

KASIM Ayı Astroloji Takviminiz

Pozitif Enerjili Günler                     : 1-2-6-14-15-19-20-24-25-29-30
Zayıf Enerjili Günler                       : 4-10-17
Aşkta En Şanslı Günler                   : 6
Parasal Açıdan Şanslı Günler         : 27
Yeniay : 23-24-25-26
(Ay-Kova burcu geçiş günleri, sizin için yeniay anlamı taşır. Bilinçli istekleriniz ile bilinçaltınız uyumludur ve yeni başlangıçlar için taze enerji anlamı taşır)
Dolunay : 9-10-11
(Ay-Aslan burcu geçiş günleri, burcunuz ile karşıtlık oluşturduğu için Dolunay anlamı taşır.  Final, bitişler, duygularınızla düşünceleriniz arasındaki çekişmedir. İyi dengelenmesi halinde yapıcıdır. Zayıf enerjidir. Fiziksel olarak kendinizi güçsüz hissedebilirsiniz.)

BALIK

1-5 KASIM ARASI

Sevgili Balıklar, 4 Kasım saat 08:23 Boğa burcunda oluşacak Dolunay, iş, eğitim, çevre, yakınlarımızla ilgili konular gündem maddemizde yer alıyor. Biz güven arzuluyoruz. Kazanmak, başarılı olmak ve maddi sıkıntılarımızın üstesinden gelecek yenilikler yapmaktan yanayız. Mevcut kazancımız borçlara, yakınlarımıza veya bir yerlere gidiyor. Durum böyle olunca eldekiyle geçinmek, ayakta durmak kolay değil. Bir kısım Balıklar kardeşiyle miras konusunda sıkıntı yaşıyor veya kardeşiniz sizi maddi yönde zorluyor. Kredi borçları, eşinizin maddi gücü veya eşinizin ailesine, kardeşlerine düşkünlüğü doğal olarak sorun çıkartıyor. Bütün bunları çözümlemek pek kolay değilse de, aslında bu yaşananlar bir uyarıdır. Böylece insan, parasına sahip çıkmayı, kendi kazanmayı, kazandığını gereksiz harcamamayı, birilerine bu kadar iyi niyetli olmamayı, hukuk çerçevesinde hakların bölüşülmesi gerektiğini öğreniyoruz. Bu uyarılar sizi üzmesin, yormasın, bilakis güçlendirsin. Hani bir söz vardır. Kötü komşu insanı mal sahibi yapar diye. Aynen öyle. Şimdi siz öğrendiğiniz bu dersle para kazanmak için var gücünüzle çalışacak, hesabınızı bileceksiniz. Bu Dolunayın yöneticisi Venüs-Terazi burcunda ilerliyor. İnancımız, dünyaya bakış açımızda insanlarla ilişkimiz, görüş alışverişi etkili olacak. Bir bakacağız etrafımıza. Kimlerle ne gibi bağımız var.  Ne getirir, ne kazandırır diye düşünmemiz doğaldır. Ancak, sadece bunun üzerine kurulmuş ilişkilere karşı dikkatli olalım. Çünkü canım dediğimiz kişi bizi zor durumda bırakabilir. Aynı şekilde biz, borç-alacak nedeniyle birileriyle yolları ayırabiliriz. Ben haklıyım, onlar haksız diye düşünmeyelim. Bundan sonra dostumuzu, düşmanımızı bilelim. Paramıza sahip çıkalım.

05 Kasım saat (22:19)-03 Aralık saat (10:34) tarihleri arasında Merkür Yay geçişinde bilgi ve tecrübemizi hedefimize varmak amacıyla kullanabiliriz. Fikirlerimizi dile getiririz veya iletişim alanında meslek sahibi olabiliriz. Sık sık işimiz için seyahatlere çıkabiliriz veya böyle bir görev üstleniriz. Bir müddet için bir iş yerinde çalışır, tecrübe ediniriz. Dayanıklı ve sabırlı olmayı öğreniriz. Merkür-Yay geçişi bilgece düşünmektir. Hayatın önünde olandan ziyade arka planındaki ruhu keşfederiz. İş sorunu olanlar için yeni bir iş girişimi, verimli çalışabilmek adına yeteneklerinizi değerlendireceğiniz işlerde başarı, güçlü iletişim yönünde olumlu bir enerjidir. Kendimizi geliştirmemiz, eksiklerimizi tamamlamamız, yolumuzu belirlememiz için, ben biliyorum demek yerine, öğreniyorum, gelişiyorum, olgunlaşıyoruz demek gerekiyor. Doğru bilgiye ulaşmak, doğru bilgilendirmek zamanıdır. Dağılmadan, her bir detayın farkında ancak zaman kaybetmeden işlerimize odaklanmalıyız. Mali açıdan durumumuza bir bakmalı, daha iyi şartlarda yaşamak için neler yapmak gerekiyor, bunları tespit etmeliyiz. 3-23 Aralık tarihlerinde Merkür Yay burcunda gerileyecek. Tüm burçlar, yukarıda belirtilen konulardaki işler tekrar gündem maddemizde yer alacak.

