HABER

Kavgayı ayırmaya çalışan ressam bıçaklandı

ADANA (İHA) - Adana'da, emlakçıyla müşterisi arasında kira komisyonu yüzünden çıkan kavgayı aralamaya çalışan ressam bacağından bıçaklandı.

Alınan bilgiye göre olay, Kurtuluş Mahallesi Seyhan Tapu Dairesi önünde meydana geldi. İddiaya göre, Yavuz Emlak'ın sahibi Fuat Örgen, ev sattığı müşterisinden hakkı olan yüzde 3 komisyonu istedi. Müşterisinin 15-20 kişi olan yakınları ise komisyon istenmesine sinirlenerek, Fuat Örgen'i darp etmeye başladı. Serbest ressam Kenan Tanbuloğlu (29) kavgayı aralamak isteyince grubun içinden kimliği belirsiz bir şahıs tarafından bacağından bıçaklandı. Olay yerine gelen polisler tarafından Kurtuluş Sağlık Ocağı'na kaldırılan Tanbuloğlu, burada yapılan müdahalenin ardından Adana Numune Hastanesi'ne kaldırılarak tedavi altına alındı.

Olayın ardından hastaneye gelen Fuat Örgen, Kenan Tanbuloğlu'nun hiç suçu yokken bıçaklandığını belirterek, "Hakkım olan yüzde 3 komisyonu müşterimden isteyince müşterimin yakınları olduklarını söyleyen 20 kişilik bir grup üzerime saldırdı. Arkadaş da kavgayı aralamaya çalışınca bıçaklandı. Onun olayla hiçbir ilgisi yoktu" dedi.
Şahıslar olayın ardından kayıplara karışırken, soruşturmanın sürdüğü bildirildi.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Geri Dön