HABER

Kayıp doktor Duygu Eda Altıngeyik, arkadaşının evinde çıktı

Antalya'da 3 gün önce halasının evinden çıktıktan sonra kendisinden bir daha haber alınamayan ve polis tarafından her yerde aranan yeni mezun doktor Duygu Eda Altıngeyik'in (24), bir arkadaşının evinde olduğu öğrenildi.

Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi yeni mezunlarından Dr. Duygu Eda Altıngeyik, 25 Haziran Cuma günü halasının Kepez ilçesi Varsak Mahallesi'ndeki evinden "Yürüyüşe çıkıyorum" diyerek ayrıldı. Yanına kimliğini ve telefonunu almadığı belirlenen Altıngeyik, eve dönmedi. Cumartesi düzenlenen mezuniyet balosuna da gitmeyen Altıngeyik hiçbir yerde bulunamayınca yakınları Sakarya Polis Merkezi'ne giderek kayıp başvurusunda bulundu. Başvuru üzerine harekete geçen Antalya Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü Kayıplar Büro Amirliği ekipleri, Duygu Eda Altıngeyik'i bulmak için çok yönlü araştırma başlattı.

60d9a7c24e3fe11a30782745

Ablasının hayatından endişe ettiklerini söyleyen aynı okulda okuyan kardeşi Mehmet Altıngeyik, bugün televizyon programına çıktı. Programı izleyen ve telefonla arayan Duygu Eda Altıngeyik, kaybolmadığını, bir arkadaşının evinde kaldığını söyledi.

Ablasının evden çıkmadan önce kuzeniyle tartıştığını belirten Mehmet Altıngeyik, "Bir arkadaşının evinde kalıyormuş. Telefonunu yanına almadığı için ulaşamadık. Program sırasında arayıp iyi olduğunu bildirdi" dedi.

9deb04c9284b2966a68c0a6be35fe018

DHA

YORUMLARI GÖR ( 0 )
Okuyucu Yorumları 18 yorum
dr hanım popüler bir dr oldunuz amacınıza ulaştınız
Ayför nerde karikatürü geldi aklıma :))
Bundan doktor falan olmaz olmazzz olmaz kardeşim olmaz. Millet ne oldu diye hayıflanırken hanım efendi ailesine ders verme peşinde. Zevkine sefasında utanmaz millet de başına bir şeymi geldi diye panik oldu yazıklar olsun.
Diplomayı alınca aileyi sildi.
Geri Dön