6-12 KASIM ARASI

07 Kasım saat 14:38-01 Aralık saat 12:14 arasında, Venüs-Akrep burcunda seyrini sürdürecek. Devam eden veya başlayacak bir ilişkide tutkulu bir devre. Kuşku uyandıran, soru işaretleri taşıyan hiçbir şeye prim vermiyoruz. Balıklar bu dönemde işlerine odaklı, azimli ve kararlı şekilde ilerlemekten yanalar. Finansal iş veya özel paylaşımların yine aynı olgular çerçevesinde ele alınacağı bir süreçteyiz. Hiçbir işi şansa bırakmaktan yana değiliz. Sezgilerimiz gibi aklımız da bize doğruları gösteren bir rehber olacaktır. Merak ettiğimiz her konuda hem derinlikli düşünürüz hem de başarılı kararlar veririz.

13-19 KASIM ARASI

Sevgili Balıklar, 18 Kasım saat 14:42 tarihinde Akrep burcunda doğacak Yeniay, hayatın gizemleri, bilinmeyenleri, iç dünyamız, hayatın anlamı üzerine derinlikli düşünmeyi işaret ediyor. Belki size biraz soyut gelebilir ancak tam tersine maddi-manevi kazanç elde etmeye yönelik neler yapabileceğimizi saptıyoruz. Biz hep farklı açıdan bakarız dünyaya. İyilik, güzellik, dünyanın sonu yok, insanlara destek ol falan. Ancak bir gerçek var ki, ayakta durmamız gerekiyor. Para kazanmamız, nasıl akıllıca hareket edebiliriz, hangi yolda ilerlersek bu bize fayda sağlar. Bunları araştırıyoruz. Belki başka bir ülkede çalışmak, başka bir şehre yerleşmek, yolculuklar yapmak gibi. Bu Yeniayın yöneticisi Mars-Terazi burcunda ilerliyor. Bu bizim maddi-manevi anlamdaki ortaklık veya özel ilişkimizde her şeyin adil ve dengeli şekilde olması isteğimizdir. Miras, hukuk, borçlar, alacaklar, krediler gibi konularda hak gözetilmesini bekleriz. Çünkü biz bu Yeniayda bu konuları da derinlikli ele alıyoruz. Kimsenin de bize bir oyun oynamaması için, iyi niyetimizi de sorguluyoruz. Bu Yeniayın bir başka özel etkisi, yeni iş arayışlarımızdır. Yenilik hevesimizdir, değişik bir şeyler yapma arzumuzdur. Çünkü biz rahat etmekten yanayız. Kazançlı çıkmaktan yanayız. Hiç kimsenin hakkına el uzatmıyoruz, kimsenin de bunu yapmasına izin vermeyeceğiz. Ancak gerekirse, anlaşmaya, uzlaşmaya, ılımlı ve dengeli şekilde duruma bakmayı da bileceğiz. Burada önemli olan karşımızdaki kişinin niyeti. Niyeti ne ise, biz de ona göre hareket edeceğiz. Biz de değiştik artık, biz de kendimizi keşfettik artık. Neyin ne olduğunu hayat bize öğretti artık.

20-30 KASIM ARASI

22 Kasım-21 Aralık tarihleri arasında Güneş-Yay burcunda ilerleyecek. Bu süreç genel olarak, bilgi ve tecrübemizi hedefimize varmak amacıyla kullanabildiğimiz zaman dilimidir. Fikirlerimizi dile getiririz veya iletişim alanında meslek sahibi olabiliriz. Sık sık işimiz için seyahatlere çıkabiliriz veya böyle bir görev üstleniriz. Bir müddet için bir iş yerinde çalışır, tecrübe ediniriz. Dayanıklı ve sabırlı olmayı öğreniriz. Hayatın önünde olandan ziyade arka planındaki ruhu keşfederiz.

KASIM Ayı Astroloji Takviminiz

Pozitif Enerjili Günler                     : 4-8-17-22-23-27
Zayıf Enerjili Günler                       : 6-12-13-19-20
Aşkta En Şanslı Günler                   : 8
Parasal Açıdan Şanslı Günler         : 1-2-29-30
Yeniay : 1-26-27-28
(Ay-Balık burcu geçiş günleri, sizin için yeniay anlamı taşır. Bilinçli istekleriniz ile bilinçaltınız uyumludur ve yeni başlangıçlar için taze enerji anlamı taşır)
Dolunay : 11-12-13-14
(Ay-Başak burcu geçiş günleri, burcunuz ile karşıtlık oluşturduğu için Dolunay anlamı taşır.  Final, bitişler, duygularınızla düşünceleriniz arasındaki çekişmedir. İyi dengelenmesi halinde yapıcıdır. Zayıf enerjidir. Fiziksel olarak kendinizi güçsüz hissedebilirsiniz.)


YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 1 yorum
Hayat değiştiren yazı...... !!! Mükemmelin ötesindesiniz Teşekkürler
Tüm Yorumları Görmek İçin Tıklayın
Diğer Haberler