HABER

Katil zanlısı, hastanede yakalandı

Katil zanlısı, hastanede yakalandı

Bursa'da iki grup arasında yan bakma meselesi yüzünden çıkan kavgada bıçaklanarak öldürülen 22 yaşındaki gencin katil zanlısı, maktulün götürüldüğü hastanede tedavi olmaya gidince yakalandı.

Edinilen bilgiye göre, merkez Yıldırım ilçesine bağlı Maltepe Mahallesi Yalçın Sokak'ta üç gün önce meydana gelen olayda, internet kafede yan bakma meselesi yüzünden, Maaz B.(24) ile Barış Yıldız (22) arasında tartışma çıktı. Tartışma büyümeden önlendi. Maaz B. ile Barış Yıldız bir süre sonra tekrar karşılaştı. Çıkan tartışmada Maaz B. yanında getirdiği bıçakla Barış Yıldız'ı kalbinden bıçakladı.

Yaralı genç kanlar içersinde yere yığılırken, Maaz B. ve Barış Yıldız'ın arkadaşları olan M.Y.B. (17), B.Y. (19), A.D. (18), İ.K. (19), F.G. (17) ve F.Ş. (19) isimli gençler de kavga etmeye başladı. Meyve bıçağı kalbine saplanan yaralı genç, ambulansla kaldırıldığı Şevket Yılmaz Devlet Hastanesi'nde hayatını kaybetti.

Kavga sırasında yaralanan zanlı Maaz B. tedavi olmak için Şevket Yılmaz Hastanesi'ne gidince yakayı ele verdi. Emniyette ifadeleri alınan zanlı Maaz B. ve arkadaşları Barış Y. (19) A.D. (18), İ.K. (19) adliyeye sevk edildi. Yaşı küçük iki zanlının ise Çocuk Şube Müdürlüğü'nde sorgularının sürdüğü öğrenildi.

İHA

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Geri Dön