Kayakçılar, Mehmetçik için kaydı

Elazığ’da kayakçılar, Mehmetçiğe destek amaçlı bayrak ve meşalelerle kaydı.TSK’nın Afrin’deki terör odaklarına yönelik düzenlediği “Zeytin Dalı Harekatına” destek amaçlı Sivrice ilçesinde bulunan Hazar Baba Kayak Merkezinde bir dernek tarafından etkinlik düzenledi.

Elazığ’da kayakçılar, Mehmetçiğe destek amaçlı bayrak ve meşalelerle kaydı.
TSK’nın Afrin’deki terör odaklarına yönelik düzenlediği “Zeytin Dalı Harekatına” destek amaçlı Sivrice ilçesinde bulunan Hazar Baba Kayak Merkezinde bir dernek tarafından etkinlik düzenledi. Etkinlikte “Elazığ’dan Afrin’deki Mehmedimize Selam Olsun” pankartı açılırken, çok sayıda kayakçı ellerinde meşale ve bayraklarla kaydı.
Yurt içinde ve yurt dışında terörle mücadeleye devam edildiğine değinen Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, “Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın dediği gibi inlerine girinceye onları yok edinceye kadar bu mücadele devam edecek. Rabbim askerlerimizi muzaffer etsin. Rabbim onların gücünü kuvvetini arttırsın. Rabbim Ülkemizdeki birliğimizi ve beraberliğimizi arttırsın, gayretimizi arttırsın ve ebediyen bu topraklarda kardeşhane bir şekilde yaşamamızı nasip etsin" dedi.
Başkan Yanılmaz’ın, yanı sıra ilçe protokolü ve çok sayıda kayak sever katıldı.

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 0 yorum
Diğer Haberler